Postal 2 Arcades

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

07 wrz 2011, 21:04

Patrzcie co można zrobić z silnikiem P2
Poniżej mamy parę filmików z niedokończonego RS'owego projektu. Czy kiedyś zostanie wydany? Nie napalajmy się, choć byłoby pięknie...

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Więcej info tu


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

07 wrz 2011, 21:33

To pierwsze przypomina mi znakomitą serię House of The Dead od bodaj segi....Do want..Nawet samą paczkę z przykładami, jak to samemu posklejać.
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2011, 21:36 przez Koloses, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

07 wrz 2011, 22:21

Generalnie najciekawszy wydaje mi sie drugi pomysł, ale jak to wszystko bedzie wymagało AW, to niefajnie :D A co do pierwszego filmu, to zastanawiam sie, jak sie gościu rozgląda,z takim celowaniem...


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

08 wrz 2011, 17:15

Olga pisze:jak to wszystko bedzie wymagało AW, to niefajnie :D
(TL EDIT: please understand everyone that this mod was abandanoned last year, so will not be finished, we are showing you merely to demonstrate what can be done with the P2 engine, and a bit of Res-Studios History).
No to raczej sobie nie pograsz... Chyba, że ktoś by poprosił autora, aby mu wysłał pliki, ale nie wiem czy Gamefan nadal ma wszystko na dysku.
Olga pisze:A co do pierwszego filmu, to zastanawiam sie, jak sie gościu rozgląda,z takim celowaniem...
Tutaj wszystko odbywa się jak w starych celowniczkach, czyli ekran sam brnie do przodu i się zatrzymuje, a my ruszamy tylko celownikiem.

Najbardziej mi się podoba trzeci filmik. Idea kooperacji z Garrym jest bardzo fajna. No i Toploader napisał:
Toploader pisze:If ya like, I'll hook you up with some of the files to mess around with, so you can play the 2nd level of the Garys arcade.
Czyli jest szansa pogrania w gierkę na trzecim filmiku. :evil:


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ