Postal - 10th Anniversary PL (premiera niebawem)

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

23 kwie 2009, 12:16

Kryjówka Wsiurów już była. W takich podziemiach z których ciężko się wydostać (sam musiałem wczytywać grę od momentu przed wejściem)xDD


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

23 kwie 2009, 12:37

Jakoś... dziko..
Dziwnie z tym Johnem. Tłumacznie niezłe, ale głos już niezbyt
Lepiej będzie jak się odpierdolisz od mojej panny!
Panny.. Nie mogę z tego. Głos tego kolesia byłby może lepszy dla Johna
Raczej tego nie kupię. Może kiedyś


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

23 kwie 2009, 16:54

A mi pasuje. Faktycznie trochę szkoda, że głos tak bardzo podobny do głosu Kolesia, ale mi mimo wszystko bardzo się podoba. Trzeba zacząć odkładać kasę. 8-)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 kwie 2009, 23:43

Żeby tylko nie było, że pan Grębski zaszkodzi sobie, wchodząc z głosem Kolesia w usta Jona. 8-) Mnie się to nie podoba. Jon nie jest zbyt wygadany, w angielskiej wersji jednak to pasuje. Tu zaś owe "skur..." jest za często, tak się po polsku nie mówi. Gdzie zwykła kurwa? Ona jest lepsza niż jej syn. :P Błąd. Po polskich ulicach nie chodzą?

Ale generalnie, przyjemność przejścia ED w polskim swojskim środowisku jest kusząca. No i te wulgaryzmy też mogą zachęcić nowych adeptów gry, tak jak brzmi komentarz dla tego filmiku:
uhuhu ! dobra gierka biegasz Psycholem z bejzbolem,pistoletem czy tasakiem i co po chwilke : " Skurwysyn" "kurwa" hehe xDD
Sprzedaż może być dobra. ;)

Tylko ten głos Kolesia. Kurna, ja już przed zakupem myślę o zmodyfikowaniu tego. Audacity, zwalniamy dźwięk, obniżając głos pana Grębskiego i tworzymy nowy głos dla Jona. Szybko, a może być bardzo obiecująco. Co nie pasuje, idzie naprawić. Nie pierwszy raz zresztą. ;)

Ha, widzę już nawet innego moda. Skoro dorwaliśmy się do wulgaryzmów płynących z ust Grębskiego, można zrobić moda, który przybrudzi słownictwo samego P2. Ci, którym zabiegi "wychowania" słownictwa Kolesia w P2 nie przypadły do gustu byliby z takiego moda nader zadowoleni. Już to widzę. :diabel:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

24 kwie 2009, 09:55

Skoro dorwaliśmy się do wulgaryzmów płynących z ust Grębskiego, można zrobić moda, który przybrudzi słownictwo samego P2
Świetny pomysł ! Można zrobić coś takiego: wyeksportować dialogi z StP i w tych dialogach, gdzie są powiedzmy zacenzurowane miejsca - powklejać dajmy na to w Audacity te "nowe", nieocenzurowane dialogi - bardziej przyjazne dla samego Postala w rzeczy samej :D


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 kwie 2009, 18:27

Długo czekać nie trzeba było. Jak widzę, już jest. ;) [MOD]Wulgaryzmy


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

24 kwie 2009, 20:57

Dzisiaj nabyłem właśnie wyczekiwany przez nas zestaw Postal X. Nie powiem, jestem zadowolony z jego zawartości. Wszystko pięknie, po polsku... Jednak trochę zawiodłem się na tym "nowym" ED.

Najważniejszą sprawą jest, że nie ma obiecanego trybu free-roam, a głównie to na to czekałem. Oprócz pomniejszych pierdół, zauważyłem, że została kompletnie spier***ona druga mapa. Została wycięta ponad ćwierć mapy (część z dużym pomieszczeniem z schodami prowadzącymi na dół została całkowicie usunięta).

Plansza z domem Johna, została podzielona na dwie części. Nie mam zielonego pojęcia po co. Liczyliście na mniej zombiaków? Niestety. Jedyny spadek ilości zombiaków jaki do tej pory zauważyłem to brak potworów w restauracji na drugiej części mapy Suburbs. I teraz najlepsze: misja w muzeum nie została usunięta. No pięknie. Po prostu cudownie. :/

Tyle w sprawie nowej wersji.
Wielkie brawa należą się za spolszczenie. Jest bardzo wierne oryginałowi, są przekleństwa itp. Ale co tu robi głos Grębskiego? W ogóle nie pasuje do Johna! Lubię głos Kolesia z P2, ale on do Johna i w ogóle do ED pasuje jak wół do karety.

Nie wiem, nie przeszedłem do końca jeszcze tego nowego ED, więc nie wiem jakie jeszcze niespodziewajki na mnie czekają... Co prawda nie jest tak źle, ale mogło być o wiele lepiej.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 20:59 przez Reality Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

24 kwie 2009, 20:59

Mrocz pisze:Najważniejszą sprawą jest, że nie ma obiecanego trybu free-roam
co to jest ?
Mrocz pisze:misja w muzeum nie została usunięta. No pięknie. Po prostu cudownie. :/
A co w tej misji jest złe? Bo ja w ED nigdy nie grałem , nie wiem :P


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

24 kwie 2009, 21:06

Odpal mapę cus-Freeroam w ED to się dowiesz. Mappack ten był już dołączony do poprzedniego patcha, lecz w tym nowszym miały być mapy z P2 i AW oczywiście w klimatach ED.

Misja w muzeum polega na bieganiu po muzeum i eliminowaniu zombich. Musimy ich pokonać w sumie 100 sztuk.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

24 kwie 2009, 21:15

Mrocz pisze:Plansza z domem Johna, została podzielona na dwie części. Nie mam zielonego pojęcia po co. Liczyliście na mniej zombiaków? Niestety. Jedyny spadek ilości zombiaków jaki do tej pory zauważyłem to brak potworów w restauracji na drugiej części mapy Suburbs. I teraz najlepsze: misja w muzeum nie została usunięta. No pięknie. Po prostu cudownie.
to nie jest żadna nowość to już było dawno w jednym z patchy do ED
a podział mapy był po to żeby można było wstawić jeszcze więcej zombie (na jednej dużej gra by nie wytrzymała patrz muzeum))
Mrocz pisze:Oprócz pomniejszych pierdół, zauważyłem, że została kompletnie spier***ona druga mapa. Została wycięta ponad ćwierć mapy (część z dużym pomieszczeniem z schodami prowadzącymi na dół została całkowicie usunięta).
a myślałem że tylko ciuciu pociął filmik
Mrocz pisze:I teraz najlepsze: misja w muzeum nie została usunięta. No pięknie. Po prostu cudownie.
nikt nigdy nie mówił o usunięciu muzeum (albo misji w nim) wiec nie wiem z kąt te oburzenie
Najważniejszą sprawą jest, że nie ma obiecanego trybu free-roam
nikt ci tego nie obiecywał wiec znowu niepotrzebnie się oburzasz
Mrocz pisze:lecz w tym nowszym miały być mapy z P2 i AW oczywiście w klimatach ED.
to juz inny temat ale co tam odpowiem tu, nie martw się powinno być ;)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 21:24 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

24 kwie 2009, 21:24

No to powiedz mi prawdziwy, co ten patch ma wnieść do ED.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 kwie 2009, 21:34

Mrocz pisze:Najważniejszą sprawą jest, że nie ma obiecanego trybu free-roam
On jest od początku ED, to właśnie te mapy, które odpalamy z cus-Freeroam. Nie liczyłem na więcej, więc luzik.
Mrocz pisze:Mappack ten był już dołączony do poprzedniego patcha, lecz w tym nowszym miały być mapy z P2 i AW oczywiście w klimatach ED.
A od kiedy to mapy serii FreeRoam utożsamiamy z mapami z P2 zaimportowanymi do ED?
Mrocz pisze:No to powiedz mi prawdziwy, co ten patch ma wnieść do ED.
Paatch już wniósł, bo wyszedł. Co bierzesz za nowy patch? Mapy z P2?

Trochę nieporozumień tu widzę.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 21:36 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

24 kwie 2009, 21:42

a cha widzie że popełniłeś małą pomyłkę (i pewnie parę osób też się na to złapie ) wytłumaczę od początku żeby dla wszystkich czytających było to jasne

jakiś czas po wydaniu ED jego twórcy (Resurrection Studios) ogłosiło że pracują nad nową wersją ED nazwaną w tedy "ED Patch" miał on zawierać jakieś zmiany nowe elementy w tym możliwość odwiedzenia Paradise a także zmniejszenie rozmiaru ED, czas mijał RS pracowało nad paczem który w pewnym momencie z stał się nową odświeżona wersją ED wiec zmieniono jego nazwę na "ED Remake"

pic jest w tym że Jon M napisał jakiś czas temu że w PL P 10th ma być "new" wersja ED

ale ta nowa wersja to nie jest ED Rermake

co do ED remake nadal trwają nad nim prace i nie wiadomo kiedy wyjdzie
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 21:44 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

24 kwie 2009, 22:11

Mrocz pisze:sja w muzeum polega na bieganiu po muzeum i eliminowaniu zombich. Musimy ich pokonać w sumie 100 sztuk.
Ja wiem co to za misja bo już ją przeszedłem, ale co jest w niej złego, że miała by być usunięta?


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

24 kwie 2009, 22:22

ciuciu pisze:ale co jest w niej złego, że miała by być usunięta?
to jest odpowiedz na twe pytanie
Mrocz pisze:i eliminowaniu zombich. Musimy ich pokonać w sumie 100 sztuk.
a dokładniej polacy to takie dziwadła że im się zombie w ED nie podobają, całą reszta w tym ja :) je lubi
a cha widzie że popełniłeś małą pomyłkę (i pewnie parę osób też się na to złapie ) wytłumaczę od początku żeby dla wszystkich czytających było to jasne

jakiś czas po wydaniu ED jego twórcy (Resurrection Studios) ogłosiło że pracują nad nową wersją ED nazwaną w tedy "ED Patch" miał on zawierać jakieś zmiany nowe elementy w tym możliwość odwiedzenia Paradise a także zmniejszenie rozmiaru ED, czas mijał RS pracowało nad paczem który w pewnym momencie z stał się nową odświeżona wersją ED wiec zmieniono jego nazwę na "ED Remake"

pic jest w tym że Jon M napisał jakiś czas temu że w PL P 10th ma być "new" wersja ED

ale ta nowa wersja to nie jest ED Rermake

co do ED remake nadal trwają nad nim prace i nie wiadomo kiedy wyjdzie
a jednak sie pomyliłem
Jon M pisze:but the Polish ED IS the remake, or at least, what the remake was a month ago. The final English Remake that we will release will have further improvements to code and many new features.

I would ask our Polish friends not to leak their ED on this site please.
mam nadzieje że finalna wersja okaże się dużo lepsza
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 23:14 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Zablokowany