Szukam gier podobnych do serii Saints Row

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

25 lip 2012, 00:29

Zanim zaczniecie wypisywać mi tu wszelkie GTA-podobne wymysły, to przeczytajcie ten post, gdyż pomimo tytułu kryteria są zupełnie inne. Fakt, szukam gier podobnych do Saints Row, ale nie pod względem mechaniki, a pod względem ilości pierdolca na metr kwadratowy. Chciałbym sobie pograć w jakieś gry z kloaczno-czarnym, niepoprawnym politycznie humorem i dużą dozą nagości/erotyzmu, które w prostacki, a jednocześnie niezwykle zabawny sposób parodiują wszystko co się da i jeszcze więcej i powodują co chwila u gracza rubaszny rechot. Sandboxowy typ rozgrywki mile widziany ale niekonieczny. Gra ma być jakąś strzelanką lub ogólnie grą akcji ew. rpgiem, inne gatunki won.

W co już grałem z tego typu:
-Postal 2
-Saints Row 2
-seria Duke Nukem
-Shadow Warrior

PS. O Saints Row the Third nawet mi nie mówcie, bo na chwilę obecną mam za słabego kompa by ją odpalić (zwłaszcza, że tak jak poprzedniczka ma niezwykle skopaną optymalizację).

Czekam na jakieś porządne propozycje i z góry dzięki za pomoc.

Moja maszynka:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.66Ghz
RAM: 3GB
Grafika: GeForce 8600GT 256MB
Sterownik grafiki: Microsoft DirectX 10
System: Windows Vista Business 32-bit SP3


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

25 lip 2012, 16:39

Minimalne wymagania Saints Row: The Third, to Core 2 Duo lub AMD Athlon X2, 2 GB ram, dźwiękowa zgodna z (co najmniej) DX 9.0c, karta graficzna lekko za słaba. Miałem ci proponować Saints Row: The Third :D (to pogralibyśmy w co-op'ie :D ), a jak nie, to zagraj w Just Cause 2 (będzie idealny na twój komp). Jak coś podyktuje ci wymagania.


Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

25 lip 2012, 17:08

Już kilka osób mi to proponowało, gdy zakładałem ten temat na innych forach. Naprawdę w Just Cause jest tyle chorego, niepoprawnego, rasistowskiego humoru? Wątpię...


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

25 lip 2012, 17:55

Ale za to ciekawa gra akcji TPP. Może też być Mafia II, Postal III, Assassin's Creed - seria (przeszedłem wszystkie części i polecam), Splinter Cell: Conviction, Prototype 1 lub 2, Ojciec Chrzestny I lub II, True Crime: 1 (Streets Of L.A.) 2 (New York City) lub 3 (Hong Kong), (Sleeping Dogs - premiera 14 sierpnia), The Saboteur, Driv3r, Scarface: Człowiek z Blizną, Gun, Red Faction: Guerrilla, Mercenaries 2: World in Flames, Avatar, Dead Rising 2 + dodatek Off the Record (zagralibyśmy w co-op'ie), The Club, Wanted: Weapons of Fate, Dark Sector, Wściekłe Psy, Max Payne 1,2 lub 3, Manhunt 1 lub 2, Crime Life: Gang Wars, APB Reloaded, CrimeCraft, 25 to Life, 50 Cent: Bulletproof, Batman: Arkham Asylum i City (doskonała gra), The Elder Scrolls: Seria (Morrownid, Oblivion, Skyrim), Risen (seria), Gothic (seria), Afterfall: InSanity, Fallout 3, 4 (New Vegas) czyli dokładnij 3,5, Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition (Polecam)
Popatrz sobie na niektóre gry, nie wszystkie są fajne, ale większość jest w konwencji GTA itp.


Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

25 lip 2012, 18:12

@up
Gdybyś przeczytał pierwszego posta, to byś wiedział, że mi nie zależy wcale na grach podobnych do SR3 pod względem mechaniki, lecz pod względem czegoś innego. Żebyś już się nie męczył, to zacytuję właściwy fragment pierwszego postu.
ninja666 pisze:Fakt, szukam gier podobnych do Saints Row, ale nie pod względem mechaniki, a pod względem ilości pierdolca na metr kwadratowy.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, 18:13 przez ninja666, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

25 lip 2012, 18:42

Rozumiem, że chcesz rozpierdol na każdym kroku, a większość tych opisanych gier właśnie tak ma (np. Prototype). Pisałem, żebyś popatrzył na te gry, ale mogę ci podać listę wszystkich akcji. Podałem ci większość gier TPP, ponieważ chciałeś listę "podobnych do serii Saints Row", ale nie pod względem mechaniki. Wypisałem też gry, które nie przystają mechaniką do SR.
Jeśli mam opisać się krótko: for you PROTOTYPE. Na serio, w tej grze czuć moc, i jeśli skoczysz na ziemie z podwójnym saltem w dół, tak rozpi***oli ulicę że aż się posrasz :D .
Popatrz gameplaye na youtube, polecam ci tę grę, długa i się nie nudzi.

PS (For Admins).: Sorry za "dużą" ilość przekleństw, dlatego w drugim jest cenzura :D .


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

25 lip 2012, 18:44

Może Total Overdose? Coś takiego:


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

25 lip 2012, 18:48

@ZigHorDude
A weź idź się utop. Kompletnie nie potrafisz zrozumieć o co mi chodzi, bo nawet ci się czytać nie chce.

@The Iceman
Już kiedyś tą grę przeszedłem, ale czy ja wiem, czy w niej taki humor jest? Fakt, speciale niszczyły system, ale poza tym nic śmiesznego w tej grze nie było (no może poza misją kradzieży samochodu sportowego dla El Toro).


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

25 lip 2012, 19:24

Bad Day L.A.
Serious Sam
Lollipop Chainsaw
Plants versus Zombies (hehehehe)
Dead Rising 1 i 2
Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, 19:26 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

25 lip 2012, 20:03

Serious Sam - grałem, zapomniałem dopisać
Lollipop Chainsaw - nie mam konsoli
Plants vs Zombies - nie podoba mi się, grałem w demo, więc nie oceniam tylko po obrazkach
Dead Rising 1 - nie mam konsoli
Dead Rising 2 - nieźle pieprznięte, może zagram
Bad Day LA - świetne, po prostu tego poziomu porycia szukałem od początku. Cieszę się, że w końcu ktoś to zrozumiał. Dzięki wielkie. Jak kiedyś się spotkamy w realu, to stawiam ci piwo :D


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

26 lip 2012, 04:09

Postaram się i ja coś dodać:
MDK
MDK II
Overlord + Rising Hell
Overlord II
Duke Nukem Forever (mówcie co chcecie, po łatkach gra jest naprawdę dobra)
Borderlands 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

26 lip 2012, 18:26

Nie wiem, jak to jest z Overlordem, ale z pozostałych to w sumie tylko Duke Nukem ma odpowiednią ilość kloaki w humorze, a w niego już grałem. Myślę, że chyba wybiorę Dead Rising 2 ze względu na ogólne popierdzielenie w rozgrywce i możliwość nawalania wszystkim czym się da.


Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

23 wrz 2013, 19:09

Moja lista:
Battlefield Bad Company 2 (z polskim dubbingiem :P )
Just Cause
Gta-seria
Postal :P :P :P


ODPOWIEDZ