Moty 2006! Wyniki

Rozmowy o Eternal Damnation, odrębnej grze działającej na bazie Postala 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

28 sty 2007, 12:20

Pewnie widzieliście newsa z wynikami jeśli nie to
https://www.postalsite.info/news.php?readmore=96

wg mnie to nie ma tam ED ani AW7 bo Postal to mało popularna gra :/ Ponieważ ED to naprawdę świetna modyfikacja no i oczywiście wspaniałe AW7. No cóż tak wybrali:/


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 lut 2007, 09:22

"1. Point Of Existence. 2 (Battlefield 2)" - zgadzam się. Naprawdę świetny mod! Co do dalszych miejsc: :!: :-|* . Postal AW 7 zasługuje na miejsce w pierwszej 5. Mod ten zmienił normalnego Postala 2 w istną rzeź (a chyba o to chodziło, nie? ;-) ). Dodano nowe bronie, poprawiono błęy graficzne, których czasem uświadczamy chodząc Kolesiem w zwykłym Postalu 2.

*Nie zgadzam się z decyzją sędziów dotyczącą rozdania nagród za miejsca 1-4. A już na pewno nie wiem co tam robi "Minerva (Half - Life 2)"!


Obrazek
Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

08 lut 2007, 22:46

Aua :-x Cóż, ale chyba nie powinno się patrzeć czy gra jest popularna czy bardzo popularna, ponieważ liczy się sam mod, co wnosi nowego, co zmienia, poprawia itp. Taki AW7 [tudzież AWP] zmienił naprawdę bardzo bardzo wiele, a ED zmienił Postala almost nie do poznania. Zatem sądzę że Postal ewidentnie zabłysł na tym polu i zasłużył na miejsce na podium, a w najgorszym razie pierwszej piątce. Do tego płacz mnie ogarnia jak patrzę na minevrę :-( Co ona tu robi? Nie wiem jak wy, ale sądzę, że czas rozpocząć biczowanie na skalę bożą...


Obrazek
ODPOWIEDZ