Co w końcu z tym Bloodem?

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Co zrobić z Bloodem?

Usunąć go siłą z Cmentarza
2
17%
Ciężko powiedzieć
3
25%
Mam to w dupie
5
42%
Zostawić go tutaj i wrócić do robienia sobie z niego jaj
2
17%
 
Liczba głosów: 12
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

10 wrz 2014, 19:07

Mr Minio pisze:Widzę więc możliwość usunięcia ostatniego warna jeśli Blood zamiast dąsania się rzeczywiście się poprawi.
...i w tym momencie ten argument nie ma żadnego sensu ponieważ:
Silver Dragon pisze:Mnie jest trochę szkoda Blooda. Pojechali po nim jak tylko się dało, a później się pozbyli. Na prawdę uroczy finisz :|
uroczy, uroczy i to głównie z powodu powrotu względem chamskiego zachowania wobec blooda :ok:


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

10 wrz 2014, 19:17

Tardis pisze:co z tym multikontem?
Spokojnie, tamto konto jest zablokowane.
Mr Minio pisze: Widzę więc możliwość usunięcia ostatniego warna jeśli Blood zamiast dąsania się rzeczywiście się poprawi.
[youtube][/youtube]
To nie jest jakaś szkółka niedzielna ani żłobek, żeby się bawić w niańczenie jakiegoś ćwoka, który uważa się za chuj nie wie kogo. Tyle razy, ile szans mu się dawało, ile do niego się rękę wyciągało, a on w tę rękę pluł – to niech teraz ta ręka mu łeb ukręci. Siedziałem z boku, nie odzywając się (i nie mając również pełnego poglądu na sytuację, bo nie mam dostępu do Cmentarza), dlatego nie wtrącałem się, ale skoro (kolejny raz zresztą) mamy do czynienia z tą samą sytuacją – należy jej stanowczymi czynami zapobiec. Zwłaszcza, że nie ja jedyny miałem go dosyć. Chochole tańce, psia mać.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 wrz 2014, 20:02

Myślałem tak jak MrMinio że blood ożywi cmentarz, ale się pomyliłem. Dobrze że go nie ma, bo jego posty mnie wkurwiały.


8=======D
Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

10 wrz 2014, 21:01

Może nie jest zbyt ogarnięty ale jestem tego samego zdania co niektórzy wcześniej.
Chamskie zachowanie wobec niego nie jest fajne i po części zachowaniem Blooda też spowodowane (w niektórych sytuacjach, nie mówię że ze wszystkimi xd).
Tak czy siak, najpierw pożartować czyimś kosztem, potem wyje*ać no to jest się czym pochwalić.

Czy to Tiq.. szczerze to wątpię, Tiq nawet czasu by nie miał, chyba że o czymś nie wiem.. :D


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

11 wrz 2014, 02:05

Mr Minio pisze:
BloodLogin93 pisze:Usuń mnie BANUJ do końca
Ok.
Skąd ja to znam... ech, dokładnie przed tym próbowałem go uchronić. Historia się lubi powtarzać.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

11 wrz 2014, 11:27

Pogadałem z Bloodem i daję mu kolejną szansę. Wiem, że miał ich już więcej niż nawet pajdus, ale w sumie nic nie tracę takim postępowaniem, a chłopak albo się poprawi, albo znów zostanie banitą.

Wraca wiec z rangą Namierzony, dwoma warnami i chęcią poprawy. Wierzę Blood, że tym razem nas nie zawierdziesz. ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Zablokowany