Pomocy co to za mod

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Adamwejner
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2013, 09:11

20 paź 2013, 09:30

Witam od dawna gram w postala. i Znalazłem interesującą opcje a mianowicie w wersji +500 weapons jest opcja po wpisaniu modsweapons że regeneruje mi się hp i armor i nie wiem co to za opcja. Z góry dziękuje za pomoc jak by mi ktoś napisał jak to ewentualnie włączyć i z góry przepraszam jeśli spamuje ale nie znalazłem takowego tematu


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 paź 2013, 11:38

Witaj, Adamwejner! We właściwej wersji AWPMod (czyli samego autora, kanka) cheat ModsWeapons dodaje tylko bronie, a te nie polepszają zdrowia. Przeróbka, w jaką grasz, to dowolna modyfikacja i... czort wie, co tam zostało zmienione. Ktoś do tego cheata dopisał dodanie graczowi jakiegoś powerupa: jakąś kamizelkę i jakiegoś ulepszacza zdrowia. Podejrzewam, że coś z DarkPS albo DarkFire. Grasz w dość egzotyczną przeróbkę i trudno zgadywać, co tam jest. Jak możesz/umiesz to przejrzyj plik AWPMod.ini (lub sam kod skryptu) i sam sprawdź, co ten cheat dodaje. Albo po prostu po użyciu tego cheata dokładnie przejrzyj cały dodany inwentarz powerupów.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Adamwejner
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2013, 09:11

20 paź 2013, 11:56

po wpisaniu modsweapons dodaje mi inventarz titanmoda oraz zombie launszera i moda z wyrzutnią do granatów oraz pistolecik jackal i 2 wersja hellsing arm i jest jeszcze gravity gun. Ale to jest ta wersja postal 2 awp alchemy96-Draven a u mnie to nie działa. Szczerze to słabo się znam na tym pliku jak byś mógł podaj mi linijkę gdzie jest info o tym co on edytował. Bardzo mi na tym zależy bo gra się ciągle zawiesza i chciałbym sobie na mojej edycji kolekcjonerskiej z tym pogram na hardzie. A i jeszcze jedno koleś użył awp moda ale chyba starszą wersje bo nie ma w menu opcji moda z kodami. Jeśli coś ci to mówi to proszę o odp szybką i pozdrawiam


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 paź 2013, 13:56

Skoro w grze nie ma takich opcji, to jest to stary AWPMod, a to znaczy, że tego cheata nie można edytować w INI. Nie zmieni jego zawartości, która dodaje takie bronie:

ALCRDinventory.BlackPistolWeapon
ALCRDinventory.ChromePistolWeapon
ALCRDinventory.GoldPistolWeapon
ALCRDweapons.NailgunWeapon
Chaingunv2.Chaingunv2Weapon
DoomWeapons.ChaingunWeapon
grimR.GrimRScytheWeapon
HellsingArms.JackalWeapon
Jackal.JackalWeapon
holyGodG.holyGodGWeapon
holyGodGLauncher.holyGodGLauncherWeapon
Ig50Inventory.UrineCutterWeapon
Ig50Inventory.ShotgunIg50Weapon
RiotMod.ExpandableBatonweapon
RiotMod.Stunbatonweapon
RiotMod.Tonfaweapon
ZombieLancher.ZombieLauncherWeapon
wolve.saberWeapon
SnakesArsenal-1.SxSGravityGun
Ak47.AK47Weapon
RDInventory.KrinkovWeapon
Cross.crossWeapon
bikepackage.bikeWeapon
Nightmare.BMFKWeapon
Nightmare.clawsWeapon
FZombeeKILLER.FZSRifleWeapon
FZombeeKILLER.lightsaberWeapon
FZombeeKILLER.LZSRifleWeapon
FZombeeKILLER.M79Weapon
FZombeeKILLER.NZSRifleWeapon
FZombeeKILLER.SZSWeapon
catattack.catattackWeapon


To są tylko bronie i nic więcej. Żadna nie poprawi zdrowia ani nie da armory. Żeby dalej móc Ci pomóc, muszę znać zawartość tego moda, czyli potrzebuję pliki folderu \System\ z gry AWP. Oczywiście bez skrinów i innych dużych obrazków. Wtedy będę mógł kontynuować pomoc.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Adamwejner
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2013, 09:11

20 paź 2013, 14:16

Bardzo dziękuje za pomoc. Zrobiłem jak powiedziałeś przeszukałem całe inventory po wpisaniu kodu i oto jedna broń z edytowanymi scryptami dodała mi bonus i nie musze wszystkich broni sobie dodawać tylko 3 sztuki na krzyż mi wystarczą.

Jeśli chcesz moge udostepnić takowe scripty i broń jackal to się pobawisz.

Jeszcze raz dziękuje i temat do zamknięcia


Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 paź 2013, 14:50

No to cieszę się, że pomogłem. Jackal edytowany - więc autor +500 nie oparł się pokusie własnej zmiany. A potem zgaduj, co się dzieje...

Wydaje mi się, że problemy z tym zlepkiem modów +500 będą się powtarzać. Wgląd w zawartość jego folderu System może się więc przydać. Prześlij proszę, czy tu, czy na PMa, ZIPa z jego zawartością. Nie powinien być specjalnie duży. Przyda się dla innych. Ewentualnie. ;)

Również pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Adamwejner
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 20 paź 2013, 09:11

20 paź 2013, 15:11

to przesyłam ci w paczce załączam same skrypty i plik jackal a reszta to już wystarczy z samego moda dającego owy pistolet. Daje on nieograniczoną amunicje 1 strzałęm powali kazdego na kawałeczki i do tego wspomniany bonus 100 pancerza i hp i oba się regenerują
Załączniki
jackal.rar
(23.03 KiB) Pobrany 96 razy


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 paź 2013, 21:31

Jeśli tylko to jest różnicą od standardowej zawartości folderu \System\ - dobra, dzięki i za to. Zgodnie z życzeniem - zamykam. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany