Postal 2 mobilny - grałbyś?

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

13 gru 2013, 08:37

Android daje mega możliwości !
W tym miesiącu (grudzień 2013) do pobrania GTA:SA (na plikach dds 1,2gb)
Taka rozbudowa gra na smartfona tablet to czemu by nie przerobić Postal2 gra w porównaniu możliwości, laitowo bez obciążenia by sie grało.

Co o tym myślicie?
Ostatnio zmieniony 13 gru 2013, 08:56 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

13 gru 2013, 12:51

Postal na telefony z javą już dawno wyszedł. I taki zrypany był, że...

A na andka? to mogło by się udać. :D
Ostatnio zmieniony 15 gru 2013, 02:52 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

14 gru 2013, 20:16

Na telefony z javą już dawno wyszedł
Ale nie Postal 2. Pomyśl logicznie o co chodzi, przeczytaj co ktoś pisze. Postal 2 a postal na telefony z androidem. Oprócz "2" w nazwie to różnica że jeden jest w 3d a drugi nie.
Ktoś pisze o Postalu 2 [3D] i GTA:SA [3d] a ty mowisz że Postal już wyszedł na jave. Dowaliłem się bo sam nie wiedziałem o co chodzi, i sobie przypomniałem o tej starej szitowej gierce co grałem na jakimś Ericssonie, a tak jak głupi szukałem jakiejkolwiek wzmianki o postalu w javie. Nie wprowadzaj ludzi w błąd takimi tekstami.
I Postal na javie to nie postal i nigdy nim nie był i nie będzie.
Taka rozbudowa gra na smartfona tablet to czemu by nie przerobić Postal2 gra w porównaniu możliwości, laitowo bez obciążenia by sie grało.
Fajnie by było ale nikt tego nie zrobi. W sumie, po co gadać o postalu na Androida. To nie Quake żeby portować na wszystko.
Co do Obciążenia, na mojej Motoroli Defy Mini - Doom 3 odpala na full max pierdu detalach i mam 6 fpsów. Bez oświetlenia [prawie jak w Postalu] mam 46. Co mi wystarcza. Więc Postal 2 byłby grywalny ale zwykły STP, AWP [nie patrzcie nawet na AWPMod] nawet nie warto bo będą takie crashe że wam sie karty Sim popalą z wrażenia jakie errory będą wypluwane.

Jeżeli temat ma się opierać na "grałbyś" czy "nie grałbyś" to odpowiem: Nie grałbym.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

15 gru 2013, 03:04

szukałem jakiejkolwiek wzmianki o postalu w javie
serio ? ...bo ja tylko 2 słowa ("postal java") wpisałem w googlu i wyskoczyło od razu...
I Postal na javie to nie postal i nigdy nim nie był i nie będzie.
nom.

Chodziło mi o to, że jeśli Postal na javie był nie wypałem, to na androidzie (może..)mógłby być grywalny. :p

Poprawiłem trochę tamten post. ;)
Ostatnio zmieniony 15 gru 2013, 03:06 przez seebeek17, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

15 gru 2013, 12:28

Jak się nie mylę licencja gier na androida trochę kosztuje, chyba że da się to ominąć.


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

15 gru 2013, 17:27

Jak się nie myle nie da sie przeportować gry do której nie masz źródła. Tyle w temacie.
Chodziło mi o to, że jeśli Postal na javie był nie wypałem, to na androidzie (może..)mógłby być grywalny. :p
ten sam Srostal z Symbiana na androidzie tylko z dotykowym sterowaniem na pewno byłby bardziej grywalny.
A normalny Postal...lipa by była i tyle. Quake 3 na Androidzie ssie bo przeciwnicy na Hurt me Plenty czy na Nightmare mają cie w dupie i nie strzelają żebyś miał jakiekolwiek szanse w ogóle. w Postalu trzeba by z Bystanderów Debili zrobić Bystanderów z Anemią, Parkinsonem [zeby w ogóle sie ruszali] albo lepiej z padaczką, żeby jakikolwiek ruch był w ogóle.
A normalny Postal...samo wpisywanie czitów by mnie zabiło. I w ogóle sterowanie.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2013, 17:33 przez Ryuq, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 gru 2013, 15:13

Zagrałbym w każdego Postala na smartfonie. Byle był bohater i realia Postalowej serii. KAŻDEGO. A czy krótko czy długo to zależy od jakości i grywalności.
Ryuq666 pisze:ten sam Srostal z Symbiana
Ta gierka, co kiedyś była? Czy czegoś nie wiem. Jeśli coś jest na Symbiana, może być na Androida...

Czy Postal 2? Byłoby zajesiarczyście! Choć na takie luksusy to jednak nie liczę. Starczy płaski Postal 1.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

28 lip 2014, 12:40

Fajnie by było sobie pograć, ale wątpię żeby wyszło.
Oczywiście można by było Skopiować wszystkie pliki ze zwykłego postala i tylko na jakimś silniku dodać jakieś przyciski do sterowania i by było ale nie wiem czy komuś by się chciało robić :/ :/ :/ :| :| :| :| :|


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

21 lut 2015, 23:31

Moja odpowiedź brzmi - nie, nie zagrałbym.
Postal 2 = komputer lub laptop, im większy monitor, tym lepiej. Na smartfonie czy tablecie mogę sobie grać w Wormsy czy inne ścigałki, ale nie w Postala. Tą grą mam się rozkoszować, a nie zabijać sobie nią tylko czas.
Takie jest moje zdanie.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

21 lut 2015, 23:33

Przykład Colin McRae Rally na Androida pokazuje, że niektóre gry tracą miodność po przenosinach na urządzenia mobilne.


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

08 paź 2017, 21:53

Pamiętam jeszcze ten port z normala na mobile i nazwę to... Postal 2 Mobile :)


ODPOWIEDZ