Strategia

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

07 lut 2007, 20:28

Tej wiosny na ekrany kin wchodzi film POSTAL. Wiec teraz wyobraźmy sobie sytuację,. co się będzie działo. Film obejrzy zdecydowanie więcej ludzi od tych co grali w grę, a co za tym idzie w swoją ulubioną wyszukiwarkę GOOGLE wpiszą hasło "postal" oprócz firmy zajmującej się stalowymi elementami kutymi naturalnie zobaczą tam naszą stronę. Wychodzę więc z propozycją aby przygotować naszą stronę na takie odwiedziny. Menu strony już długo wymaga nowelizacji (trzeba by dodać nowe kategorie ect). Przydadzą się artykuły. To może być wielki przełom dla tej strony i trzeba by to rozegrać tak, żebyśmy wypadli na tym jak najlepiej.

Oczywiście to jest tylko moja sugestia. Czekam na opinię władzy najwyższej i grona moderatorskiego.


Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

07 lut 2007, 20:40

Już kiedyś sugerowałem Iquidowi żeby zmienił php fusion na extreme fusion, ponieważ extreme fusion jest bardziej interaktywne z userami. Choć sam mi mówił że dużo roboty przy tym będzie.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 lut 2007, 21:58

Strona powinna iść z duchem czasu i dostosowywać się do aktualnych wydarzeń. Premiera filmu? Więc warto przystosować ją dla dla widzów filmu. Premiera Postal 3? Wtedy to ta wersja gry dominuje. Na stały wzrost popularności po filmie - wątpię jednak. Obejrzą, parę dni dyskusji i - obejrzą nowy film. Łaska widowni na pstrym koniu jeździ, czy jak to się mówi. :-/ Lecz z szansy trzeba skorzystać. Ilekolwiek zysku dla strony przyniesie.

Piepszyć firmę_zajmującą_się_stalowymi_elementami_kutymi_naturalnie :!: :evil:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

07 lut 2007, 22:51

Jesli chodzi o google to juz od dawna szykowałem stronę na te wydarzenia i teraz jest wysoko wiec lajt. Co do zmiany skryptu jestem na nie ponieważ liczy sie przede wszystkim to co jest na stronie a interfejs jest w miarę wygodny wiec chyba nie wymaga dużych zmian. Wracając do treści czekam na wasze propozycje możecie napisać jakiś artykuł lub cos w tym stylu albo wymyślić cos zupełnie nowego. Ogólnie proszę o więcej konkretów i świeże pomysły.

ps. Cały czas przyjmujemy ludzi do redakcji jak ktoś chce do nas dołączyć to niech pisze w tym temacie lub do mnie na gg/pw co chce robić itp.


Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

08 lut 2007, 09:17

To ja poprosze admina :lol:

A tak na poważnie: To może by tak dodać ShoutBoxa na forum? A i nie mów Iquid że bedziesz brał kazdego do redakcji. Na to chyba trzeba zasłużyć, nie?
Ostatnio zmieniony 08 lut 2007, 09:22 przez Luigi, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

08 lut 2007, 16:58

Wiadomo ze nie kazdego :) Tylko jesli chce ktos byc w redakcji niech napisze do mnie ja juz sobie z taka osoba pogadam itp ;) A bede chetni zeby pisac w takim ShoutBox'ie ?


Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

08 lut 2007, 17:54

nie wiem, ale trzeba spróbować. Nawet jak nikt tam nie będzie pisał to nie zaszkodzi aby był.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 lut 2007, 02:18

ShoutBox to standard różnych site. Takie małe okienko na dole strony nie zawadzi i tu.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 lut 2007, 13:57

Zgadzam się, SB - jak na razie - się sprawdza. Co do przyjmowania do Redakcji - jakie 'kryteria' naboru stosowane będą przy wybieraniu?


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 lut 2007, 14:08

Wejdźcie na Główną. Krok do tyłu od monitora... I co widać? No, nieciekawie. :-( Żadnych obrazków, nic żywego, nic co zachęci oko, sprowokuje do zatrzymania się na dłużej. Owszem, dla fana gry najistotniejsze są newsy. Wystarczy sam tekst, aby poświęcił mu uwagę. Lecz zwykły gość widząc dominujące po środku teksty... no, nie zatrzyma się na długo. Obrazki? Tylko "szyld", okienko ze skrinami i reklamy. Więcej obrazu! Możnaby nieco zwęzić newsy lub dodawać do nich obrazki (jak w nieodżałowanej PurePostal.com). I sugerowałbym dodać nieco czerwieni. Strona ma kolorystykę w sam raz dla Postala - ale zbyt monotonną dla przypadkowego użytkownika. Czerwień z czernią zaś świetnie się komponuje, vide...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

24 lut 2007, 13:52

Brak kolorowej ciekawej grafiki to nie brak chęci z mojej strony tylko brak grafika :/. Po prostu nie znam nikogo kto mógłby sie tym zająć. Nad ubogacaniem newsów mozna pomyśleć ale za duże obrazki rozwalają stronę wiec trzeba z umiarem ;)
Ostatnio zmieniony 24 lut 2007, 17:11 przez Iquid, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

24 lut 2007, 15:59

Trzeba by nad tym pomyslec. Moze cos wykombinuje jak znajde troche czasu.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 mar 2007, 01:10

Iquid pisze:Jesli chodzi o google to juz od dawna szykowałem stronę na te wydarzenia i teraz jest wysoko wiec lajt.
Lekko to już nieaktualne. :-) Pod hasłem 'postal' jest już na 1-ym miejscu!
Obrazek


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

03 mar 2007, 11:28

No wiec moje trudy pozycjonowania sie opłaciły :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 mar 2007, 15:39

No i z bani! :-)


A może coś takiego? Mały przycisk 'For English' i:

Obrazek
Może to trochę przedwcześnie, ale - czemu nie?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ