Postal 2: Happy Night

Rozmowy o Postal 2: Happy Night.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

06 mar 2015, 15:16

Reality Master pisze:Ja nie mogę przejść bo mi crashuje na mapie z lasem, więc muszę czekać na patcha.

Trzeba trzymać się z dala od drogi i wejść od strony magazynu paczek ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

06 mar 2015, 15:22

Pan Szatan pisze:
Reality Master pisze:Ja nie mogę przejść bo mi crashuje na mapie z lasem, więc muszę czekać na patcha.

Trzeba trzymać się z dala od drogi i wejść od strony magazynu paczek ;)
Odpalić się da ale nie mogę z tego terenu już wyjść, wywala.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Marcino
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 04 sty 2007, 19:56

06 mar 2015, 15:57

U mnie crash'owanie było spowodowane tym, że zrobiłem save'a podczas masakry i jak wczytywałem ten zapis to się wywalało. A tak na czysto to żadna mapa mi się nie crash'uje. Bez problemu zrobiłem wszystkie zadania.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2015, 16:14 przez Marcino, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

06 mar 2015, 16:31

BloodLogin pisze:Strasznie wpienia ledwo do szyby dojeżdżam - ale już mi się po tylu próbach lepiej prowadzi.
Trzeba się przyzwyczaić. Za szybami czeka więcej pułapek ;)
W sumie nie mam zastrzeżeń do sterowania, przy rampach jednak trochę spowalnia. Da się wytrzymać

Driving SnowMobile in Mall without snow looks a bit strange xD
U mnie crash'owanie było spowodowane tym, że zrobiłem save'a podczas masakry i jak wczytywałem ten zapis to się wywalało. A tak na czysto to żadna mapa mi się nie crash'uje. Bez problemu zrobiłem wszystkie zadania.
Na mapie z lasem wywaliło mnie z powodu 1000000 iteracji
Ostatnio zmieniony 06 mar 2015, 16:33 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

06 mar 2015, 16:37

Dobra, rozwiązanie problemu z lasem jest banalne... Zmniejszcie sobie liczbę ludności i ragdolli na mapie. Powiem BloodLoginowi tyle, że nie skończył gry na żadne 97%, prędzej na jakieś 65. Po zakończeniu misji z listy czeka nas jeszcze jedna, bardzo długa. Zakończenie jest bardzo fajne i już wiem, że szykuje się coś jeszcze większego.... Sami się o tym przekonajcie.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

06 mar 2015, 18:31

Fajnie by było jakby ktoś zrobił porządną recenzję tej modyfikacji i wystawił jej ocenę.
Można by też zrobić ankietę w której by się oceniało Happy Night.


I regret nothing
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

06 mar 2015, 18:49

Ankieta tutaj
ale ile ludzi z Polski już zagrało ?
chyba brak info na głownej stronie.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

06 mar 2015, 19:06

Ja mogę napisać news'a, ale jak wyjdzie jakaś nowsza bezproblemowa wersja.


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

06 mar 2015, 19:47

Jeśli pominąć kłopotliwą instalację, gra nie ma wielu irytujących błędów. Po zmniejszeniu liczby ragdolli i ludzi na mapie gra nie wysypała mi się ani razu.

Co do recki, zaraz spróbuję coś napisać. Porobiłem już nawet sporo screenshotów.


Awatar użytkownika
MercScar
Niedorobiony bandzior
Posty: 34
Rejestracja: 18 sty 2015, 15:37
Lokalizacja: Pripyat
Kontakt:

06 mar 2015, 22:56

Postal 2 Happy night,gameplay.Enjoy people.I hope you'll like this... :diabeł:


Obrazek
Long life the Anarchy
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

07 mar 2015, 18:35

Właśnie skończyłem tego moda po raz czwarty i za każdym razem znajduję coś nowego. Dla przykładu nie wiedziałem, że w tym modzie da się założyć kota na praktycznie każdą broń - polecam włożyć kota do bazooki, wsadzić mu petardę w dupsko albo strzelić nim z procy xD. Fajny jest też nowy powerup Spice, który daje nam 180 zdrowia i zniekształca obraz, po czym Koleś bezceremonialnie sobie rzyga. Zdecydowanie jest to mój ulubiony mod, na razie mi się w ogóle nie nudzi, ale już raczej nie zagram piąty raz z rzędu xD.

A i po skończeniu gry odblokowują się zupełnie nowe kody - można chodzić Kolesiem po ścianach, zmienić bystków w headcraby z HL2, roboty albo Saniki z minigierki Sanic Adventures.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2015, 18:39 przez Reality Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
EvilT-ModZ
Modder
Modder
Posty: 159
Rejestracja: 16 sie 2010, 17:30

07 mar 2015, 18:57

Reality Master pisze:Dla przykładu nie wiedziałem, że w tym modzie da się założyć kota na praktycznie każdą broń - polecam włożyć kota do bazooki, wsadzić mu petardę w dupsko albo strzelić nim z procy xD.
First who found this :D
there are easter eggs with iphone and nokia.. :)


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

07 mar 2015, 19:04

EvilT-ModZ, what is the purpose of Nokia? I can't figure out how to use it.

You should definitely release some kind of HNInventory for AWP. There is so much good stuff in Happy Night that should be usable on different versions of Postal 2!

Also, I have one question to you, but don't know how to put it into words in order to not spoil anything for other players. Let's put it this way - will the second book be ever readen?

Oh, and please hire someone to fix your mistakes in dialogues and subtitles. The mod looks professional and all that stuff, but this feeling is somewhat ruined by the usage of incorrent English (missing definite articles, incorrect usage of tenses etc.) - it kinda makes you look amateur.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2015, 19:58 przez Reality Master, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
EvilT-ModZ
Modder
Modder
Posty: 159
Rejestracja: 16 sie 2010, 17:30

07 mar 2015, 19:50

Reality Master pisze:EvilT-ModZ, what is the purpose of Nokia? I can't figure out how to use it.
Iphone and nokia can be used with weapon (you should select this weapon), I think you can find it out.
Reality Master pisze:You should definetely release some kind of HNInventory for AWP. There is so much good stuff in Happy Night that should be usable on different versions of Postal 2!
Sorry, but I finished with postal series.
Reality Master pisze: Also, I have one question to you, but don't know how to put it into words in order to not spoil anything for other players. Let's put it this way - will the second book be ever readen?
I think no, because of previous answer
Reality Master pisze: Oh, and please hire someone to fix your mistakes in dialogues and subtitles. The mod looks professional and all that stuff, but this feeling is somewhat ruined by the usage of incorrent English (missing definite articles, incorrect usage of tenses etc.) - it kinda makes you look amateur.
Maybe this question should be redirected to level designer. I only coded dialogs.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2015, 19:52 przez EvilT-ModZ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
A-Mod
Modder
Modder
Posty: 68
Rejestracja: 07 gru 2012, 08:25
Lokalizacja: Russia
Kontakt:

07 mar 2015, 21:07

Okey. Patch 1.1 released! Now game have much less issues, like "Forest patch" :) .
Just Re-download torrent.
https://www.set-games.ru/index/happynight/0-27
(Direct link will be soon ~tomorrow)


Working at Running With Scissors now.
(Please write me on English)

http://revival-games.ru/
ODPOWIEDZ