Atak Trollów na YT

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Unormaliti
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 30 gru 2010, 17:27
Lokalizacja: jest ten prąd ?

26 lut 2012, 21:13

Przeglądając Youtube natrafiłem prez przypadek na podróbke kanału ''JJayJoker'' a mianowicie:
JJayJcker
i po wejściu na tą strone oburzyło mnie :565: ten użytkownik nie jaki mateusz to jeden wielki troll który założył z jakieś 500 kont i obraża JJayJokera bo zazdrośći mu sławy,kopiuje,troluje i obraża a na dodatek na jego 2 kanale ''TytanowaSzafkaNaButy''kanał
można spotkać reszte trollów i założyli kaste ! .Jego normą jest to że ma trudność z słownikiem ''polsko-polskim''a to tylko dlatego że ''n00by ńe gensi i swuj jenzyk majom.''
i jego powitanie ''czeszcz''a także słuchanie firmy bo to: ''prawdziwy rap''. Czy wiedzieliście o takim ataku ?
jak zobaczycie jego filmy to pomyślicie aby ACTA przeszła :P niewiem jak wy ale ja go zgłaszam i reszte trolów.
Prosze was o wypowiedz i ocenienie sytuacji bo przy niektórych filmikach się śmiałem a przy innych pomyślałem:
Dwie rzeczy są nieograniczone – wszechświat i ludzka głupota. Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2012, 21:21 przez Unormaliti, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

26 lut 2012, 22:20

To są prowokację trolli z pewnego polskiego chana ;P


Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 lut 2012, 22:53

Unormaliti pisze: niewiem jak wy ale ja go zgłaszam i reszte trolów.
Musisz zgłosić połowę narodu :D

Ten temat to ty na poważnie traktujesz ?
Bo mnie temat bardziej śmieszy niż te filmiki.
Przerzuć się na redtube, tam są trolice :diabeł:


8=======D
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

26 lut 2012, 22:55

mnie w trollach na YT wkurza "przejmowanie" filmików. czasami są takie faile, że przejmuja polskie filmiki


Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

26 lut 2012, 23:08

o "rzal" widzę że na forum są tematy o kascie :D
Ci trolle mają tak naprawdę za zadanie trollownie neokidów oraz fanboyów drzejdrzejdżokera którzy za obrażenie ich "krula" zjadą cię i twoją rodzinę, więc nie chcę cie obrażać ale te ich pisanie typu "czeszcz" lub "tfuj stary" ma na celu prowokację i zmarnownie czasu ludzi którzy siedzą na yt tylko po to żeby komentować i obrażać innych użytkowników za to, że obrazili ich króla.
O i sprostowanie to nie są multi konta, tak naprawdę dużo osób ma już dość tych pseudo letsplayerów którzy dostają partnera za to, że polecił ich ktoś pokroju dżejdżejdżoker albo ctsg.
Czy youtube jest tylko dla filmików z Minecrafta ?
Ostatnio zmieniony 26 lut 2012, 23:10 przez Tiszer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

27 lut 2012, 02:07

nie, jeszcze dla niekrytych krytyków :P

często trudno rozpoznać trolla trollującego od trolla trollowanego. Ci 1 mają u mnie większy szacunek.


Awatar użytkownika
tarexx2
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2012, 15:14

28 mar 2012, 22:16

macie racje w necie pełno jest parodi np: CTSG


Awatar użytkownika
Szalona Krowa
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:48
Lokalizacja: Z łąk Paradise

24 sie 2014, 14:20

JJayJoker wróci jak będzie chciał. Oglądałem go bo miał fajną gadkę. Przeważnie to dzieci które zazdroszczą innym sukcesu. Jak np. mówią że Magik to zjeb że robił gówno nie rap. Że jego teksty nie mają sensu że jeba* małe dzieci. To własnie tacy ludzie którzy zazdroszczą albo mają za duzo internetu


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

24 sie 2014, 16:08

ale Magika to ty szanuj.

Jak już odkopane to nie ogladałem CTSG ani JJokera bo po prostu rzygałem tym Minecraftem i ich twarzami o głosie nie wspominajac.
Jedynie lubie sobie Roja obejrzeć, o ile nie ma w odcinku tej dupy Rocka czy GimBera, bo o ile Rock to muli i ogolnie można olać jego obecnosć, to GimBer dobija mnie samym faktem udziału. Już Speedówka mniej wkurzajaca jest.

Trolling jest fajny tylko nie każdy potrafi to robić. Troll był fajny kiedyś, teraz ktos zrobi z siebie debila i powie że to troll. Bleh.


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

24 sie 2014, 21:21

Żadne trolle mnie nie interesują po co to wogóle ktoś opanował nabija sobie oglądalność i kasy z tego nie ma :P
Grałem w demo Minecraft'a wciągało mnie to kopanie dołków pod siebie.

Sprawdzajcie na youtube Prank'i i to jest owiele ciekawsze.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

24 sie 2014, 22:35

Pranki były śmieszne jakiś czas temu, teraz jest ich zwyczajnie za dużo.


:rozpacz:
Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

27 sie 2014, 22:20

Trochę jak z majngraftem. W końcu jak ludziom się coraz bardziej spodobało to więcej osób zaczęło je robić,to logiczne ;-)
czy ja wiem czy to minus? Jest w czym wybierać więc nie marudź :-)
jeśli chodzi o polskie to głównie wardęga,ravgor i wapniak. Dużo to to nie jest :-P


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

27 sie 2014, 22:39

TheSiderPL pisze:Jest w czym wybierać więc nie marudź :-)
jeśli chodzi o polskie to głównie wardęga,ravgor i wapniak. Dużo to to nie jest :-P
Chodzi o to, że im jest ich więcej tym więcej słabych filmów. To jest logiczne.
Ravgor i Wapniak są OK, ale Wardęga jest kopią zagranicznych pranksterów.


:rozpacz:
Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

27 sie 2014, 23:15

Czy kopią to bym podyskutował, LoL!
Obserwuje jego fanpage, wstawił jakiś czas temu screen daty filmu w którym przebrał się za goryla i rzucał bananami.
Porównał z datą zagranicznego pranka i jednak Wardęga był pierwszy od tej osoby od której to niby ściągał pomysły.. ;-)


Im więcej filmów tym więcej słabszych,ale też więcej perełek robiących coś fajnego i dobrego. Tak jest ze wszystkim, to logiczne :lol:


ODPOWIEDZ