Sekrety Ciekawostki itp.

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
postal0066
Wnerwiony urzędas
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2009, 14:39

04 lut 2010, 00:49

łufo :P
Obrazek

========EDIT========
Jak nazywa się ta piosenka którą słychać na szczycie góry w the woods?

[ Dodano: 2010-02-06, 15:46 ]
Kopulująca para:

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 sty 2011, 22:27 przez postal0066, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Cyranka
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2011, 15:07
Lokalizacja: Krk

21 sty 2011, 19:49

cooles pisze:OStatnio łażąc sobie za swoimi sprawami i ciesząc sie brońmi z awp znalazłem żem sem jakiś kościółek do którego potrzeba klucza, wie ktoś gdzie można ten klucz znalesc?
też mam ten problem, tam tańczy jakaś dziewczyna, ale nie da się tam wejść bez kucza :<


Awatar użytkownika
Mr Szychak
Początkujący morderca
Posty: 55
Rejestracja: 02 paź 2010, 13:27
Lokalizacja: Wrocław

22 sty 2011, 16:17

Można zapytać gdzie to jest???
Ostatnio zmieniony 23 sty 2011, 15:21 przez Mr Szychak, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
"Każdy ma gorszy dzień"
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

30 sty 2011, 10:31

Na mapie Downtown w którymś z domków. Wchodzi się chyba do niego po schodach.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

30 sty 2011, 11:54

Mr Szychak, jezu, stary, tobie NAPRAWDĘ zależy na tym by ich zobaczyć...

Dodam tylko, że do samego domku nie wejdziesz, więc na trójkącik się nie nastawiaj.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Mr Szychak
Początkujący morderca
Posty: 55
Rejestracja: 02 paź 2010, 13:27
Lokalizacja: Wrocław

09 maja 2011, 18:57

Max King pisze:Mr Szychak, jezu, stary, tobie NAPRAWDĘ zależy na tym by ich zobaczyć...

Dodam tylko, że do samego domku nie wejdziesz, więc na trójkącik się nie nastawiaj.
Wcale na to nie liczę ale chcem mieć wszystkie zagadki AVPC odkryte...


Obrazek
"Każdy ma gorszy dzień"
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

18 cze 2011, 13:00

Max King pisze:do samego domku nie wejdziesz
A gdyby tak wpisać kod na przełażenie przez ściany? Nie wiem czy w AVPC jest taki, bo nie mam tego, ale pomysł fajny


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

18 cze 2011, 14:03

Olga pisze:A gdyby tak wpisać kod na przełażenie przez ściany? Nie wiem czy w AVPC jest taki, bo nie mam tego, ale pomysł fajny
Szkoda fatygi. Wszystko co tam jest, jest widoczne przez okno. W sumie nic specjalnego
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 14:07 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

28 cze 2011, 10:53

Silver Dragon pisze: W sumie nic specjalnego
Jak dla mnie to specjalnego :)

Znalazłam kolejny specyfik - nieśmiertelną kobietę w okularach. Niżej dam obrazek. Najpierw próbowałam jej rozwalić łeb kijem bejsbolowym, ale tylko zaczęła ględzić i poszła dalej. Próbowałam ze strzelbą, pistoletem, tym co się kręci (nie wiem jak się nazywa), zrzucać ją w wąwóz KarmaGunem - nic nie pomogło! W końcu gdy ją w grze obsikałam, zareagowała, chciała atakować, potem próbowałam ją przypiekać w ogniska (KarmaGunem trzymałam) a ona dalej jak stała to stała, nawet nieprzypieczona. Ktoś spotkał coś podobnego?

Obrazek:

Obrazek

---
EDIT: Dzięki Silver Dragon, ta postać rzeczywiście za mną łaziła, nawet przez strefy ładowania. Chociaż nie robiłam tak jak tam było, ale mi papużka jak jest wypuszczona skacze po klawiaturze i różne rzeczy się naciskają.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 13:45 przez Cziko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

28 cze 2011, 12:20

Olga pisze:Znalazłam kolejny specyfik - nieśmiertelną kobietę w okularach. Niżej dam obrazek. Najpierw próbowałam jej rozwalić łeb kijem bejsbolowym, ale tylko zaczęła ględzić i poszła dalej. Próbowałam ze strzelbą, pistoletem, tym co się kręci (nie wiem jak się nazywa), zrzucać ją w wąwóz KarmaGunem - nic nie pomogło! W końcu gdy ją w grze obsikałam, zareagowała, chciała atakować, potem próbowałam ją przypiekać w ogniska (KarmaGunem trzymałam) a ona dalej jak stała to stała, nawet nieprzypieczona. Ktoś spotkał coś podobnego?
Te laski w żółtym kubraczku są bardzo przydatne
https://forum.postalsite.info/v ... .html#37420
Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, 12:23 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

29 cze 2011, 17:53

postal0066 pisze:Kopulująca para:


W jednym z domów była podobna scena, ale na telewizorze, w wykonaniu maskotek.

Obrazek:

Obrazek

[ Dodano: 2011-07-01, 16:25 ]
Jest jeszcze jedna dziwna rzecz, mianowicie świecące ciała Arabów. Po zabiciu zaczęła się nad nimi unosić jakaś mgiełka, siadło mi menu gry i nie dało się wczytać gry od nowa. Nacisnęłam bodajże F6 i kamera przeniosła się nad tą kobietę w żółtym ubraniu a potem na wrogów. Oto obrazek z 'mgiełką':

Obrazek

[ Dodano: 2011-07-25, 21:25 ]
A co do ludzi z Downtown, oni są na mapie Eestates, nie można wejść oknem bo tam jest jakaś niewidzialna bryła. Za to ludzi możemy sobie KarmaGunem przestawić na ulicę :-P (kody na latanie przez sciany mi nie działają)

[ Dodano: 2011-07-25, 21:26 ]
Aaha, ten facet okazalo sie, ze to ksiądz :-D


Awatar użytkownika
I Love Postal 2
Wnerwiony urzędas
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2010, 21:57
Lokalizacja: Częstochowa

24 sie 2011, 20:32

Ja spotkałam pana Big Foot'a ,który przed kimś uciekał.Chyba przed ,,Złym'' Świętym Mikołajem.Znajduje się na mapce ze Stonehenge w ,którym przylatywało UFO.
UWAGA! Big Foot po chwili się zespawnuje!
Spotkałam też ludzi ,którzy chcieli nakręcić striptiz kobiety ale im przeszkodziłam :lol:


Postal 2.... Czyli rzecz , którą kocham!
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

25 sie 2011, 12:07

A ja im nie przeszkodziłam, babka sobie tańczyła dalej a oni kręcili :D Ale śmiesznie wygląda taka goła baba łażąca sobie zwyczajnie po śniegu, na boso... A w ogóle to szkoda że tam ludzie tak niezimowo są ubrani xD

A Big Foot'a i UFO jeszcze nie znalazłam ale znalazłam bałwana bez tekstury i wielkiego potworka w kopalni który wyskoczył po rozwaleniu ściany.
Punisher pisze:trabant który się kołysze w przód i w tył poza tym słychać dźwięki jakby się ktoś tam.... zabawiał xD
To mapa Eestates i taki parking, a se kucłam koło tego auta i mnie rozgniotło :D

Tu się ktoś pytał o sposób, jak sprawdzić na jakiej mapie się jest. A jest sposób na włączenie konkretnej mapy z danego save'a???


Awatar użytkownika
VladKindorgo
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:36
Lokalizacja: Kraków

10 mar 2012, 20:23

W "Niezłym Dotyku" na ścianie na wprost wejścia jest mapa na której w miejscu Afganistanu znajduje się "Lake America" zaznaczone na niebiesko jak morze.

[ Dodano: 2012-03-12, 20:32 ]
Znalezłem UFO, które wylądowało na niedostępnej górce, wpisałem tryb Ghost i poleciałem do niego. Wewnątrz były dookoła szafki ubraniowe, niestety jako duch nie mogłem ich otwierać, a kody mi się nie wyłączją.
Nie wiem jak utworzyć obrazek ekranu, bo chętnie bym coś takiego zamieścił, próbowałem wciskać F9, ale bez efektu, no chyba że nie wiem gdzie się to zapisuje, lamer jestem. :/ Niech mi ktoś ze starszyzny plemiennej podpowie jak to zrobić.
Kiedy UFO już odleciało, pozostało po nim w okręgu 7 płonących u podstawy pali, może były to drzewa pozbawione koron.
Doleciałem też do tych orłów, czy innego drobiu, z bliska wyglądają jak latawce, więc to chyba tylko obrazek na niebie, a szkoda, bo postrzelałbym do ptactwa.. :mgun:


Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft.
J. W. von Goethe
Awatar użytkownika
Daevoo
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 25 lip 2013, 22:19
Lokalizacja: Ukryta przyczepa

12 sie 2013, 07:49

No ufole narobią ambaransu. Ja se tak ide a tu cutscenka ufo przyleciało coś rozjeba++ i poleciało xD a ja taki o lol wtf wo the fucq co jak gdzie xD xD xD narazie nie mam ss bo wtedy dopiero zaczynałem w to grac :D dam poteM


Co zrobisz gdy przyjdę???
ODPOWIEDZ