Postal 2: Adrenaline

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

27 mar 2011, 17:20

Poczekamy, zobaczymy, nie ma się raczej co napalać na zapas (przynajmniej moim zdaniem). Fakt, mod jest ciekawy, wręcz innowacyjny, jednak póki nie zagram, to wolę nie szaleć :-P I nie ukrywam, że mnie też zastanawia to ciągłe psucie się komputerów u modder-ów. Mój szarżuje średnio po 14+ godzin na dobę, w zależności od tego ile i jakiej mam pracy, co muszę zrobić, na co mam ochotę. Jak nie siedzę przy kompie, to z automatu defragmentacja leci i skan antywirusowy + anti-malware. I ani razu nie padł mi dysk, żeby nie dało się go łatwo ożywić, ani razu nie spalił się procesor, RAM, raz padła karta graficzna, którą wymienili na gwarancji w ciągu kilku dni i płyta główna, którą wskrzesiłem jeszcze tego samego dnia, wymieniając kondensatory. Zabiłem też kilka zasilaczy, ale wymiana takowego to tylko formalność... no cóż, może po prostu mam fart 8-)

Zobaczymy, czy coś ciekawego z tego wyjdzie, czy za 2 - 3 miesiące czeka nas kolejna awaria, która akurat zabije dysk z danymi od moda :-P


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 sty 2012, 23:41

Obrazek
Na stronie autora moda pojawiła się oficjalna data wypuszczenia "Adrenalinki": 31 maja 2012.
Miejmy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez problemów ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 mar 2012, 23:09

Nad tym modem wisi jakieś fatum...
ErikFOV na swojej stronie pisze:Проект "Postal Adrenaline" Заморожен по причине кражи ресурсов игры, сейчас полиция розыскивает преступников.
...co można przetłumaczyć następująco: Projekt Postal Adrenaline zamrożony z powodu kradzieży zasobów/składników[?] gry. Policja poszukuje złodziei.

Mam nadzieję że odzyskają to co stracili, bo wątpię, czy się trzeci raz podniosą


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Zablokowany