Postal 2 Life

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

31 paź 2011, 14:42

Ruszyło coś się nowego?


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

02 lis 2011, 21:28

W tym temacie na RS najczęściej się nowe informacje pojawiają ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

19 sie 2012, 19:28

Z przykrością stwierdzam, iż jeden z najbardziej wyczekiwanych przez niektórych modów podzielił los HAND i Adrenalinki (zdechł). Miało być tak pięknie, a wyszło nieciekawie. Szkoda :\

Źródło

PS: Wkrótce należy się spodziewać innych równie ciekawych modów ;)
Mam nadzieję, że zostaną one udostępnione graczom
Ostatnio zmieniony 19 sie 2012, 19:30 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

20 sie 2012, 01:28

Wielka szkoda, że projekt upadł. Widziałem tylko kilka screenów oraz filmików i przyznam, że fajnie to wyglądało W sumie lepiej by było dać nową historię, nie przeróbkę tylko klimatu opowiedzianą Half-Life'owo (co mi by w sumie nie odpowiadało), lub "combiniaki zawładnęły światem". Reżim itp. Właśnie w takiej otoczce Postal 2 Life ciekawiej by było (dodać fabułę - inną, nową historię). Chociaż bardzo ciekawie wyglądał ten projekt, tak ,że bym sobie w demo zagrał jak najszybciej. Trzeba im taką koncepcje przywołać, niech wypuszczą :D.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

20 sie 2012, 13:42

OMFG. Robić TYLE rzeczy, map, broni i innych gówien, i po prostu to wyjebać na śmietnik zamiast CHOCIAŻ TO wypuścić dla graczy? ;\ No dajcie spokój ludzie.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sie 2012, 15:02

Silver Dragon pisze:Z przykrością stwierdzam, iż jeden z najbardziej wyczekiwanych przez niektórych modów podzielił los HAND i Adrenalinki (zdechł). Miało być tak pięknie, a wyszło nieciekawie. Szkoda :\

Źródło
Dziwne to źródło, słowa od nowego człowieka. :roll: Ale załóżmy, że prawda to. To porażka. Obserwowaliśmy (coraz więcej nas z coraz większą rezerwą i sarkazmem) prywatny projekt, który jego autor robił dla swojej przyjemności i z niesamowitym darem zasysania kolejnych rzeczy z innych gier; projekt jako wyzwanie dla samego siebie. Którego rozwoju świat nie musiał znać, a byłoby to dla autora lepsze. Bo i co zostało udostępnione z tego ogromnego potencjału? FlafsterWeapons, to co robił, nim się ujawnił. Jedyne, czym możemy się cieszyć. I do czego wracać. Zrobił FW, ujawnił się światu. A potem było coraz lepiej. Ale na obrazkach. Smutne.

Lecz jakoś nie wierzę, by to zawsze było porażką. Co się stało tego
12.04.2012 - This is the end of Postal Two LIfe.
Nieszczęśliwy wypadek? Jeśli nie skończy, to powinien wypuścić to takie jakie jest. Bierzcie co chcecie i róbcie co chcecie. Byłby z tego jakiś pożytek dla innych modderów i graczy. Cokolwiek zrobi, by udostępnić to - będzie dobrze.

Naprawdę, uciągnąć takiego molocha, projekt - miks wszystkiego, to wielkie wyzwanie. Wielkim wyzwaniem byłoby też pobranie tego i instalacja. Sądzę, że ważyłoby to więcej niż P III. Ja bym nie pobrał, tak sądzę.

Jednak podzielenie tego na części, bądź wybranie co najlepsze, pozwoliłoby uratować te lata pracy. Z całej ekipy związanej wokół Set-Games najlepiej powodzi się panom EvilT-ModZ i POSTAL_Serega. Dlaczego? Bo nie łapali wszystkich srok za ogon, a skupili się na czymś konkretnym; kilka projektów będących zwięzłymi i niezbyt wielkimi. I pewno ostatniego słowa nie powiedzieli. Bo to dobra strategia jest. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

20 sie 2012, 15:23

Tiquill pisze:Dziwne to źródło, słowa od nowego człowieka. :roll:
To stary bywalec forum SG. A o upadku tego moda wiedziałem już dawno z tegoż źródła, miałem jednak tylko 50% pewności.

Powinni przynajmniej wydać paczkę broni z tego moda. Marzy mi się to zielone cudo w moim ekwipunku
Ostatnio zmieniony 20 sie 2012, 15:25 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sie 2012, 23:04

Silver Dragon pisze:To stary bywalec forum SG.
Eh, nie skojarzyłem, mój błąd. :bolek:

Co jak co, ale zebranie broni w paczkę to nie to samo, co zebranie map i całego stuffu im towarzyszącego. Byłby przynajmniej PTLInventory na otarcie łez. I ze dwie mapy do tego, najlepsze, dla testowania ekwipunku. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

20 lut 2013, 20:35

Ostatnio przeglądając stronkę Revival Games zauważyłem, że informacje odnośnie PTL zniknęły. Mogę więc powiedzieć tylko tyle, że moje nadzieje na wydanie tego moda zgasły już całkiem

W związku z tym zrobiłem reupload zbiorczy wszystkich staticmeshy, które zostały do tej pory udostępnione publicznie
https://www.sendspace.com/file/9w8bo6

Przynajmniej tę niewielką (ca 500 MB po rozpakowaniu) namiastkę tegoż genialnego moda będzie można jakoś wykorzystać ;)

Screenów nie daję, bo nie mam na to czasu. Poza tym wiele razy już wykorzystywałem je w swoich pracach ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

20 lut 2013, 20:52

SM'y mógłbym dać też swoje (wzięte z HL2 do Postal 2 prze ze mnie) ale tyle ich :D
A co do Revival Games - widziałem że od pewnego czasu info o PTL zniknęło. Wcześniej w PM od A-Moda było napisane:
A-Mod pisze:(...)Revival is working on this project in full power. (...)The project will be ready approximately is planned for 30.06.13.
...ale to przed zniknięciem informacji więc może jakieś wieści się pojawią. Jak na razie ten projekt zgasł z internetu (rozpłynął się jakby nigdy nic :P).


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lut 2013, 12:13

Silver Dragon pisze:informacje odnośnie PTL zniknęły
Są za to rozmowy o Delete Review 3 na Set-Games. A że DR blisko się ma z PTL, to w jakiejś przepoczwarzonej postaci to w końcu stanie się ogólnie dostępne. Ale - mnie już to nie jara. No, jakoś tak, mam dość wodzenia w te i we wte.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

23 maja 2013, 20:33

[youtube][/youtube]


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 maja 2013, 20:49

Interesujące

Czas pokaże czy to data kolejnej reaktywacji. Nie napalam się jednak


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

24 maja 2013, 20:04

Szczerze to aż się nie chce wierzyć, że to ten sam silnik, i ta sama Gra.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
A-Mod
Modder
Modder
Posty: 68
Rejestracja: 07 gru 2012, 08:25
Lokalizacja: Russia
Kontakt:

29 maja 2013, 09:37



Wait for news.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2013, 11:32 przez A-Mod, łącznie zmieniany 2 razy.


Working at Running With Scissors now.
(Please write me on English)

http://revival-games.ru/
ODPOWIEDZ