Postal 2 - ale na filmowo, czyli Uwe chce kręcić kontynuację

Film luźno oparty na drugim Postalu.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 sie 2013, 15:27

Uwe Boll chce kręcić kontynuację Postal Movie. Do pomocy prosi fanów gry, by wsparli go na Kickstarterze sumą... pół miliona dolarów! Więcej: https://www.cdaction.pl/news-34506/uwe-b ... wideo.html

Bardzo śmieszne. Film za pieniądze graczy. Od samych graczy w dupę jeszcze nie dostał. Ma więc okazję. :lol: Lubię go i po cichu sprzyjam. Co innego, czy wierzę w jego możliwości, to inna sprawa. :D Ale niechby i nawet udało mu się zebrać tą sumę i nakręcić drugą część filmu. To jednak:

Tytuł Postal 2 to dla mnie, jak i dla każdego oddanego fana serii, jak świętość. Dotąd kojarzył mi się jak najlepiej. I chcę, by tak było dalej, by nikt tej marki nie spaprał i nie spowodował że będzie się źle fanom kojarzyła. Uważaj, panie Uwe... 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

29 sie 2013, 16:48

Jak nie będzie gorzej niż z jedynką, to nie mam przeciwwskazań :D $500k na Kickstarterze - jak w miarę szeroko rozreklamują akcję to w kilka tygodni to zbiorą, albo i więcej. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

29 sie 2013, 17:04

Miejmy nadzieje, że przede wszystkim będzie to nawiązanie do serii :D

EDIT: aktor przypominający bardziej protagoniste rzeczywiście z Postala 2, nie tak jak w spin-off'ie akelli (postać ze spin-off'a wzorowana na Zacku Wardzie) :D
Ostatnio zmieniony 29 sie 2013, 18:03 przez Zaver, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 sie 2013, 17:34

Przy pierwszym filmie tego oczekiwałem, więc nie mam nic przeciw. Misje P2 w... krzywym zwierciadle, na opak itp. Między innymi. Przemyślany scenariusz, rozsądny montaż oraz niekrępujący inwencji twórczej budżet i - zamawiam miejscówkę w kinie. :faja:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

29 sie 2013, 17:50

tak jak na seans pierwszego filmu??? xD

pierwszy film o dziwo nie był wcale taki zły (to jeden z lepszych ekranizacji gier jakie Ball zrobił)

i czyżby w końcu skończyło mu się złoto nazistów???


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

29 sie 2013, 18:04

prawdziwy 666 pisze:tak jak na seans pierwszego filmu??? xD

pierwszy film o dziwo nie był wcale taki zły (to jeden z lepszych ekranizacji gier jakie Ball zrobił)
pierwsza część ekranizacji była odjazdowa, lecz brakuje tutaj tej postalowości


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 sie 2013, 19:24

Poza dwiema beznadziejnymi scenami muszę przyznać, że jedynka była naprawdę dobra. Jeśli Uwe nie zejdzie poniżej poziomu poprzedniej odsłony, może być naprawdę ciekawie ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

30 sie 2013, 00:54

Jedynkę dało się wytrzymać, czasami nawet była śmieszna. Tylko brakowało tego Kolesia, bo moim zdaniem Zack nie spełnił wymagań. Uwe filmową "dwójką" może poprawić te błędy i wydać coś naprawdę ciekawego, ale nie sądze, żeby uzbierał te pół miliona od samych fanów. Sam coś też musi dać, choć sądząc po tym, że "żebra" pieniądze od nas (czyt. fanów :) nie ma zbyt dużo kasy. :)


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 sie 2013, 01:41

Ja też lubię wracać do Postal Movie. Jeśli nie ducha Postala, to humor udało się tam przenieść postalowy. Na wady można przymknąć oko i - ogląda się całkiem fajny film. To, że zwraca się do fanów gry o kasę, to nie jest taki zły pomysł. Zamiast zabiegać o względy sponsorów idzie bezpośrednio do swoich odbiorców. Tendencja znamienna w dzisiejszych czasach. A im więcej uzbiera, tym lepszy zrobi film. Bo brak kasy nie będzie wiązał mu rąk ograniczeniem czasowym planu zdjęciowego, cięć scenariusza bo "za drogo", doboru aktorów itd. Jakoś w to chcę wierzyć.
ZigHor pisze:aktor przypominający bardziej protagoniste rzeczywiście z Postala 2, nie tak jak w spin-off'ie akelli (postać ze spin-off'a wzorowana na Zacku Wardzie) :D
Przyzwyczaiłem się do Zacka i mnie on pasuje także do drugiej części. Co innego gra, tu Dude to Dude z Postal 2 i żaden inny. Jeśli film będzie bardziej komedią - Zack pasuje. A jeśli Postala będzie w nim więcej? To jaki aktor? Dla mnie Zack po charakteryzacji lepszej - też może być. Przyzwyczajam się. :P
prawdziwy 666 pisze:i czyżby w końcu skończyło mu się złoto nazistów???
Za dużo Krotchy'ego było, kasa poszła. :lol:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

30 sie 2013, 02:28

Tiquill pisze:Przyzwyczaiłem się do Zacka i mnie on pasuje także do drugiej części. Co innego gra, tu Dude to Dude z Postal 2 i żaden inny. Jeśli film będzie bardziej komedią - Zack pasuje. A jeśli Postala będzie w nim więcej? To jaki aktor? Dla mnie Zack po charakteryzacji lepszej - też może być. Przyzwyczajam się. :P
Ja też, aktor do roli zajebisty lecz chodziło mi tylko o prezencje


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

30 sie 2013, 12:26

heh...gracze rzucą mu kase a on się na tym jeszcze wzbogaci...haha.....jak mu się uda... xD


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 wrz 2013, 23:47

$48,593 pozyskanie na półmetku zdarzeń. Jak sądzicie, da radę? Szkoda, że tak mało, obyśmy potem tego nie żałowali...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

06 paź 2013, 13:00

No i niestety się nie udało
Szkoda


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

06 paź 2013, 13:12

niestety ale powiem nie wszystko stracone :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 paź 2013, 15:09

Żartować każdy może. Tylko kto wyprodukuje nam kolejny postalowy film? Jakby nie było, narobił apetytu. To co, może chociaż teledysk z Krotchym? :bolek:
ZigHor pisze:powiem nie wszystko stracone :P
Masz jakieś przecieki? :D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ