Postal 2: Paradise Lost - DLC

Rozmowy o Postal 2: Paradise Lost.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

12 cze 2014, 08:40

Zapowiedziano nowy dodatek Postal 2: Paradise Lost.

Trailer:

Premiera: jesień 2014

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2015, 11:04 przez The Iceman, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

12 cze 2014, 12:58

Postal 2 S.T.A.L.K.E.R ?
Wygląda obiecująco, lecz jak na razie widać tam tylko kilka przerobionych map oraz bardzo fajne meshe nowych postaci.
Będę czekał :ok:


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

12 cze 2014, 13:58

Jakby to wyszło to nawet byłbym w stanie to kupić. :faja:

Zawsze brakowało mi takiego soczystego rozpierdolu w Paradise.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

12 cze 2014, 14:11

No bez jaj…my już zajęliśmy nazwę "Paradise Lost" do 3 odc. P²PS i to już kilka tygodni temu…
Ta bomba atomowa, zombie i "stalkery" ;>
No nie wierzę :facepalm:

Dobra, walić to :D
Ciekawie się zapowiada, ale wolę już Annihilation of Humanity bo nie muszę za to płacić.


Awatar użytkownika
Koleś223
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 11 cze 2014, 18:49
Lokalizacja: Z Paradise City

12 cze 2014, 14:27

Cześć wam jestem nowy na forum dołączyłem tu wczoraj a ten DLC wygląda naprawde zarąbiście.


Tak jest mała jestem jaszczurczym królem!!!!
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

12 cze 2014, 16:19

no no no... czekam... ^^
oby mody robiło się równie łatwo jak teraz.. :)


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

12 cze 2014, 17:58

Slayer pisze:Jakby to wyszło to nawet byłbym w stanie to kupić. :faja:
Ja również, ale wyłącznie wtedy, gdy nie będzie trzeba instalować żadnych 'programów pośredników'


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 cze 2014, 01:08

Widząc taką rozległą przestrzeń myślę sobie: O, będzie dobrze, ja to biorę! Poznamy rubieże Paradise i to w klimacie STALKER'a! Może być dobrze, świeży oddech. Kupię bardzo chętnie! Lecz potem widzę te same lokacje, tylko pozmieniane i - mina mi zrzedła. No nie, za zmienione mapy to ja nie mam zamiaru płacić. Znów Krowi Boss, te same zombie, ten sam żart (dobry, ok, ale początek filmiku sugerował co innego) - to jest już męczące. Nie chcę siedzieć nad tym samym kotletem, tylko doprawionym. Stare mięso to stare mięso. Fanowskie produkcje przerabiające Paradise - tak, owszem. Ale od RWS oczekuję więcej. Czegoś choć w części tak nowatorskiego jak Apocalypse Weekend. Mam mieszane uczucia.
Silver Dragon pisze:wyłącznie wtedy, gdy nie będzie trzeba instalować żadnych 'programów pośredników'
Jeśli zechcę kupić, to ten warunek musi być bezwarunkowo spełniony. 8-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

13 cze 2014, 13:23

Silver Dragon pisze: Ja również, ale wyłącznie wtedy, gdy nie będzie trzeba instalować żadnych 'programów pośredników'
Jeśli rzeczywiście miałoby to być „kupne”, to nie liczyłbym na to. W końcu na coś ten Steamworks zrobili.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 cze 2014, 00:19

Dla samego procesu zakupu to ja mogę przejść wiele. Bo zdarza się tylko raz. I nie o tym ja piszę. Zresztą sam proces kupna wcale nie musi być przez sam Steam, powariowali z nim wszyscy. Starczy zwykły, popularny i uniwersalny na całym świecie system szybkich i bezpiecznych płatności PayPal. Tak dla przykładu. Przelewasz, druga strona otrzymuje od razu, pocztą dostajesz - na przykład - link, login i hasło do pobrania. Pobierasz, grasz i: Jaki kurna Steam? O czym wy mówicie, co to za siara?

Ale są ludzie, którzy kochają utrudniać sobie życie.

Nie jeden raz za to będę grał. Wtedy właśnie nie ma mojej akceptacji dla pośredników mojej rozrywki.

Ale są ludzie, którzy kochają ułatwiać sobie życie i wszystkie poprawki do gry pobierać w tle, bez własnej ingerencji. Dla nich Steam.

Ludzie są różni. Różni ich wybór. Brak możliwości wyboru natomiast rodzi irytację i zniechęcenie... ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Plebs
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:47

18 cze 2014, 12:23

Ta gra jest tak stara, że zysk z tego DLC będzie mały, aczkolwiek będzie. RWS, albo ci co stoją za tym DLC pewnie o tym wiedzą i się jakoś specjalnie nie przyłożą do tego. Ot mały przypływ pieniążków od fanów, bo czemu nie.


Awatar użytkownika
Gary
Wnerwiony urzędas
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2012, 20:29

19 cze 2014, 22:16

titek pisze:Postal 2 S.T.A.L.K.E.R ?
Wygląda obiecująco, lecz jak na razie widać tam tylko kilka przerobionych map oraz bardzo fajne meshe nowych postaci.
Będę czekał :ok:
Czemu pomyślałem tak samo :P ? Moim zdaniem będzie to ciekawe (przynajmniej dla mnie) bo ostatnio dużo gram w Stalka Zew Prypeci i coś mi mówi że Koleś zrobił nową "Zonę" którą powinność będzie chciała zniszczyć XD. A tak na serio to jestem ciekaw jak to wyjdzie w praniu, bo wygląda dość ładnie. Oczywiście cudów na kiju nie będzie ,ale zawsze dobrze wiedzieć że RWS pamięta o tej niesamowitej grze. Jak wyjdzie non-Steam to kupię.Aczkolwiek wydaje mi się że rejonów z low-paradise(czy jak to tam się zwało) nie będzie :/ .

EDIT: Tiquill nie martw się, na Set games (https://www.set-games.ru/news/postal2par ... -06-11-278) piszą że najpierw Steam potem normal.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2014, 22:19 przez Gary, łącznie zmieniany 1 raz.


,,Moim prezydentem jest Chuck Heston, a to dla was , MAŁPY!": http://besty.pl/1824312?fb_comment_id=f ... #f3a47b5a2
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 cze 2014, 23:57

Gary pisze:nie martw się
Raczej martw. :D Ale spoko, byleby był non steam.

Przydałoby się w tym dodatku parę mrocznych smaczków. Zazdrościłem ED jego groźnego nastroju, którego nie ma w P2. I tego chcę w PL. Takie post apokaliptyczne realia aż proszą o bardziej ponury klimat. Naturalnie, trudno będzie uniknąć zombie. Ale w tym przypadku - będą zjadliwe. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 cze 2014, 19:53

17 czerwca RWS ogłosiło nabór nowych modderów nad pracą nad modem. Szczegóły: https://runningwithscissors.com/main/ind ... topic=1940

Nie ma co, jeśli mod ma wyjść jesienią 2014 roku (przecież to kilka miesięcy!), to rąk do pracy potrzeba im jak rybie wody. Ciekawi tylko mnie, ile zasobów Steam Workshop i ogłoszonego dziś konkursu (tu o nim) docelowo trafi do Paradise Lost. Właściwie, to mogłoby wszystko. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

22 cze 2014, 23:32

Rycho bezstresowo może iść. :D


ODPOWIEDZ