mody nie dzałają czy co ???

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
nwn100
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2013, 22:06

31 lip 2013, 22:16

otóż mam paczkę z modem wypakowuję wrzucam tak gdzie mam zainstalowanego postal 2 awp i opalam i co wchodzę w własne mapy nic niema mam też AWPMod i klikam ms others mods wepon (czy jakoś tak) i nic jakieś lekarstwo ?


Całe życie byłem buntownikiem. (…) Byłem buntownikiem z natury. Jestem skłonny do buntowania się. Niesprawiedliwość, przemoc dokonana nad godnością i wolnością człowieka, wywołują we mnie gniewny protest.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2013, 22:48

Jaki to mod, bo że to paczka z modem to za mało. Posiadanie AWP i AWPMod nie jest automatycznie posiadaniem Postala 2 który wszystko przyjmie i wszystko na nim zadziała. Choćby 1409X Patch jest często potrzebny. Tak więc, podaj konkretnie jaki mod czy mody nie działa(ją).


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
nwn100
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2013, 22:06

01 sie 2013, 08:22

EDWeapons ale był awpmod Escape From Paradise i pomyślałem dwa mody nie działają to złe a i mam mod z bronią hellsing który działa mam postala 2 z dodatkiem the apokalips weekend :706: :instagib: :axe2: i jeszcze darkPS :fire: wgrałem ten patch i tak samo tylko mam 2 nowe bronie
Ostatnio zmieniony 01 sie 2013, 09:35 przez nwn100, łącznie zmieniany 2 razy.


Całe życie byłem buntownikiem. (…) Byłem buntownikiem z natury. Jestem skłonny do buntowania się. Niesprawiedliwość, przemoc dokonana nad godnością i wolnością człowieka, wywołują we mnie gniewny protest.
Awatar użytkownika
nwn100
Wnerwiony urzędas
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2013, 22:06

01 sie 2013, 12:25

zrobiłem reinstal i nic :Evil:

nowina mody od alucarda działają a inne chyba nie :/
Ostatnio zmieniony 02 sie 2013, 01:21 przez nwn100, łącznie zmieniany 1 raz.


Całe życie byłem buntownikiem. (…) Byłem buntownikiem z natury. Jestem skłonny do buntowania się. Niesprawiedliwość, przemoc dokonana nad godnością i wolnością człowieka, wywołują we mnie gniewny protest.
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

01 sie 2013, 18:00

Powiem tak, że żeś konkretnie namieszał w tym wszystkim... Przede wszystkim prawdopdobnie nie doczytałeś tego, że AWPmod, który miałeś zainstalowałeś, jest rozwinięciem moda EDWeapons, czyli krótko mówiąc skoro miałeś AWPmod, a nadinstalowałeś na niego EDweapons, to krótko mówiąc pomerdałeś wszystko, co oznacza konieczność reinstalacji całego AW, gdyż w obecnej postaci jest on bezużyteczny.

Wywal folder z AW/AWP i zainstaluj ponownie AW po czym do niego AWP, i wszystko powinno być w porządku.

Jeżeli posiadasz Postala 2 a nie Postala 2 STP to wiele modów nie będzie działać, gdyż wymagają one Postala 2 STP, a na wersji podstawowej po prostu nie działają.
Tak samo większość modów do samego STP wymaga patcha 1409X o którym Tiquill wspomniał, a który to wymaga STP, więc wszystko wokół STP i Patcha 1409X się kręci, przynajmniej w tej materii. Instalacja wspomnianego patcha do zwykłego Postala 2 v1337 nic kompletnie nie da, gdyż nie jest do nie przeznaczony, i nie zadziała.


Podsumowując moja rada jest taka, Abyś zaopatrzył się w Postal X(STP jest zawarte w nim) albo w samo Postal 2 STP, gdyż w momencie jego posiadania, i dorzucenia do niego patcha 1409X, wszystko mody, do nich przeznaczone po spełnieniu pozostały warunków do działania konkretnego modu na pewno będą działać.


A i taka mała sprawa, abyś nie pisał posta pod postem, tylko zawsze edytował posty, jeżeli Ktoś nie zauważy edycji, to zostaw linka, w shotboxie, Ktoś na pewno go sprawdzi i odpisze.
Ostatnio zmieniony 01 sie 2013, 18:13 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ