Postal 3 - Informacje i opinie

Część, z której RWS się śmieje, a sami wypuścili Postala 4
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy czekasz na Postal III

Czas głosowania minął 22 gru 2011, 16:22

tak
5
36%
nie
9
64%
 
Liczba głosów: 14
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

03 kwie 2012, 06:14

Pierwsze, co odstrasza po instalacji P3:
Aktywacja zakończona powodzeniem. Parametry licencji:
Pozostało aktywacji: 1
Grunt to limit aktywacji w grze na STEAM X_x
Przy walce w zwarciu celownik jest tylko do ozdoby - żeby trafić w łeb, trzeba się gapić prawie na ziemię. Broni palnej również jest dość mało, benzyna często nie działa (niby się rozlewa, ale pod ziemię)... gra się całkiem przyjemnie, ale błąd na błędzie wspaniale psują zabawę.
Uprzedzając antypirackich nadgorliwców: https://steamcommunity.com/id/krossfire/games?tab=recent
8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

22 kwie 2012, 14:28

Obrazek

Interesująca forma reklamy xD

Najwyraźniej odniosła jednak skutek. Bo wszystkie oferowane wczoraj klucze steamowe zareklamowane tutaj, zostały wykupione w bardzo szybkim tempie.

Jeśli ktoś zamierza w najbliższym czasie zakupić P3, niech śledzi stronę. Cena okazyjna >> 16 $. Dla zainteresowanych pudełkowa wersja też tam jest, niestety nie znam wysokości kosztów przesyłki
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2012, 14:34 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 3 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

03 lut 2014, 18:47

Wreszcie zagrałem w tą grę i powiem tak - nie wiem dlaczego ta gra dostaje tak niskie oceny. Owszem, nie jest to gra tak świetna i zapadająca w pamięć jak jej poprzedniczka, ale osobiście sprawiła mi masę frajdy. Plusem jest duża ilość narzędzi do eksterminacji ludności, całkiem fajne lokacje, niezła oprawa graficzna i.... nowy Postal Dude. Serio, nie wiem co Wam w nim nie pasuje. IMO wygląda lepiej niż w 'dwójce', a aktor, który udzielił mu swojego głosu też wypada bardzo dobrze.

Najbardziej denerwowała mnie niestabilność gry. Mimo, że nie mam jakiegoś komputera z kosmosu, gra potrafiła w niektórych momentach tak się spowolnić, że ledwo co dało się grać. Co dziwne, problem ten występował tylko w misjach ze "złej ścieżki". Celownik też na początku dla mnie był ogromnym problemem, ale potem jakoś się przyzwyczaiłem i bez problemu oddawałem idealne headshoty. Może też denerwować powtarzalność misji - mi to jakoś wielkiego problemu nie sprawiało, zwłaszcza że gra była stosunkowo krótka.

Według mnie, oceny tej gry są kompletnie niesprawiedliwe. 2/10? Okropne Ride to Hell: Retribution dostało tą samą ocenę na gry-online.pl, a Postal 3 w porównaniu z tym gniotem to arcydzieło. Wystawiam tej grze solidne 6/10 i mam nadzieję że RWS nie zniechęci się złymi recenzjami jakie gra dostała i zacznie produkcję kolejnej części - tym razem bardziej przypominającą tą, którą wszyscy kochamy.

Amen.


Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

03 lut 2014, 19:32

Mi się nie podobają zakończenie w postal 3. Dobre?.. Ma być dobrym gliną po tym jaką urządził siekę w Postal 2?.. Nie pasuje mi do kolesia którego znamy z 2..

W złej drodze.. (Nie będę spojlerował :diabeł:) Źle się kończy dla Kolesia ale według mnie powinien jakoś się z tego wykręcić..

Jakoś mnie one nie przekonują.. :bolek:
Ostatnio zmieniony 03 lut 2014, 19:33 przez TheSider, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

03 lut 2014, 19:57

Chyba się skuszę na tego Postala... Jaka cena na Steamie?


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

03 lut 2014, 20:20

Na Steamie 19 euro, czyli blisko 100 zł. Bardziej polecam tą ofertę - 60 zł za klucz Steam: https://muve.pl/digital/akcja/postal-iii-pc-digital/7032


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

03 lut 2014, 23:34

Dzięki wielkie. Chociaż sam nie wiem... 60 złociszczy za taką grę? Jeszcze się zastanowie.


:rozpacz:
ODPOWIEDZ