Ulubiona misja

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

14 wrz 2012, 16:11

Mr Minio pisze:
Radzik136 pisze:Zdecydowanie zdobywanie podpisów pod petycję :) Dużo śmiechu przy niej jest, swoją drogą szkoda, że tylko 8 do zdobycia.
Tak się zastanawiam, czy jak ma się 7/8 i wpisze FeelLuckyPunk 1 to czy można zbierać sobie podpisy znowu aż do 7 i potem znów wpisywać. :D
Przetestowałem ten kod i działa :D Dzięki nie znałem tego kodu, bądź nigdy nie zwróciłem na niego uwagi.

Zamiast jedynki można oczywiście wpisać dowolną liczbę. Przypominam tylko, bo pewnie wiesz, skoro testowałeś już ten cheat. MM.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2012, 16:20 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

26 lip 2013, 21:16

Ja tam nie lubie misji...wolę zabijać, mordować i kraść xD ...oczywiście tylko w Postalu 2 :diabeł:

Ale jak już to wyspowiadanie się, i urodziny wujka Dave'a są fajne ;)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 wrz 2014, 18:59

Ulubiona misja to zdecydowanie wydostanie się z browarów (konsekwencje obsikania taty), gdyż zostajemy pozbawieni broni i ekwipunku, przez co misja jest najtrudniejsza w grze i stanowi spore wyzwanie nawet dla początkującego. Reszta misji jest głównie pretekstem do rozwałki i zadymy (może jeszcze oprócz ucieczki z fabryki napalmu), bądź jest dla jaj.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

13 wrz 2014, 20:30

Moja to atak na meat world czyli misja zrobienia zakupów w slaughterhouse - mapa jest zrobiona genialnie a klimatem misja pobija wszystkie inne
Ogólnie przyjemna rozwałka i ciekawy pomysł przygotowuje do zabijania rzeźników :ok:


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

13 wrz 2014, 21:35

Moja to misja z pocztą.
Fajnie wszystko zrobione i jeszcze SWAT'y robiące "nalot" na pocztę.

I jeszcze - może to nie misja ale - lubię wchodzić na komisariat i samemu robię sobie misje, że muszę dojść na sam koniec, przy okazji rozwalając wszystkich gliniarzy. :p


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 wrz 2014, 21:49

I jeszcze - może to nie misja ale - lubię wchodzić na komisariat i samemu robię sobie misje, że muszę dojść na sam koniec, przy okazji rozwalając wszystkich gliniarzy.
Ja daję się zaaresztować, wtedy automatycznie zaczynamy z góry komisariatu bezbronni i bez fajek, wtedy misja jest trudniejsza. :)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

15 paź 2016, 10:16

Odkop :P

Moje top 5 misji:

1. Napalm - co za klimat, ta ucieczka z wybuchającej fabryki!
2. Obsikać Tatę/Ciuchy - Ucieczka z Browarów a następnie jak najszybsze odzyskanie ciuchów w pralni i do tego śmiechy przechodnów na nasz widok... te uczucie kiedy cię wk*****ją tak że masz ochotę pozabijać każdego na mapie!
3. Steki - Rzeźnia ma ten klimat i ta cutscenka gdy wchodzimy na magazyn xD
4. Petycja - Niezła zabawa i te teksty! :D
5. Oddać książkę - Ucieczka z płonącej biblioteki! :fire:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2016, 10:16 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

19 paź 2016, 22:59

SZΛTΛN pisze:1. Napalm - co za klimat, ta ucieczka z wybuchającej fabryki!
Mi ta fabryka po wybuchu przypomina trochę klimaty Half life'a, co jest wielką zaletą tej misji :)
SZΛTΛN pisze:jak najszybsze odzyskanie ciuchów w pralni i do tego śmiechy przechodnów na nasz widok... te uczucie kiedy cię wk*****ją tak że masz ochotę pozabijać każdego na mapie!
Ja wtedy najczęściej wybijam wszystkich, którzy się nawet na mnie spojrzą :D


ODPOWIEDZ