Postal 2: Corkscrew Rules - Spolszczenie

Rozmowy o Postal 2: Штопор Жж0т.
Wszystko o najnowszej wersji gry: Postal 4
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

25 lip 2017, 16:49

Spolszczenie 10/10 - nawet przetłumaczyłeś dialogi w sklepach! :ok:
Sama gra 7/10 - cóż, fabuła fajna i ciekawa, pomysł z babskim Sztoporem nawet fajny, szkoda, że nie można było robić zadań jak chcesz, (we wtorek zabiłem tego pseudo Kolesia w hawajskiej koszuli i po 3 zadaniach do domu xD). Nowe bronie całkiem cienkie poza kałachem. Był fajny. Proca i patelnia nie wiem po co. Sama końcówka trochę głupia, ale spoko. Nagrania z telewizora zajebiste (szczególnie z puszkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Zrobilem im milion screenów :D Słabe było zdobywanie broni. Na początku P2 od razu miałeś łopatę. W CR musiałeś trochę poszukać, ale da się przeżyć
Good Job Satan :ok:
Ps. Jeszcze raz ShaQ coś powie o gazetach i ty też to dzwonię po Tiq'a i się skończy rumakowanie ;>


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

25 lip 2017, 17:01

Pan Szatan pisze:Wcale że nie, ty zrobiłeś 2 mapy
3* a teraz robię 4-tą. A właśnie Ty i Bartkov tylko po jednej xD
Pan Szatan pisze:nie mówiłem nigdy że nic nie robisz :bolek:
Mówiłeś, ale też dałeś opis o mnie w Creditsach: "Devi - Gdzie ta J* mapa?" zmień to w końcu ;P

[!KONIEC OFF-TOP!]
SzynkaczPL pisze:Spolszczenie 10/10
Dokładnie
SzynkaczPL pisze:Proca i patelnia nie wiem po co
I chyba skarpeta jeszcze była.

[ Komentarz dodany przez: Pan Szatan: 2017-07-25, 18:49 ]
Mówiłeś, ale też dałeś opis o mnie w Creditsach: "Devi - Gdzie ta J* mapa?" zmień to w końcu ;P
Bo to było zanim dałeś te mapę :P


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

28 paź 2017, 19:46

Prawie 150 pobrań, najs :)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 lis 2017, 00:52

Zagrać w Sztopora ze Steam to ja zagram... Nie wiem kiedy. Prędzej sobie przejrzę twoje spolszczenie zaglądając do plików. ;) Nie było okazji, więc teraz:


Gratuluję tak wytrwałej pracy. :spoko: Gratuluję woli ukończenia tego (bo chęci to za mało). Gratuluję pasji. I gratuluję charakteru. To inny Pan Szatan niż w codziennych postach. Wytrwały jak... zegarmistrz. :winko:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

01 lis 2017, 08:32

Tiquill pisze:Gratuluję tak wytrwałej pracy. :spoko: Gratuluję woli ukończenia tego (bo chęci to za mało). Gratuluję pasji. I gratuluję charakteru. To inny Pan Szatan niż w codziennych postach. Wytrwały jak... zegarmistrz. :winko:
Dzięki za miłe słowa ale prawda jest taka, że jestem typem leniwego człowieka i zwykle coś robię do połowy i odkładam na później ale to tylko przy większych projektach choć spolszczenie do P2C było chyba wyjątkiem miałem małą przerwę w jego tworzeniu ale się w końcu udało :)
W tłumaczeniu Sztopora najtrudniej było przełamać barierę językową na szczęście znalazły się pomocne osoby z Rosji które mi w tym pomagały byli to m. in. Night Slasher który tu najwięcej zdziałał bo on właśnie zapisywał wszystkie dialogi, KeshaFilm (go już raczej kojarzycie, twórca chociażby moda Postal Girl) nie raz pomógł mi zrozumieć sens i znaczenie trudniejszych zdań oraz jeszcze Evil i A-Mod też mi odrobinę pomogli z kilkoma słowami ale w creditsach ich nie wymieniałem choć tak właściwie powienienem coś wspomnieć o Evil'u .... chyba zrobiłem to w pliku ReadMe, pomagał mi trochę od strony technicznej o czym należy chyba wspomnieć.

PS. O lol ale murek tekstu xD
Ostatnio zmieniony 01 lis 2017, 08:33 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 lis 2017, 01:11

Pan Szatan pisze:W tłumaczeniu Sztopora najtrudniej było przełamać barierę językową na szczęście znalazły się pomocne osoby z Rosji które mi w tym pomagały byli to m. in. Night Slasher który tu najwięcej zdziałał bo on właśnie zapisywał wszystkie dialogi, KeshaFilm (go już raczej kojarzycie, twórca chociażby moda Postal Girl) nie raz pomógł mi zrozumieć sens i znaczenie trudniejszych zdań oraz jeszcze Evil i A-Mod
I właściwie gdyby nie ich wsparcie to i woli ukończenia by nie było. Przykład świetnej bezinteresownej współpracy. :spoko:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

20 lis 2017, 02:58

Fajna sprawa. Pograłem trochę ze spolszczeniem, jest zajebiste, jednak musiałem już odinstalować, ponieważ paczki się w siusiaku coop nie zgadzały. ;) Dobra robota. :ok:
Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 02:58 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 lis 2017, 03:01

seebeek17 pisze:ponieważ paczki się w siusiaku coop nie zgadzały
Ten mismatch co pisałeś w temacie o serwerze?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

25 lis 2017, 21:37

Ee... chyba ta. :drapanie: Na naszym PSI servers. Chciałem pograć z kumplem w Sztopora w coopa ale paczki się nie zgadzały po instalacji spolszczenia. Na servie pewnie oryginalna wersja.


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

25 lis 2017, 22:14

seebeek17 pisze:Ee... chyba ta. :drapanie: Na naszym PSI servers. Chciałem pograć z kumplem w Sztopora w coopa ale paczki się nie zgadzały po instalacji spolszczenia. Na servie pewnie oryginalna wersja.
Sprawa jest o wiele bardziej pogmatwana, ale podstawową odpowiedzią jest to, że przez instalację spolszczenia nie możecie grać.

EDIT1: Dobra wszystko jasne, nie możecie podmieniać innych plików prócz tych z rozszerzeniem .int bo inaczej będzie Mismatch.

EDIT2: Muszę to jeszcze rozkminić, dziś nie za bardzo mam na to siłę, więc jak nie jutro to najpóźniej w poniedziałek powinieneś coś w tej sprawie ogarnąć.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, 22:30 przez Radzik, łącznie zmieniany 4 razy.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 mar 2018, 19:42

Spolszczenie świetne, fabuła ostro posrana, kretyńskie misje, dziwaczni bohaterowie i świat kręcący się wokół jednego kutasa - oto ruski Postal! xD


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

14 mar 2018, 20:31

Dzienis pisze:Spolszczenie świetne, fabuła ostro posrana, kretyńskie misje, dziwaczni bohaterowie i świat kręcący się wokół jednego kutasa - oto ruski Postal! xD
Cieszę się że się ci podobało, przyznam że sam tłumacząc te dialogi miałem niezła bekę xD
Niektórych żartów nie dało się za bardzo przetłumaczyć żeby były zrozumiałe ale i tak myślę że znośnie to wyszło :P


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

16 mar 2018, 00:32

Pora bym w końcu ograł do końca Sztopora i zrobię to na wersji Steamowej głównie ze względu na to, że jest fajne spolszczenie :) Jestem ciekaw jak bardzo różni się wersja Steam, od pierwowzoru, obym się nie zawiódł ;)


Awatar użytkownika
Ramzej
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2021, 23:02

06 paź 2021, 23:05

Mam problem, nie działają mi napisy (są włączone) oraz mapa nie jest przetłumaczona. Wiadomo jak sobie z tym poradzić?
Ostatnio zmieniony 06 paź 2021, 23:10 przez Ramzej, łącznie zmieniany 1 raz.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

07 paź 2021, 17:12

Pan Szatan pisze:
25 cze 2017, 19:15
Instrukcje instalacji oraz inne informacje znajdują się w pliku "PrzeczytajMnie!!!.txt"
Przejrzałeś ten plik? Może trzeba zainstalować spolszczenie jeszcze raz.

No i witamy na forum, mamy też serwer Discorda :)


ODPOWIEDZ