Adolf Hitler?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 paź 2010, 00:01

Pablo Abruzzi pisze:Nie chce mi się już tego cytować, możemy się tak licytować do śmierci - to nie ma sensu, ogólnie nie będę sabotował tego co powiedziałeś/napisałeś, ale z tym bronieniem to przegiąłeś pałkę. Ogółem w "Innym Świecie" Herlinga-Grudzińskiego "torturowanie" za nic nie było możliwe, wiadomo jak próbowałeś uciec mogli cie stłuc a nawet zabić, ale posłuszeństwo tam było chociaż w połowie "Szanowane", nie to co w Auschwitz, tam nawet jak byłeś posłuszny ktoś cie mógł zabić ot tak: for fun.
To była wojna, a Niemcy mieli nieźle napaprane we łbach.

Chciałbym się dowiedzieć zatem, co znaczy Twoja sygna, 'wojna nie zawsze musi być zła'? Dobra wojna to ta, w której NA OGÓŁ szanuje się prawa człowieka, a przykładem złej upatrujesz w II wojnie światowej? Każda wojna jest taka sama, każda bezsensowna. Podział na wojny sprawiedliwe i niesprawiedliwe też uważam za głupi.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

24 paź 2010, 19:18

Znakomite pytanie. Szacun Rob.

Rzeczywiście moja sygna różni się nieco od moich poglądów w pewnym sensie, bo nie jest ona zbyt precyzyjna. Ogółem chodziło tu o wojnę sztuczną - z gier, ona nie jest zła - przeciwnie nikt nie cierpi, a wielu czerpie satysfakcje i może się wyżyć nie krzywdząc innych.

Wiem, nie jest to odpowiednio sformułowane, ale o to mi właśnie chodziło :)

PS: Nie ma co jak atak admina :P


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 paź 2014, 03:25

Starzy Niemcy wciąż mają sentyment do Hitlera, mówią że Niemcy nigdy nie były tak mocne jak wtedy.
A Onet ostatnio go wyśmiewa, piszą że cierpiał na dokuczliwe gazy, brał amfetaminę, pił byczą spermę na potencję itp.


I regret nothing
ODPOWIEDZ