[POMOC] Nowe Mapy - Tworzenie

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Muniek
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2007, 14:51
Lokalizacja: Siewierz

29 sty 2007, 14:53

Czy ma ktoś jakiś poradnik do tworzenia krok po kroku map do Postala 2 ,, miałem doczynienia już z 3D robiłem mapy do Call of duty ale w PostED jest troche inaczej i nie moge się połapać co do stawiania budynków, ścian itp..
Ostatnio zmieniony 27 maja 2007, 20:01 przez Muniek, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

31 sty 2007, 16:23

jestem za. Też z chęcią bym coś uklecił ale nie moge się w tym połapać :-(


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 lut 2007, 09:39

Jest! :-) Parę dni temu na ScottsHome w dziale Downloads ukazało się 7 tutoriali, pomagających w połapaniu się w edytorze PostEd. Jest opis jak utworzyć budynek, dodać punkt startowy, teleporter, bronie itp... Zaawansowanej wiedzy tu nie ma, ale poradniki są w formie filmów, które pokazują wszystko tak prosto, że każdy się połapie. Nawet nie znający j. angielskiego. Nie można nie zrozumieć! ;-) Oto link:
https://scottshome.com/index.php?ind=dow ... iew&idev=4

Od siebie dodam: Widok zmieniamy używając lewego, prawego lub obu przycisków myszy. Obracamy też myszą. Używamy też klawiszy [Shift], [Ctrl]...

Polecam! I zachęcam każdego do własnych prób w tworzeniu map! :-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

24 gru 2014, 01:22

W mojej sygnaturce masz link do poradnika. Masz tam podstawy, bardziej zaawansowane rzeczy i kilka innych ciekawych zagadnień. ;)


ODPOWIEDZ