SingelPlayer w STP Postal 2

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
SonicDude
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 lip 2013, 18:51
Lokalizacja: Z murzyńskiej Dupy

23 lip 2013, 09:56

Jak dodać tryb SingelPlayer do STP P2 u mnie tego nie ma są jakieś mody które do dodają? Uptade 1049X u mnie nie działa jak właczam grę to kamera kręci się w komputerze.


Milutko na tym forum. Jak w trumience :D
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

23 lip 2013, 10:06

Domniemywam, że masz darmową wersję multiplayer. Tryb single player jest dostępny tylko w płatnej wersji P2.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
SonicDude
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 lip 2013, 18:51
Lokalizacja: Z murzyńskiej Dupy

23 lip 2013, 10:15

The Iceman pisze:Domniemywam, że masz darmową wersję multiplayer. Tryb single player jest dostępny tylko w płatnej wersji P2.
Ale ja mam płatną wersje. W kiosku kupiłem
Ostatnio zmieniony 23 lip 2013, 10:26 przez SonicDude, łącznie zmieniany 1 raz.


Milutko na tym forum. Jak w trumience :D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 lip 2013, 10:29

W płatnej i legalnej (jeśli legalnej) wersji Share The Pain nie nasz wersji singleplayer?? :D To jak brak masła w maśle. STP sama z siebie ma tryb singleplayer. Jedyna możliwość sytuacji, jaką opisujesz, to uszkodzona gra - brak jakichś plików itp które uniemożliwiają odpalenie singla.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
SonicDude
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 lip 2013, 18:51
Lokalizacja: Z murzyńskiej Dupy

23 lip 2013, 10:31

Tiquill pisze:W płatnej i legalnej (jeśli legalnej) wersji Share The Pain nie nasz wersji singleplayer?? :D To jak brak masła w maśle. STP sama z siebie ma tryb singleplayer. Jedyna możliwość sytuacji, jaką opisujesz, to uszkodzona gra - brak jakichś plików itp które uniemożliwiają odpalenie singla.
To k*rwa co kupiłem zwykły ezleplarz który można sciągnać za free w necie!


Milutko na tym forum. Jak w trumience :D
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

23 lip 2013, 11:56

Po pierwsze, grzeczniej.
Po drugie, gdzie kupiłeś swoją wersję?


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 lip 2013, 18:00

SonicDude pisze:Jak dodać tryb SingelPlayer do STP P2 u mnie tego nie ma są jakieś mody które do dodają? Uptade 1049X u mnie nie działa jak właczam grę to kamera kręci się w komputerze.
1. Jeżeli P2 nie posiada MP to znaczy, że posiadasz wersję 1337. Patch 1409X jest wyłącznie do darmowego MP którego znajdziesz na necie. Na innych nie będzie działać. Jeśli próbowałeś zainstalować tego patcha na wersji 1337 to się nie dziwię, że kamera kręci się w kółko

2. Jeżeli twój P2 nie posiada Singla, to albo masz uszkodzoną instalkę, albo ktoś cię zrobił w bambuko sprzedając darmowe MP

3. Jeżeli masz oddzielnie singla (P2 1337) oraz MP możesz spróbować połączyć obie wersje w jedno. Daje to możliwość odpalenia wielu modów i map tworzonych dla STP. Nie gwarantuje jednak prawidłowego działania MP (nie testowałem tego. Nie jestem graczem multi). Więcej info tu


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
SonicDude
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 lip 2013, 18:51
Lokalizacja: Z murzyńskiej Dupy

24 lip 2013, 09:55

Silver Dragon pisze:
SonicDude pisze:Jak dodać tryb SingelPlayer do STP P2 u mnie tego nie ma są jakieś mody które do dodają? Uptade 1049X u mnie nie działa jak właczam grę to kamera kręci się w komputerze.
1. Jeżeli P2 nie posiada MP to znaczy, że posiadasz wersję 1337. Patch 1409X jest wyłącznie do darmowego MP którego znajdziesz na necie. Na innych nie będzie działać. Jeśli próbowałeś zainstalować tego patcha na wersji 1337 to się nie dziwię, że kamera kręci się w kółko

2. Jeżeli twój P2 nie posiada Singla, to albo masz uszkodzoną instalkę, albo ktoś cię zrobił w bambuko sprzedając darmowe MP

3. Jeżeli masz oddzielnie singla (P2 1337) oraz MP możesz spróbować połączyć obie wersje w jedno. Daje to możliwość odpalenia wielu modów i map tworzonych dla STP. Nie gwarantuje jednak prawidłowego działania MP (nie testowałem tego. Nie jestem graczem multi). Więcej info tu
Wersja 1337 tak? E tam sciągne tą upade z neta :D


Milutko na tym forum. Jak w trumience :D
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

24 lip 2013, 14:54

SonicDude pisze:Wersja 1337 tak? E tam sciągne tą upade z neta :D
Osobiście raczej proponowałbym kupić Grę na Steamie, bądź Allegro, gdyż cena Postala 2, w tych czasach jest na prawdę śmieszna, i aż wstyd jest Ją piracić. Zresztą prawda jest taka, że piractwo nigdy nie jest dobre bez względu na cenę, także nawet jeśli teraz Gra kosztuje za dużo, to poczekaj, nieco na najbliższą promocję na Steamie, która za pewnie nie długo po raz n-ty z rzędu się pojawi.


Awatar użytkownika
SonicDude
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 lip 2013, 18:51
Lokalizacja: Z murzyńskiej Dupy

25 lip 2013, 11:36

Radzik136 pisze:
SonicDude pisze:Wersja 1337 tak? E tam sciągne tą upade z neta :D
Osobiście raczej proponowałbym kupić Grę na Steamie, bądź Allegro, gdyż cena Postala 2, w tych czasach jest na prawdę śmieszna, i aż wstyd jest Ją piracić. Zresztą prawda jest taka, że piractwo nigdy nie jest dobre bez względu na cenę, także nawet jeśli teraz Gra kosztuje za dużo, to poczekaj, nieco na najbliższą promocję na Steamie, która za pewnie nie długo po raz n-ty z rzędu się pojawi.
Może i tak ale ja nie wiem jak kupywać przez neta

[ Komentarz dodany przez: Lothar: 2013-07-26, 22:19 ]
Ja też nie wiem jak "kupywać"... umiem za to kupować.
L. 8-)


Milutko na tym forum. Jak w trumience :D
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

25 lip 2013, 11:38

Prawie tak jak w zwykłym sklepie. Zamawiasz, płacisz i ci przysyłają (a na Steamie dostajesz klucz).
Ostatnio zmieniony 25 lip 2013, 11:39 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

29 lip 2013, 17:46

Jak, by co to są dwie wersje Postala (oba były w piśmie Play):
-Postal 2 == Zwykły Postal, bez multi z samym SP
-Postal 2 STP == Postal z SP i MP

Jak by ktoś zapomniał lub nie wiedział :8-):


ODPOWIEDZ