Kilka pytan PostED

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

24 cze 2013, 14:09

haha. Najlepiej. O my źli teoretycy nie robiący żadnych map. Oj wy be! Zróbcie mi mape jak tacy mądrzy!

Człowieku, z takim nastawieniem to wyjdź, pobierz The Games Factory i tam sie baw. No chyba że nie masz samozaparcia żeby nawet tam coś samemu spróbować stworzyć.
[juz w moim modzie]
Którego nie zrobisz z takim podejściem.
Najpierw sie naucz podstaw, bo widze że chyba kilka dni temu znalazłeś w ogóle Unreal ED'a w folderze z Postalem i myślisz że zrobisz cokolwiek bez wiedzy nawet teoretycznej...

To twój mod. My ci powiedzieliśmy jak to zrobić. Weź pomyśl, a nie że my mamy ci pokazywać jak to robić. Powiedzieliśmy Jak, Ale już zrobic to mógłbyś sobie sam. Wątpie żeby komukolwiek sie chciało pokazywać ci krok po kroku jak to ma wyglądać.
jak tacy z genialni teoretycy to, moze wykazecie sie w boju
A może to ty byś sie nauczył?
Jak na razie to my wiemy cokolwiek, a ty nic. I podejrzewam że jeszcze przed napisaniem tematu nie wiedziałeś co to "mover" nie mówiąc o meshu.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

24 cze 2013, 16:12

haha. Najlepiej. O my źli teoretycy nie robiący żadnych map. Oj wy be! Zróbcie mi mape jak tacy mądrzy!
nie w tym sensie...chodzilo o to, ze...dobra niewazne... ;> (emotka fochu?)
pobierz The Games Factory i tam sie baw.
wiem co to ale wole silniki
To twój mod. My ci powiedzieliśmy jak to zrobić.
i bardzo wam za to dziekuje :D ;)
Jak na razie to my wiemy cokolwiek, a ty nic.
cos tam juz wiem...
I podejrzewam że jeszcze przed napisaniem tematu nie wiedziałeś co to "mover" nie mówiąc o meshu.
akurat tu sie mylisz.
podstawy w miare znalem(dopiero teraz wiem, ze podstawy teraz znam :D)
i robilem kiedys jakis male mapki, ale nic wiekszego wiec emitery, triggery itp. nie byly potrzebne, a teraz robie cos ambitnego wiec czeba sie douczyc. ;)

dopsze wiec, temat mozna zamknac ;)


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

24 cze 2013, 17:28

Już doprawiał nic nie będę, ale dokładnie - twój mod i my tylko mówimy co, jak i gdzie xD

a więc temat do zamknięcia :D


Zablokowany