Onet i propaganda

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

10 mar 2014, 20:43

Jak sądzicie czy komentarze (bardzo głupie i antyrządowe) na owym portalu mogą być ustawiane tak jak to ma miejsce w niektórych miejscach?

Chodzi mi o fakt, który regularnie niszczy mi humor, gdy ktoś pisze kompletne bzdety i mają ona po 100,200 łapek w górę... nawet na tvn24.pl nie ma takiej plagi głupoty....

Zapraszam do rozmowy odnośnie propagandy - możemy wyjść poza granice onetu, aczkolwiek zaznaczam duże znaczenie owego portalu w tym wątku, ponieważ od jakiegoś czasu "monitoruje" sytuacje na nim, która mnie przeraża....


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

10 mar 2014, 20:59

Nie masz naprawdę lepszych rzeczy do roboty niż martwienie się nad zgrają debili namiętnie komentujących najnowsze doniesienia na onetach czy innych frondach? Odkąd Jasiu Śmietana zaprzestał działalności, to przestało być zabawne, a jest już tylko żałosne. Szkoda sobie łba tym zaprzątać.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

10 mar 2014, 23:40

mnie liczby przerażają, skąd ich tylu tam? Ile % ludzi w tym kraju to kretyni? Przecież niech taki idiota dojdzie do władzy w kraju posiadającym głowice nuklearną i w 2 godziny może doprowadzić do wyginięcia rodzaju ludzkiego :O

W najgorszym wypadku oczywiście.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

10 mar 2014, 23:49

tak bo oczywiście każdy komentarz to jedna osoba i nie ma możliwości by wiele komentarzy (z rożnymi podpisami) były napisane przez jedną osobę


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 mar 2014, 23:58

Pablo Abruzzi pisze:od jakiegoś czasu "monitoruje" sytuacje na nim, która mnie przeraża....
Onet mam na stronie startowej już od niepamiętnych czasów. Udzielałem się tam nawet z początku, głupota ludzka mnie jednak przerosła i przestałem zaglądać na forum tego trollowiska - Poprostu szkoda czasu i nerwów

Na tym portalu troll trolla trollem pogania już od wielu lat i to praktycznie w każdym możliwym temacie. Co więcej, zdarza się że piszący artykuły sami dolewają oliwy do ognia (szczególnie jeśli chodzi o tematy polityczne i komputerowe - PC kontra konsola)

EDIT:
tak bo oczywiście każdy komentarz to jedna osoba i nie ma możliwości by wiele komentarzy (z rożnymi podpisami) były napisane przez jedną osobę
Trafne spostrzeżenie
Może administracji zależy na takim stylu. Intryga przyciągnie więcej czytających
Reklamy będą częściej oglądane i klikane :P
Ostatnio zmieniony 11 mar 2014, 00:01 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

11 mar 2014, 21:33

Moja wypowiedź tu zakończy się na "Nie czytam Onetu". Nie zamierzam, dziękuję :D


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

12 paź 2014, 00:46

Czytam Onet odkąd znam Internet. Głównie wiadomości, sport, ciekawostki.
No i oczywiście lubię czytać komentarze. Czasem sam jakiś napiszę.


I regret nothing
ODPOWIEDZ