Anti-cheat

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
SonicDude
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 lip 2013, 18:51
Lokalizacja: Z murzyńskiej Dupy

24 lip 2013, 11:12

Są jakieś programy które unimożliwiają chiterów wejdzie na serwer. Wiem że moge go zbanować ale jak mnie nie będzie to co


Milutko na tym forum. Jak w trumience :D
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

24 lip 2013, 14:23

W dzisiejszych czasach niestety nie ma dobrego anty-cheat-a przeznaczonego dla Postala 2 MP, jeszcze rok/dwa lata temu dobrze dawały sobie z nimi radę patch 1409X oraz jego rozwinięcie 1409XL(który nie jest na razie dostępny do pobrana, a przynajmniej nigdy tak owego linka nie widziałem), który to kickował/banował cheaterów, używających tego typu ułatwiaczy gry, lecz od pewnego czasu i powstana nowych czitów, niestety przestały sobie dawać radę.

Oczywiście nie oznacza to, że nie ma sensu ich instalować, gdyż są podstawową platformą rozgrywek w MP, gdyż wymaga ich wiele modów, oraz ponimo wszystko są wstanie uprzykrzać życie osobom, które cheatują, lecz nie mniej nie robią tego na tyle dobrze, aby Admin, nie musiał co jakiś czas pojawiać się na serwerze.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 sie 2013, 02:04

Radzik136 pisze:1409XL(który nie jest na razie dostępny do pobrana, a przynajmniej nigdy tak owego linka nie widziałem
Autor dystrybuuje go tylko prywatnie, jak pamiętam...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ