Bug po walce z bossem

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
nameless
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2013, 21:54

27 sty 2013, 22:34

Witam

Nie znalazłem nic na ten temat więc zakładam nowy. Gram w Apocalypse Weekend z Fudge Pack i przy bosie w Sobotę w Publisher Office Complex jest jakiś bug, tzn. jak go pokonam to powinna być cutscenka i automatycznie załadować się gra na Sunday.. jednak tak się nie dzieje, załatwię wąsacza w kratkowanym łachu i nic się nie dzieje, jestem dalej w tym pomieszczeniu i gra stoi w miejscu, nie ładuje się chata Vince'a jak w AWP, nie wiem co mam zrobić, jest jakiś fix do AW ale nawet nie chce się instalować, pisze że AW nie jest zainstalowane, poza tym nie wiem czy by to naprawił.. Jakieś pomysły? Ktoś miał taki problem?
Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 12:05 przez nameless, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

27 sty 2013, 23:11

Spróbuj jeszcze raz to przejść - też tak miałem :P


Awatar użytkownika
nameless
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2013, 21:54

27 sty 2013, 23:33

Od początku gry? Przeszedłem od wejścia do siedziby tego ciołka i dalej było tak samo..


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

27 sty 2013, 23:57

Hmm. Może zainstaluj drugą wersję (drugi raz) na innym dysku, przenieś sejwy czy przejdź jeszcze raz i zdaj sprawozdanie :D
A jak nie to nie mam pojęcia co :P


Awatar użytkownika
nameless
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2013, 21:54

31 sty 2013, 17:58

po hojo rady.. to wszystko to pierwsze co mi przyszło na myśl.. myślałem że ta strona to "kompendium wiedzy" o postalu, że ktoś ma gotową odpowiedź na moje pytanie, nie jakieś domysły, że zapoda jakieś pliki i bedzie ok.. a jest k.o. .. nikt nie pisze bo nikt nic nie wie.. z resztą tą gre skopali już sami rws.. tak skopiowalem "sejwy" do postal x, przeskoczylo, potem spowrotem, bo postal po polsku to kiepski żart i.. nie chce mi sie dalej grać w tą głupią grę zabijać jakichś słoni :p K.O. Chciałbym zagrać w "Postal RP" gdzie rozpierd.lam belweder z tuskiem, komorem i nimi wszystkimi, a tysiące zwykłych ludzi robi rewolucję, czy też apokalipsę, dziwne że nikt jeszcze nie wpadł na taki pomysł, taki mod, czy mapa byłaby zajebista..


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

31 sty 2013, 18:16

to po chuj się pytasz skoro ci to przyszło na myśl (i nie zrobiłeś najpierw tego sam) :D
to nie jest aż taka skarbnica wiedzy (czasem tak się dzieje a czasem nie) :P
jak chcesz to możesz zapytać się na RWS: https://runningwithscissors.com/main/index.php
a co do postala w polsce - to jest lipa :D
Ostatnio zmieniony 31 sty 2013, 20:08 przez Zaver, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 sty 2013, 18:23

nameless pisze:dziwne że nikt jeszcze nie wpadł na taki pomysł, taki mod, czy mapa byłaby zajebista..
Był taki pomysł jak i tysiące innych , ktoś nawet Tuska zrobił .
Ale niestety w pomysł zagrać się nie da. Do moda potrzeba chęci, umiejętności i nakładu pacy.
Co do błędu to nie wiem, bo ja takiego nie miałem. Może masz demo ??? :D


8=======D
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

31 sty 2013, 22:44

Zaraz podam Ci radę na obejście problemu w edycji posta.

Wczytujesz swojego sejwa, po zaciupaniu bosa przywojuesz konsolę tyldą i wpisujesz:

setday 2

goto VincesHouse

Przetestowałem u siebie i jeśli nie Masz skopanej gry, to na pewno zadziała, oraz nie stracisz obecnego stanu statystyk :)

A i takie małe pytako oryginał :) ?
Ostatnio zmieniony 31 sty 2013, 22:51 przez Radzik, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

30 cze 2013, 14:05

temacik juz troche stary i pewnie przeszedles juz tą gre, ale moge sie mylic, wiec napisze rozwiazanie, bo moze jeszcze ktos nie wie :D

Wiec, kopiujesz mape z tą walką z bossem z np. STP do nie działającego AW i przynajmniej u mnie zadzialalo ;)


ODPOWIEDZ