Bronie

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 gru 2006, 13:39

Hmmm, a nie mogłabyś podać dokładnego odnośnika do tego artykułu? Bo ja go nie znalazłem.
Chyba 4 z angielskiego dostałem na wyrost ;-) (chociaż przyrzekam - z testów dostaję 4 +!)


Obrazek
Awatar użytkownika
jojcik
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 25 gru 2006, 19:21

26 gru 2006, 14:04

według mnie dobrą broniom do postala 3 była by siekiera :evil:


Awatar użytkownika
Ester
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2007, 15:34

10 sty 2007, 16:17

Przydałaby się możliwość zamykanie ludzi w pompach próżniowych. :@ Zrealizowałbym swoje marzenie z reala. XD

I przydałaby się misja (np. sen Kolesia), w której byłoby się zombie i zabija, a potem zjada ludzi. XD


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

14 sty 2007, 11:24

fajnie jak by ''koles'' mogl sie uczyc sztuk walki tak jak w gta i byly poziomy umiejetnosci np. wladania bronia czy cos w tym stylu
gra wydluzylaby sie troche


Awatar użytkownika
plicho12
Początkujący morderca
Posty: 97
Rejestracja: 06 lis 2006, 20:42

14 sty 2007, 15:59

no dla mnie wszysykie pomysły są super ale najfajniejszą umiejętnością dla mnie było by wykonywanie egzekucji jak w the gotfather i zeby mozna bylo uzyc wszystkiego dookola np:wytluc szybe i dżgnąć szkłem,ale dla mnie fajowy jest też shuriken


Awatar użytkownika
Odie
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 13 gru 2006, 19:04
Lokalizacja: Polska

15 sty 2007, 18:17

Mixer pisze:fajnie jak by ''koles'' mogl sie uczyc sztuk walki tak jak w gta i byly poziomy umiejetnosci np. wladania bronia czy cos w tym stylu
gra wydluzylaby sie troche
Bez komentarza, Postal to jest Postal, jeśli chcesz takie duperele idz sobię pograj w Simsy, bo Postal jest grą akcji (strzelanka), prowadzeniu samochodów, ubieranie się w rózne ciuchy, mówię nie.. zresztą Rockstar dało takie gówna tylko dla testu, 80% procent ludzi to się nie spodobało, zresztą tuningowanie samochodów też, bo przecież "potiuningować" można sobię w kiszkowatej seri "Andergrandów".

Do dzieciaków które chcą zrobić z GTA, Postala, Simsy.
Po co wam takie możliwości jak np. sranie, szczanie, mycie się, mycie ubrań, mycie naczyń, mycie auta, chodzenie do pracy, założenie rodziny, przecież masz to wszystko w realnym swiecie, gry są właśnie po to żeby się rozerwać żeby porobić coś co nie zrobisz w realnym świecie, poskakać z budynku który sięga po chmury, bez spadochonu z nieśmiertelnością, robienie sto salt samochodem na ziemi.

Więc jeśli chcecie robić w grach takie rzeczy jak w realu, to won grać w Simsy, i nie robić mi z Postala symulatora srania itp.

PS:
picho12 pisze:no dla mnie wszysykie pomysły są super ale najfajniejszą umiejętnością dla mnie było by wykonywanie egzekucji jak w the gotfather i zeby mozna bylo uzyc wszystkiego dookola np:wytluc szybe i dżgnąć szkłem,ale dla mnie fajowy jest też shuriken
No, no.. fajnie.. a może jeszcze byś chciał żeby była możliwość dłubania sobię w dupie?

(Przepraszam za wyrażenia, ale mam dzisiaj zły dzień).
Ostatnio zmieniony 15 sty 2007, 18:28 przez Odie, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

15 sty 2007, 18:31

Zgadzam się, tylko błagam: piszcie na temat!


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

17 sty 2007, 13:08

"ODIE" nie musisz mi mowic ze jest to strzelaninka ale mi nie chodzilo oto aby ''koles'' uczyl sie dogladniejszego mycia mordy czy szybkosci podcierania dupy... napisalem ze chodzi mi o ''poziomy umiejetnosci np wladania bronia'' czyli ze moze strzelac naraz z kilku broni itp. czy ja pisalem do kurwy nedzy (sorry Iquid za wyrazenie ale na takiego idiote nie ma innych slow) ze poziomy umiejetnosci np. szybszego walenia konia itp??


jesli nie wiesz co to znaczy "itp" to zapytaj sie pani od polskiego albo swojej mamusi
:evil:


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

17 sty 2007, 16:47

Zarówno Ty - Mixer, jak i Odie, macie rację. Możnaby w Postalu dodać:
plicho12 pisze: uzyc wszystkiego dookola np:wytluc szybe i dżgnąć szkłemglow=green][/glow]
.
Jednak nie ma co robić z Postala kolejnej kopii GTA (Just Cause, czy Total Overdose). "Niech każdy będzie sobą!" - to moje motto, więc niech świat Kolesia pozostanie taki jaki jest, brutalny, bez przesadnych dodatków.


Obrazek
Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

22 sty 2007, 14:54

Przydałoby się ciche zabójstwo (np. garota). Aczkolwiek zostajeprzy broniach palnych (niech zostawią Desert Eagle'a, moga dorzucić Magnum .44 i jeszcze inne typowo amerykańskie bronie).


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

22 sty 2007, 19:59

zkar pisze:Przydałoby się ciche zabójstwo (np. garota). Aczkolwiek zostajeprzy broniach palnych (niech zostawią Desert Eagle'a, moga dorzucić Magnum .44 i jeszcze inne typowo amerykańskie bronie).
Zgadzam się. A Ty, zkar, chyba najbardziej chciałbyś bronie z II wojny światowej, hę :-P ?


Obrazek
Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

23 sty 2007, 15:47

Chyba sie zabiorę za moda. Na samym początku chciałbym coś jak AW7 (trochę nowych broni, przedmiotów, map. I byc moze faktycznie zaimplementuję tam swoje ulubione cacka z WW2. A w Postalu 3 też bym sie nie obraził. Aczkolwiek powinny też być to bronie amerykańskie (M1, Thompson, Colt 1911), bo mój ulubiony Stg 44 pomimo, że jest bronią popularna w Ameryce nie jest "rodowitym" karabinkiem amerykańskim.


Awatar użytkownika
Strajker
Początkujący morderca
Posty: 76
Rejestracja: 28 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: San Antonio

29 sty 2007, 09:12

wiertarka dentystyczna albo kombinerki do wyrywania zębów to by było konkretne
ale minigun też by sie przydał jak stary dobry shootgun no i pojawia sie pewno jakieś smaczki jak kosa czy młot wkońcu to postal


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 sty 2007, 15:34

Garota bardzo pożądana! :mrgreen: A jeśłi wiertarka, to taka, którą można wiercić, a nie zaraz powodować eksplozję całej głowy.

Najbardziej jednak życzyłbym sobie urządzonka z innych gier. Painkillera na przykład. Zombiaków, czy inne tałatajstwo przyjemnie byłyby nim kasować. Albo taki RailGun made by Quake. Oraz nożyki BloodRayne, w obu dłoniach. Idę sobie wąską ulicą, rozstawiam ręce, drapię po płotach i ścianach i - zbieram żniwo główek! I to byłby miód! 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

01 lut 2007, 19:16

Część już wymieniłem w innym temacie - pistolet do strzelania gwoździami, miotacz ognia, wiertarka udarowa, może np. pułapka na niedźwiedzie, kastet z kolcami (albo coś w stylu tej broni na ręce, co miał predator w Alien vs Predator2), szlifierka kątowa, kielnia i wiele innych narzędzi, tulipanek (zaczynając od całej butelki), korbacz na wielbłądy, deska z gwoździem, ciekawe byłyby też bronie z "recyclingu" np. kawałek żebra.


Zablokowany