Instalator Postal X...

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
TheMiki470
Niedorobiony bandzior
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:41

26 paź 2012, 16:01

Witam!

Otóż niektóre instalki jak mają kilka części jednej serii gry to zainstalowania to mają jakiś wybór co chcemy zainstalować, a Postal X tego nie ma. Czy jest jakiś sposób, zeby zainstalować tylko Postal 2 STP z modyfikacją AW7? Ponieważ wszystko waży 7 GB a ja mam 6 GB na dysku (nie oszczędzam miejsca) i nie chce mi się instalować niepotrzebnie rzeczy i marnować czas i miejsce na dysku aby je potem ręcznie odinstalowywać.
Z góry dziękuję.


Mówić, że Postal 2 nie byłby taki fajny bez brutalności to tak, jakby powiedzieć, że Dead Space nie byłby taki fajny, gdyby nie był straszny.
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

26 paź 2012, 23:37

Na płycie Postal X (10th [X] Annivesary) są obrazy płyt z rozszeżeniem .bin. Poszukaj, jak na razie znalazłem ten link: https://forum.pcformat.pl/Jak-otworzyc-p ... --292590-t

Najlepiej zainstaluj całego Postal X, pokasuj jakieś inne gierki czy tam coś. Bo się jeszcze coś spartoli i będą (mogą być) crashe :p


Awatar użytkownika
TheMiki470
Niedorobiony bandzior
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:41

27 paź 2012, 11:14

Mówiłem, że nie chcę tak robić ale nie chciało mi się czekać na odpowiedź i wywaliłem trochę niepotrzebnych śmieci. Tak przy okazji żeby nie zakładać nowego tematu: jest jakiś sposób na "wymianę" menu w AWP na te starsze z latającymi przedmiotami? Jak spróbowałem skopiować to z Share the Pain to wywala mi się general protection fault z tym tekstem:
Nie uda³o siê znaleŸæ pliku 'Class AW7Game.realEd.Options2DShaperExtrudeToPoint'

Historia: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadClass <- InitGameInfo <- UGameEngine::LoadMap <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- UGameEngine::Init <- InitEngine
Bo ja kevinem nie jestem i mam współlokatorów :/ Pozatym te w AWP laguje.


Mówić, że Postal 2 nie byłby taki fajny bez brutalności to tak, jakby powiedzieć, że Dead Space nie byłby taki fajny, gdyby nie był straszny.
Awatar użytkownika
ArtekXDPL
Seryjny zabójca
Posty: 461
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:30
Lokalizacja: Przemyśl

21 sie 2013, 08:42

Jeśli chodzi ci o zamianę menu głównego (z opcjami: nowa gra, wczytaj grę itd)
Wystarczy tylko podmienić mapę "Startup".fuk


Umieram i powstaje z popiołów jak Phoenix, już od stuleci.
ODPOWIEDZ