POSTAL 2 Patch 1412 Steam

Steamowe wcielenie Postala 2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Przemos
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2010, 22:56

14 gru 2013, 14:30

Właśnie wyszła nowa aktualizacja do steamowego Postala dodająca m.in. moda AWP oraz Achievementy. :D

Changelog: https://steamcommunity.com/app/223470/di ... 203287049/ :czytaj:

Testował ktoś?

Jak wrażenia? :lol:


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

14 gru 2013, 20:30

Achievmenty we Postalu. Huh, sprawdziłbym ale nie kupie 4 raz Postala żeby tylko dostać achievmenta za coś, co w sumie robiłem kilka lat temu i nikt mnie za to nie nagradzał :D no way.
You can now see through windows, how novel eh? Plus some other things here and there.
Łał. Już to mam dawno. <3
More weapons to GOPOSTAL with ...
Teeż mam...
-Dismemberment from Apocalypse weekend is now a feature of the entire game
Maaam...

Jedynie tego launchera bym chciał, no ale mam nadzieje że niedługo na mojej łajbie [if you know what i mean] niedługo przywiozą tą wersję to sobie poużywam tego Launchera.

Ale na dłuższą metę nadal nic wartego przesiadki, i wydani a kasy i transfery nie widze.
Obrazek


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

14 gru 2013, 23:05

Zawsze te achiwmenty to jakieś urozmaicenie ale nie bede kupował 3 Postala podobnie jak Ryuq.


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Przemos
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2010, 22:56

16 gru 2013, 14:17

Fakt, po co płacić 11 euro za coś, co się już ma.
Jednak gra często jest przeceniana na 2,74 euro czyli nieco ponad 10 zł (np. teraz). :czytaj:
Kusi ceną, a zawsze fajnie jest mieć ulubione gry na Steamie, więc kupiłem ją (po raz kolejny) za drobniaki jakie zostały mi na Steamie :D

Teraz pozostaje mi tylko czekać na kolejne aktualizacje, a może też Steam workshop :lol:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 gru 2013, 15:36

Taka oferta kierowana jest do zwykłych graczy, którzy lubią mieć wszystko podane na tacy i nie szukają po różnych źródłach na własną rękę. Wzięty gracz odpowie: Mam! Ale na pewno nie warto marudzić, że jest. Ktoś i kiedyś musi sumować wszystko co ważne pod jednym oficjalnym sztandarem. To bardzo dobrze! Sama zaś nazwa POSTAL 2 Patch 1412 Steam brzmi już wystarczająco, by ręka nerwowo szukała okienka szukajki. Ile lat temu mieliśmy ostatniego patcha do singla? No właśnie. Toteż nie ma co marudzić.

Tylko słówko Steam w tej nazwie budzi dwuznaczne emocje. Bo ja to bardzo chcę pobrać. Ale NIE NA STEAM. Chcę mieć na swoim dysku tą ważną oficjalkę w sposób normalny pobraną i zainstalowaną. Rozumiem, promować Steam. A ten promuje serię Postal. Ale Steam to nie wszystko. Rozumiem, coś całkiem nowego i wyłącznego by wspomóc promocję.

Ale dajcie nowości wszystkim! ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

16 gru 2013, 15:45

Mimo wszystko lepiej wydać te 10 złoty na coś innego. Steam mnie denerwuje i P2 Complete nie kupię. Wydam na coś pożytecznego (może RP do LoLa :D).


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

16 gru 2013, 15:49

Oj tam oj tam. Zawsze zostaje nasza kochana Łajba. Arrr! Która na dobrą metę przydaje mi sie tylko na takie okazje ^^


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

16 gru 2013, 16:28

nowy wach zostanie wydany na początku przyszłego roku dla wersji nie steamowych (jak tylko skończą beta testy na graczach steamowych xD)


a to rozumiem że macie już obcinanie kończyn które nie powoduje GPF???


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 gru 2013, 16:41

prawdziwy 666 pisze:nowy wach zostanie wydany na początku przyszłego roku dla wersji nie steamowych
To dobrze! :)
prawdziwy 666 pisze:jak tylko skończą beta testy na graczach steamowych xD
To jeszcze lepiej! :lol:
prawdziwy 666 pisze:a to rozumiem że macie już obcinanie kończyn które nie powoduje GPF???
Nie mam. Nie wierzę! :P Daj mi taką rękę, co się nie wykrzaczy. Give me the hand! Give me the hand! Give me the hand! :faja:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

16 gru 2013, 22:02

aktualnie mniej więcej co dodaje ten patch możenie zobaczyć w nowym zwiastunie
[youtube][/youtube]


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 gru 2013, 23:27

Nie podoba mi się, że nie mogę uciec z LG. Co to za blokada? A gdzie frajda zwiania, hę? Nigdy takiej blokady! :nie: To wbrew wolności przypisanej do P2.

Fajne mięcho a'la Rambo. Reszta ładnie wygląda. Bo od zwartości to dupa nie odpada. Tylko ładnie zmontowany film. :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

17 gru 2013, 11:58

Mam nadzieję, że obrzyn z ED-a już nie rozcina ludzi. Zawsze mnie to cholernie wkurzało.
Tiquill pisze:Nie podoba mi się, że nie mogę uciec z LG. Co to za blokada?
Waćpan musi użyć specjalnego wyjścia z LG.


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

17 gru 2013, 12:23

Pobrałem, pograłem i stwierdziłem, że aktualizacja jest jak najbardziej spoko.

Co mi się w niej podoba to nowy rodzaj save'a zwany checkpoint, który uaktywnia się w odpowiednich momentach, czyli w takich gdy można łatwo stracić życie. Do tego ilość slotów na save'y zwiększyła się kilkakrotnie co niestety pobocznie powoduje problemy z rozczytaniem daty danego save'a z powodu małej czcionki, ale jest to mankament, który można przeboleć, no chyba, że Ktoś będzie miał ich na prawdę sporo, i dostawać będzie oczopląsu.

Nie wiem jak jest w AWP, ale tutaj co mnie ździwiło w sobotę w trakcie wychodzenia, ze szpitala, że wszystkie moje bronie, które miałem zebrane w grze od poniedziałku do piątku, do mnie stopniowo powracały, i to konkretnie te, które miałem bez żadnych niespodzianek.

Ważną rzeczą jest fakt, że ponimo robienia mniejszej czy większej sieki gra mi się nie wykrzaczyła, do tej pory a jedyny crash miał miejsce przy load zone przed tym gdy miało nastąpić załadowanie mapy ze sceną z końca wtorku, wywaliło mnie do pulpitu, ale nie zobaczyłem GPF, co było mnie ździwkiem, dlatego, że grając w Postala byłem do niego przyzwyczajony.

Obsługa rozdzielczości panoramicznych również została poprawiona, a może nie tyle ona co dopasowanie do niej elementów gry, jak mapy, gazety i ekranów ładowania dnia, które nie są już rozciągnięte, tylko odpowiednio dopasowane względem swojego formatu.

Z takich małych poprawek to odświeżone ekrany ładowania, oraz niespodzianka w postaci Czarnoskórego Osobnika z afro na głowie :D

Jest pewien fail nowej wersji(aczkolwiek muszę dłużej potestować), a mianowicie taki, że gdy gramy, zapisujemy naszą rozgrywkę, po czym dalej gramy i zobaczymy crasha, to w tym momencie, gra nie zsynchronizuje się z chmurą steamową, i stracimy save'a.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2013, 17:38 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

17 gru 2013, 17:54

Radzik136 pisze:Nie wiem jak jest w AWP, ale tutaj co mnie ździwiło w sobotę w trakcie wychodzenia, ze szpitala, że wszystkie moje bronie, które miałem zebrane w grze od poniedziałku do piątku, do mnie stopniowo powracały, i to konkretnie te, które miałem bez żadnych niespodzianek.
Tak już było w AWP, że większość broni zebranych przez tydzień znajdywało się zakitraszonych w różnych szpitalnych pokojach (chyba tylko tych pokroju wyrzutni rakiet się nie odzyskiwało, no i zostawiało obrzyna z ED zawsze przy Kolesiu).
Radzik136 pisze:Jest pewien fail nowej wersji(aczkolwiek muszę dłużej potestować), a mianowicie taki, że gdy gramy, zapisujemy naszą rozgrywkę, po czym dalej gramy i zobaczymy crasha, to w tym momencie, gra nie zsynchronizuje się z chmurą steamową, i stracimy save'a.
Dlatego się wyłącza Steam Cloud. Zapisywanie konfiguracji, phi. Jakbym co najmniej nie mógł sam sobie skopiować configu gdzieś w folder obok.


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

17 gru 2013, 18:44

Pangia pisze:Tak już było w AWP, że większość broni zebranych przez tydzień znajdywało się zakitraszonych w różnych szpitalnych pokojach (chyba tylko tych pokroju wyrzutni rakiet się nie odzyskiwało, no i zostawiało obrzyna z ED zawsze przy Kolesiu).
Tutaj odzyskałem również wyrzutnię rakiet, w takiej samej ilości w jakiej miałem ją w piątek.
Pangia pisze:Dlatego się wyłącza Steam Cloud. Zapisywanie konfiguracji, phi. Jakbym co najmniej nie mógł sam sobie skopiować configu gdzieś w folder obok.
Przed kolejnym włączeniem gry wyłączę w opcjach steam cloud bo w sumie to jest mi nie potrzebne.

Chciałem ową chmurę wyłączyć, ale nie widzę takiej opcji, i teraz pytanie czy mi się nie przewidziało, czy wersja steamowa ma problemy z utworzeniem save'a...
Ostatnio zmieniony 17 gru 2013, 19:14 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ