POSTAL 2 Patch 1413

Steamowe wcielenie Postala 2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 lut 2014, 16:00

prawdziwy 666 pisze:
Tiquill pisze:Nie umieli dać tego w podstawce czy ktoś tam sępi jak ostatnia... :facepalm:
E ma być lepszy od zwykłego trybu i zachęcić gracza do jego odblokowania właśnie obietnicami lepszych możliwości tak to podnoszenie
Oż kurrr... :ściana: Komuś jednak tam krew się psuje. Jakie zachęcić!? Na mnie takie akcje działają wprost przeciwnie! ;>

Nieraz mam odczucie, jakby budziła się tam w kimś jakaś niedodymana stara ciotka. Dam ci wafelka - ale jutro, gdy posprzątasz u mojego Reksia. Sztuka rozsądzenia, co jest w sam raz dla trybu rozszerzonego a co bezsprzecznym atutem podnoszącym całą grę - ona chyba tam czasem zamiera. Popijcie zimną wodą!

prawdziwy 666 pisze:
Toploader pisze:and a vast majority of our costumers are on Steam.
Vast majority of our Steam costumers are on Steam - THIS is obvious. Szkoda tracić cennego czasu na normalsów.

Widać wolą ludzi ze Steam bo pewno są bardziej układni i komunikatywni. Z takimi lepiej się współpracuje niż z buntowniczą chałastrą spoza. Rodzi się tylko pytanie, dzięki komu Postal jest Postalem i kto będzie w niego grał za te kilka lat. Że dostrzegam/buduję sztuczne podziały? Może. Ale nie ja zacząłem pierwszy. I wzbiera we mnie przemożna reakcja: Ignoruj ignorujących.

Czy gracze ze Steama mogą sami dodawać nowe mody? Jak wygląda proces dodawania własnego moda? Znaczy: Jaką drogę trzeba przejść aby "dyrekcja zaakceptowała" nasz projekt i puściła z Parą? No i kto akceptował przez 10 lat mapy i mody do Postal 2? Mmm... Nie widzę takiego. To kto przez 10 lat pompował parę w lokomotywę zwaną Postal 2 tworząc masę dodatków? No, to nie była społeczność Steam. Więc co, teraz zmiana pokolenia i priorytetów? Nowa optyka? Coś słabo przez nią widzę. Zamykać się w jedynie słusznym środowisku. Brrr! Bo tak to widać. Cały rozwój gry poszedł w jedną stronę: na Steam. Reszta traktowana przy okazji i po macoszemu.

W końcu limit fixów, patchy i pomysłów się tam wyczerpie. I co wtedy czeka P2? Samo zło? ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

16 lut 2014, 16:45

Tiquill pisze:W końcu limit fixów, patchy i pomysłów się tam wyczerpie. I co wtedy czeka P2? Samo zło? ;)
Wtedy pojawi się Workshop i będziesz sobie mógł podmienić Kolesia za jakiegoś kucyka z MLP. Czyli tak, samo zło.


Awatar użytkownika
xenobi
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2014, 20:30

17 mar 2014, 20:52

Witam na forum :) .Mam pytanie czy wyjdzie nie steamowa wersja patcha 1413 ? Podobno miała wyjść po nowym roku ale jakoś jej nie widze :|


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

18 mar 2014, 11:36

Kiedyś pewnie wyjdzie, ja osobiście spodziewałbym się go dostać na święta.
Bożego Narodzenia, oczywiście.


Awatar użytkownika
xenobi
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2014, 20:30

18 mar 2014, 20:33

Troche odległe czasy.Kto teraz zajmuje się rozwojem postala RWS czy Steam ?


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

18 mar 2014, 21:01

RWS. Steam to tylko platforma na której udostępnia się gry. To nie jest żadna firma, a sama sieć należy do Valve (twórców HL itp.).


Awatar użytkownika
xenobi
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2014, 20:30

22 mar 2014, 23:18

Na forum RWS dowiedziałem się że za około miesiąc powinien wyjść ten patch


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

23 mar 2014, 12:22

Jesli ten patch już wyjdzie, oczekuję, że będzie możliwość użytkowania go bez steama (wyłączenie aczików), i będzie można pobrać go w paczce .rar.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

23 mar 2014, 14:02

wersja która jest dostępna na STEAMie jest tak zrobiona że nie wymaga go do działania

wiec z tym nie będzie problemu


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 mar 2014, 14:41

prawdziwy 666 pisze:wersja która jest dostępna na STEAMie jest tak zrobiona że nie wymaga go do działania
Żeby jednak go ściągnąć, trzeba mieć konto na Steamie i steamową wersję P2

No chyba, że jest to darmowy uniwersalny patch dla każdej wersji P2, i nic się nie powinno stać, gdyby ktoś udostępnił jego pliki szerszej publiczności poza tym shitem


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

23 mar 2014, 14:44

wersja która jest dostępna na STEAMie jest tak zrobiona że nie wymaga go do działania
Ale achievementy zapisywane są na koncie? Dobrze by było, gdyby wersje non-steam posiadały rubrykę achievementów, ale w grze, gdzieś w menu na przykład.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

23 mar 2014, 16:21

a po co komu te archievementy? ja bym skłonny grać bez nich


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

23 mar 2014, 16:21

The Iceman pisze:gdyby wersje non-steam posiadały rubrykę achievementów, ale w grze, gdzieś w menu na przykład.
coś takiego już jest
Silver Dragon pisze:
prawdziwy 666 pisze:wersja która jest dostępna na STEAMie jest tak zrobiona że nie wymaga go do działania
Żeby jednak go ściągnąć, trzeba mieć konto na Steamie i steamową wersję P2

No chyba, że jest to darmowy uniwersalny patch dla każdej wersji P2, i nic się nie powinno stać, gdyby ktoś udostępnił jego pliki szerszej publiczności poza tym shitem
to jest trochę bardziej skomplikowane

na steamie nigdy nie pobiera się instalatorów/archiwów

steam automatycznie pobiera i umieszcza pliki na swoim miejscu

a update nigdy nie był dostępny jako osobna paczka do aktualizacji (aktualizacja z 1409 (czyli starej wersji) do 1412 polegała na tym że steam usuną wszystkie pliki oprócz tych nie domyślnych z folderu POSTAL2Complete i pobrał całego zupdeytowanego postawa)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 mar 2014, 18:51

Czyli nie ma o czym gadać
Wciąż bez Steama ani rusz ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
xenobi
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2014, 20:30

24 mar 2014, 20:07

Skoro RWS twierdzi ze wyda tego patcha w wersji dla zwykłych użytkowników to nie mamy się czego obawiać


ODPOWIEDZ