Postal 2: Adrenaline

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

29 lis 2010, 21:30

KnurrMan pisze:iekawe, w jakiej misji takie tornado może zostać zastosowane? ;>
Może zamiast tornada będzie podobny efekt przy wybuchu np. atomówki?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 gru 2010, 22:31

Te tornado wygląda jak sprawnie zrobiony emitter. Tylko zamiast cząsteczek autor dał te skrzynie... No i tym się różni od emittera, że jest widoczne zanim zacznie swój taniec. Oj, jakby nie było, capnąłbym tą mapkę i w PostEd przejrzał.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

14 gru 2010, 11:27

[youtube][/youtube]

Niezła zabawa będzie :autko:


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

14 gru 2010, 20:10

Mógłby ktoś powiedzieć jakich rzeczy potrzebuję by odpalić demo tego moda i ogólnie innych ruskich modów? Z góry dzięki.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

17 gru 2010, 01:07

Ponad 30 misji, map będzie ok. 25.

Oh, a fabuła będzie bardzo ekscytująca i interesująca! Każda misja nie jest taka jak poprzednia!
ps uwierzycie że to tłumaczenie z tłumacza google?? :D


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 gru 2010, 01:29

Uwierzę, że to Google tłumaczyło. Czasem mu się zdarza wzlecieć ponad bagno swoich tłumaczeń - i mile wtedy zaskakuje. :D

Ale nie uwierzę w treść tłumaczenia. Takie zapowiedzi? Ktoś se w ch... leci. To jest po prostu awykonalne, musiałby nad tym siedzieć kilka lat - a nie siedzi. Albo robić to w dużej grupie - a nie robią. Robi sobie reklamę, spoko - ale czy nie przesadza? :drapanie: Krowa, która dużo ryczy - mało mleka daje. Nawet, gdy to mleko efektownie smakuje. :P

Po tych słowach przestałem wierzyć w każde słowo autora tego moda. Bujać to las, nie nas. 8-)
Reality Master pisze:Mógłby ktoś powiedzieć jakich rzeczy potrzebuję by odpalić demo tego moda i ogólnie innych ruskich modów? Z góry dzięki.
Trzeba być Rosjaninem. Jesteś? Nie? No to nie ma Adrenaliny. :P
Obadam sprawę i zdam relację. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Knurr

18 gru 2010, 08:38

Tiquill pisze:Ale nie uwierzę w treść tłumaczenia. Takie zapowiedzi? Ktoś se w ch... leci. To jest po prostu awykonalne, musiałby nad tym siedzieć kilka lat - a nie siedzi. Albo robić to w dużej grupie - a nie robią. Robi sobie reklamę, spoko - ale czy nie przesadza? :drapanie: Krowa, która dużo ryczy - mało mleka daje. Nawet, gdy to mleko efektownie smakuje. :P
Nie przesadzaj, jeżeli ktoś ma zapał - to i w te kilka miesięcy zrobi tyle co ErikFOV, tym bardziej, że z nim jest flafster. Efekty tego co można we dwójkę są filmiki z PTL ;)

Reality Master pisze:Mógłby ktoś powiedzieć jakich rzeczy potrzebuję by odpalić demo tego moda i ogólnie innych ruskich modów? Z góry dzięki.
W plikach tego moda doszukałem się paczek .U z innych modów: Red Devil, EDweapons. ALCRDweapons i ALCRDinventory, Doomweapons, MadbombNEW, MaDUSASnew, MaDUtils, Riotmod, Tninv, SuperWeapons i ZombieLauncher. Są to tylko pliki .U, do tych broni nie ma StaticMeshy ani Tekstur.


Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

19 gru 2010, 14:25

Jak to wszystko będzie w jednym modzie to zaje*iscie tylko szkoda że w 2011 ale warto poczekać :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

07 lut 2011, 12:17

Mam po części złe wieści :/

Awaria komputera autora pochłonęła bardzo dużą część projektu. Projekt Adrenaline upadł, ale nie całkiem.
Ruszyły prace nad nowym projektem o nazwie POST, który będzie połączeniem historii zawartej w projekcie Adrenaline oraz Killerstown (?). To będzie 30% zmodyfikowanej Adrenaliny, z nowym głównym bohaterem i przyzwoitą fabułą. Zmieni się także idea gry, struktura świata również będzie inna, większy nacisk zostanie położony na miasta i ich strukturę. Data wydania: 2011 rok
To co jest zostaje zabezpieczone, by sytuacja drugi raz się nie powtórzyła

Źródło

Mam nadzieję że nic nie pokręciłem, bo kaleczę rosyjski niemiłosiernie xD


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 lut 2011, 12:26

Skąd ja to znam. Awaria komputera...
Dobrze, że chociaż teraz zrobią to, co powinni zrobić od początku - zabezpieczenie danych.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

07 lut 2011, 13:04

Dziękuję za uwagę, na pewno nie pobiorę choćby by pokazać, że tak samo mam ich w dupie. Jak się nie umieją ogarnąć, to niech w ogóle się za robotę nie zabierają. Ja nawet mapslist.txt z Soldata mam skopiowany, żeby oszczędzić sobie 10 sekund wybierania map do gry.


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

07 lut 2011, 15:23

Ciekawe że tak wszystkim twórcom ciekawych modów kompy się psują niemiłosiernie, a zwykłemu graczowi komp pada średnio co kilka lat hmmmm.Bujać to my, ale nie nas.Lepiej się przyznać że nic się nie chce, zamiast ściemniać że komp się zepsuł i wszystkie dane poszły się walić...Nie czekam, nie ściągnę.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 mar 2011, 12:14

Ojojoj, krowa ryczała, ryczała, aż... mleczarnię zamknęli i teraz trzeba do drugiego powiatu jeździć... :lol2:


Jak widać, w swoim sceptycyzmie nie przesadzam i - stało się. Wielki talent i fantazja, które nie mają umiaru. Co za dużo to niezdrowo i potem trzeba kombinować, kręcić. A wystarczy przyjąć sobie ramy, że dotąd i dotąd, nic dalej, umiar mam. I nie wyjdzie mod ważący 10 GB czy kolejna awaria komputera. No, chyba że w Rosji prąd często znika i awarie komputerów domowych użytkowników... E, tam, dziecinada. :(


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

26 mar 2011, 22:45

Mała rezurekcja
ErikFOV na RS pisze:I want to tell that the game "Postal Adrenaline" is created again. Unfortunately I can `t again to create all the models and textures lost version of the game due to lack of money and time. The graphics will be like in Postal 2
game storyline, too, has changed. But the game still will be a lot of interesting things such as cars, better physics and more. It took me a long time to accumulate the forces on the second attempt! I hope this time I could do it.
Mimo wszystko może coś z tego jednak będzie ;)

Źródło
Ostatnio zmieniony 26 mar 2011, 23:20 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 3 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 mar 2011, 09:29

Inni już by się poddali, ale nie oni. To porządna ekipa. Nie udało się, to jeszcze raz, do skutku, od nowa, ale z pasją i aż wydamy moda. :szczerbul:


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Zablokowany