Sposoby zabijania

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 wrz 2007, 21:21

Eee, jak dla mnie za dużo szczegółów :P. Wolę starą, dobrą rzeź z łopatą, czy innym "prostym" narzędziem w ręku. Lepsze są niepozorne przedmioty codziennego użytku. Poza tym, Koleś na pewno nie będzie umiał jeździć :D pojazdami w P 3. Jest o tym mowa w wywiadzie na PS.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 wrz 2007, 22:14

Ja też nie umiem, a chciałbym. Koleś też może chcieć. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 wrz 2007, 22:22

Może wystarczyłoby go nauczyć? Biegi umiem zmieniać - na początek wystarczy ;). A tak na serio, to szkoda, że nie będzie można jeździć pojazdami. Podobnie było w przypadku innej gry - GTA SA. Twórcy zastanawiali się do końca, czy nauczyć CJ'a pływać - w końcu zdecydowali się, że tak. Uważam to za bardzo dobre rozwiązanie - w końcu w niektórych misjach ta umiejętność była nam szczególnie przydatna. Może i w przypadku naszego kochanego Postala będzie podobnie? Osobiście nie miałbym nic przeciwko misjom "jeżdżącym", a przy okazji można byłoby się odrobinę rozerwać ;). Jeszcze jedno podobieństwo znalazłem pomiędzy tymi dwoma produktami. A mianowicie... szkoła. Pod koniec rozgrywki w SA jest misja z samolotami - należy zaliczyć poszczególne akrobacje, przy okazji uważając na czas. A gdyby coś takiego znalazło się także w P3, tylko że z samochodami?


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 wrz 2007, 23:12

Koleś w P2 umie pływać - to znaczy zachowuje się w wodzie z inną "ciężkością" i nie topi się. Samoloty? Won! :uzi: Ale jazda pojazdami? Tak! Taka jazda pojazdami jest słodka w Carmageddonie. Misja zaliczenia ofiar przez ich rozjechanie na czas - to jest to! Choć zawsze jazda w strzelankach nie jest mi specjalnie wygodna. Tu mysz i klawa - a zaraz przesiadka na pada... Ale można spróbować.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

03 wrz 2007, 01:03

i żeby było ogromne miasto(tak jak cała mapa w SA) to wtedy można samoloty :)
Żeby był kałach i beretta i możliwoś przeładowywanie :) :mgun2: :mgun:


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

03 wrz 2007, 10:35

mig31 pisze:i żeby było ogromne miasto(tak jak cała mapa w SA)
i zebys musial miec niewiadomo jakiego kompa zeby grac w postala :/ a tym bardziej ze postal to inna gra niz gta wiec bys sie napewno pogubil :< sztopor to wielki teren w ktorym juz sie gubilem a co dopiero takie jak w SA...
a jesli chodzi o samochody to tylko takie jak w carmagedonie. i zeby jeszcze byly w nich dzialka z napalmem a na dachu ,,atomowka" :):
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2007, 10:36 przez Mixer, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

03 wrz 2007, 15:09

Z wywiadów i nie tylko wynika ze pojazdów którymi możemy sie poruszać nie będzie i może lepiej niech skoncentrują sie na innych rzeczach i zrobią je dokładnie niż dużo i byle jak :)


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

07 wrz 2007, 14:25

Chłopacy, a ja sobie pomyśałem o wykorzystywaniu wszystkiego co znajdzie się w otoczeniu. Każdy niepozorny przedmiot nadawałby się do zabijania, a przynajmniej do uszkadznia ofiar. Nawet, nie wiem, no niech będzie długopis. Można komuś wybić oko, a nawet przebić gardło


Awatar użytkownika
PSYCHOTOMEK
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:34
Lokalizacja: Z twojej szafy !

07 wrz 2007, 22:36

Hmm... nie jestem pewny czy można przebić gardło. Ale raczej tak... nie będę sprawdzał. Ale fajnie by było móc patykiem przebić pępek.


Sex,drugs & rock'n'roll !!!
Awatar użytkownika
Mefiu13
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:06
Lokalizacja: Łódz

07 paź 2007, 19:57

Ja bym chciał np. zrobić skalp jakiemuś gościowi,wyrwać mu hakiem szczękę, rozerwać mu brzuch wyrwać jelita i udusić nimi innego gościa,wyrwać krtań,połamać nogi i wyrwać mu głowę z kręgosłupem tak jak w mortal combacie. to mi się marzy..XD :mgun2:


Własnego tyłka byś nie poznał!
Awatar użytkownika
Wujek_Dave
Wnerwiony urzędas
Posty: 13
Rejestracja: 27 paź 2007, 19:57
Lokalizacja: Z nienacka
Kontakt:

27 paź 2007, 20:16

Używac elementów otoczenia i rzucać nimi w ludzi np.kamieniami


Awatar użytkownika
PSYCHOTOMEK
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:34
Lokalizacja: Z twojej szafy !

27 lis 2007, 21:35

Albo wsadzić komuś lufę obrzyna w usta i strzelić...wziąć kamienia i miażdżyć komuś nogi...wsadzić palec w oko...granat w usta...wykręcić sutki


Sex,drugs & rock'n'roll !!!
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

28 lis 2007, 20:17

...wyrwać genitalia, wepchnąć kija w dupe, powolutku nożem przecinać żyły, kwas siarkowy wstrzyknąć do oczu... miodzio!!! a fajnie by było gdyby byłaby opcja używania zębów (mixer wie o co chodzi:KREW!!!) wysączyć odkurzaczem o mocy 5000 V mózg przez oczy...


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

28 lis 2007, 20:24

Boże! Nie róbcie z tej wspaniałej gry jakiegoś pośmiewiska!!! Wsadzanie kija w dupe? Wyrywanie genitalii? Karpiu, opamiętaj się!


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

28 lis 2007, 20:49

MSH pisze:Nie róbcie z tej wspaniałej gry jakiegoś pośmiewiska!!! Wsadzanie kija w dupe? Wyrywanie genitalii? Karpiu, opamiętaj się!
lol?? cieszylbym sie gdyby postal byl tak rozbudowany. aby mozna bylo wyrywac genitalia. to byla by dopiero zabawa


Zablokowany