Postal 2: Corkscrew Rules - Spolszczenie

Rozmowy o Postal 2: Штопор Жж0т.
Wszystko o najnowszej wersji gry: Postal 4
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

28 cze 2017, 09:39

Co powiecie żebym wydawał spolszczenie po kawałku? Tzn. np. tak jak robią to ci z GPP dla The walking dead czy Life is Strange... w praktyce wygląda to tak kończę Poniedziałek wydaję spolszczenie samego poniedziałku dla testów, Po jakimś czasie pojawia się wtorek potem środa i czwartek. Kiedy juz wszystko skończę wydam to w jednej paczce i udostępnię na większą skalę czyli ogłoszenie na FB czy Workshopie :P


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

28 cze 2017, 13:25

Bezsensu, nie idź w tą stronę, lepiej zrób całe ;)


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

28 cze 2017, 13:31

Devi90 pisze:Bezsensu, nie idź w tą stronę, lepiej zrób całe ;)
Czy ty k#rwa za przeproszeniem możesz przestać sprzeciwiać się każdemu mojemu pomysłowi?
Jak nie chcesz testować spolszczenia to nie testuj i czekaj na pełne, może ktoś inny chciałby mi pomóc i pograć przy okazji po Polsku? Pomyśl.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, 13:59 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

28 cze 2017, 13:40

Pan Szatan pisze:Czy ty k#rwa za przeproszeniem możesz przestać sprzeciwiać się każdemu mojemu pomysłowi?
Jak nie chcesz testować spolszczenia to nie testuj i czekaj na pełne, może ktoś inny chciałby mi pomóc i pograć przy okazji po Polsku? Pomyśl.
Ale czy ja ci się sprzeciwiam? Odpowiedziałem, tylko na twoje pytanie, bo sam się zapytałeś, jeżeli chcesz to znajdź sobie kogoś do testowania, albo wydał do testów, ale raczej nikomu się nie będzie chciało czekać 5 lat i przerywać grę, aż tobie się zachce dokończyć spolszczenie, a jak byś zrobił to od razu, to byś to szybciej skończył i nikt by nie musiał przerywać grania...


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

28 cze 2017, 14:16

Panowie, nie kłócić się ;>
Kto chce - przetestuje. Szatan niech robi jak chce, byle żeby były jakieś efekty ;)
Ja z chęcią pobiorę pierwsze demko spolszczenia i je przetestuję.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

28 cze 2017, 16:15

Ja to ogólnie myślę, że tłumaczenie rosyjski -> angielski -> polski mija się z celem. Nie deprecjonuję Twojej tytanicznej roboty, Szatanie, ale chodzi o jakość spolszczenia. Najlepiej byłoby znaleźć kogoś, kto mówi dobrze po rosyjsku i umiałby wyłapać różne smaczki (choć zdaję sobie sprawę z tego, że może być trudno znaleźć kogoś takiego).


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

28 cze 2017, 16:22

Yossarian pisze:Ja to ogólnie myślę, że tłumaczenie rosyjski -> angielski -> polski mija się z celem. Nie deprecjonuję Twojej tytanicznej roboty, Szatanie, ale chodzi o jakość spolszczenia. Najlepiej byłoby znaleźć kogoś, kto mówi dobrze po rosyjsku i umiałby wyłapać różne smaczki (choć zdaję sobie sprawę z tego, że może być trudno znaleźć kogoś takiego).
Cały czas szukam, niemniej i tak warto to przetłumaczyć bo nie każdy może znać angielski.(mówię tu o mładszych graczach Psotala, bo nie ukrywajmy tacy są xd)

Tak czy inaczej czy nie lepiej grać po polsku niż po angielsku gdzie nazwa miasta czy ulicy jest nie możliwa do przetłumaczenia a w polskim owszem, jak zobaczycie jak się nazywa ulica wymawiana w jednym z dialogów to skiśniecie xd no i ogólnie wygodniej się czyta :P

PS. Yoss a ty nie znasz kogoś kto ogarnia się w ruskim? xd
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, 16:23 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 3 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

28 cze 2017, 16:27

Pan Szatan pisze:Cały czas szukam, niemniej i tak warto to przetłumaczyć bo nie każdy może znać angielski.(mówię tu o mładszych graczach Psotala, bo nie ukrywajmy tacy są xd)
To tym bardziej niech się uczą ;)
Pan Szatan pisze:Tak czy inaczej czy nie lepiej grać po polsku niż po angielsku gdzie nazwa miasta czy ulicy jest nie możliwa do przetłumaczenia a w polskim owszem, jak zobaczycie jak się nazywa ulica wymawiana w jednym z dialogów to skiśniecie xd no i ogólnie wygodniej się czyta
Niby tak, ale jednak rosyjski i polski są ze sobą spokrewnione, więc na pewno lepiej tłumaczyłoby się na polski bezpośrednio z rosyjskiego.
Pan Szatan pisze:PS. Yoss a ty nie znasz kogoś kto ogarnia się w ruskim? xd
Nie kojarzę nikogo takiego :/


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

28 cze 2017, 17:33

Dałem ogłoszenie na FB i zaraz dam na główną, może ktoś się znajdzie do pomocy....


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 cze 2017, 20:53

Yossarian pisze:Ja to ogólnie myślę, że tłumaczenie rosyjski -> angielski -> polski mija się z celem. Nie deprecjonuję Twojej tytanicznej roboty, Szatanie, ale chodzi o jakość spolszczenia. Najlepiej byłoby znaleźć kogoś, kto mówi dobrze po rosyjsku i umiałby wyłapać różne smaczki (choć zdaję sobie sprawę z tego, że może być trudno znaleźć kogoś takiego).
Najlepiej to by było jakby ktoś to w Polsce wydał i zrobił dubbing z Grębskim, nawet tak badziewny jak w ED, no ale to na pewno się nie stanie.
W tych czasach większość jednak zna lepiej angielski niż ruski (odwrotnie niż np. 30-40 lat temu xD ), więc raczej Pan Szatan nie ma wiele możliwości. Tak czy siak należy mu się uznanie, że w ogóle ma chęć robić to spolszczenie i wierzę, że uda mu się je skończyć w przeciągu kilku tygodni. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

29 cze 2017, 19:22

Poniedziałek gotowy, potrzeba tylko kilu poprawek.
Yossarian pisze:Ja to ogólnie myślę, że tłumaczenie rosyjski -> angielski -> polski mija się z celem.
Znalazłem rozwiązanie dzięki któremu tłumaczenie będzie lepsze od angielskiego. Poprosiłem mojego rosyjskiego znajomego ze Steama żeby mi zapisał co jest mówione a ja z pewnym znajomym tłumaczymy bezpośrednio z rosyjskiego tekstu na polski :D

PS. Jakoś idzie, gdy czegoś nie ogarniam to pytam ruskich xd

PPS. Muszę uważać żeby nie przesadzić z tym Sztoporem bo jeszcze trochę i po Rosyjsku zacznę mówić kurwa blyat xD
Ostatnio zmieniony 29 cze 2017, 20:51 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 5 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

30 cze 2017, 17:12

Pan Szatan, ciebie to chyba ciągnie do Master Moddera ;) powodzonka :ok:


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

30 cze 2017, 22:00

Ruszyły testy poniedziałku :)

Mapa (tym razem nie zrobiona w Paincie):
Załączniki
223470_screenshots_20170630215706_1.jpg
223470_screenshots_20170630215706_1.jpg (413.01 KiB) Przejrzano 2041 razy
Ostatnio zmieniony 30 cze 2017, 22:03 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

02 lip 2017, 17:46

Night Slasher pisze:Yeah, I'm again listen and write text about shit, vaginas, and dicks.
Ekhm.. to znaczy, że prace nad wtorkiem rozpoczęte x)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

09 lip 2017, 21:52

KeshaFilm pisze:Notice that I have translated those defitions directly from their meanings from that stupid slang of our language. Because, to be honest, it's hard to understand even if you're russian
To znaczy, że wtorek został skończony :D


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ