Czat GaduGadu + Python?

Gry, programy i inne dobra stworzone przez użytkowników, także pomoc w ich kreacji. Bo nie tylko Postalem człowiek żyje.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

15 paź 2013, 21:02

Witam. Ostatnio w ramach nauki Pytona robie sobie takie proste głupoty, na Backtracku zrobiłem sobie taki wesoły "flooder" ktorym kilka razy pozbawilem moja Sale Informatyczna internetu, i takie tam glupoty.
Jakos tam w miare ogarniam ten jezyk, podoba mi sie, ale zachcialo mi sie czegos innego.
Otóż CzatGG. Ogolnie opiera sie na jakims BotAPI od Gadu Gadu https://boty.gg.pl/pobierz/
no i wyglada to tak [nie wiem jak instalacja itp] ze pisze sie na numer XXXXXX no i tak czat nas zapisuje, i mozemy gadac z innymi ludzmi ktorzy tez do tego czatu napisali, sa Pokoje [nie, to nie wyglada jak Konferencja] i inne tego typu rzeczy, rozne komendy jak /losuj [losowanie kanalu, albo na innych Dowcipu]

No tylko, jest sie uzależnionym od BotMaster'a, ktory to przekazuje informacje od skryptu do użytkowników czy jakoś tak. Ale nie chce rejestrować mojego Czatu, nie chce go uzależniać od platformy Gadu Gadu.

I tak myślałem aby użyć jakiejś biblioteki Gadu Gadu, tylko nie wiem która by w ogóle nie gryzła się z Pythonem? I ogolnie, od czego mialbym to wszystko zaczac?
Bo taki flooder to latwo, robie Socket, potem Pakiet, i bum -> prowadze na adres IP.

Wie ktoś może, pisał ktoś, wie jak zaczac cos takiego? Albo jakiś gotowy skrypt w Pythonie w internecie ktory moglbym podpatrzeć co i jak?

Edit: Ysz ysz. Dobra Znalazłem jakas biblioteke do pythona z poradnikiem, ale nawet nie wiem jak i z reszta biblioteke ktora niezbyt chce łaczyć ale okej.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2013, 22:27 przez Ryuq, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ