[ POMOC] Zrobienie Broni i Kompilacja

Uczymy się edytowania P2 i rozwiązujemy nasze problemy. Nowi adepci mile widziani!

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

10 cze 2013, 17:35

Najbardziej lamerskie ze wszystkich pytań i w ogóle, ale czy ktoś może mi wyjaśnić, dlaczego kiedy chcę sobie zrobić Shotguna na podstawie USAS12 z AWP, wyciągam skrypty, wrzucam do Postal2STP/Szotgun/Classes
odpalam UMake, daje kompiluj. I pokazuje mi błąd w 15 linicje w Pickupie, a tam jest co? "Defaultproperties"...
Screen folderu w załączniku. Skopiowałem je jeszcze raz, i jedynie w kazdym miejscu z "USAS12" zmienilem na "Szotgun" i...dalej nie działa. Wtf?? Umake mam w folerze z STP, tam też wrzucam kompilowane skrypty bo jakoś jak ścieżkę poprowadzę do AW to nie chce kompilować, nie wiem czemu.

Mam jeden pomysł na broń i w ogóle, ale już 3 raz mam taki błąd i to troche jednak wkurza, że nic nie mogę zrobić. :D
Załączniki
No, to są skrypty z pozamienianymi nazwami. Oryginalne zaczynały sie na "USAS12" ich zawartość też tylko zmieniona z "USAS12" na "Szotgun"
No, to są skrypty z pozamienianymi nazwami. Oryginalne zaczynały sie na "USAS12" ich zawartość też tylko zmieniona z "USAS12" na "Szotgun"
jebanakompilacjaa.png (26.12 KiB) Przejrzano 2819 razy
Ostatnio zmieniony 10 cze 2013, 17:37 przez Ryuq, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

10 cze 2013, 18:09

ale nazwa obrazka zaje.. ekhmm... :D


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 cze 2013, 18:33

w defaultproperties jest parametr do nieistniejącej w STP funkcji , lub odwrotnie , jego brak.


8=======D
Awatar użytkownika
postak96
Modder
Modder
Posty: 27
Rejestracja: 18 kwie 2013, 16:40

10 cze 2013, 20:03

Ryuq666, i can help you if you write it on english. Sorry, but i cant understand from translator.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

10 cze 2013, 20:43

He grabbed USAS12 from AWP to normal P2, transported all scripts and put in Postal2STP/Szotgun/Classes. Then he ran UMake and started to Compile. Compilation was not succesful because of error in 15 line at Pickup (Defaultproperties).


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

10 cze 2013, 21:07

I thinkt that my fault was here:
I take all scripts from AWP to STP. Maybe my Compiler dont see important packages? I using Umake, i have program in Postal2STP/Umake and Second in Postal2STP\ApocalypseWeekend\Umake but, first Umake working, second...not.
I dont know why, i just Cant compile this from Apocalypse Weekend folder. Look at next screenshot:
Załączniki
Can somebody tell me WHY? and How can i get my copied weapon working?
Can somebody tell me WHY? and How can i get my copied weapon working?
łaj.png (26.23 KiB) Przejrzano 2758 razy


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

10 cze 2013, 21:35

Nie masz odpowiednio ustawionych opcji pod kompilacje pod AW (directory) lub jest też 2 sprawa - ale ta jest jak na razie najbardziej wiarygodna :D


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 cze 2013, 22:04

Podług czego ma ci to kompilować . Skoro w folderze AW nie masz całego systemu.


8=======D
Awatar użytkownika
postak96
Modder
Modder
Posty: 27
Rejestracja: 18 kwie 2013, 16:40

11 cze 2013, 15:50

Ryuq666 pisze:Can somebody tell me WHY? and How can i get my copied weapon working?
why do you compile with UMake? I think cmd.exe will compile more succesful. And what the parent of your weapon?
I cant tell you problem if i cant see your scripts.Show me your script codes.


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

11 cze 2013, 20:56

postak96 pisze:
Ryuq666 pisze:Can somebody tell me WHY? and How can i get my copied weapon working?
why do you compile with UMake? I think cmd.exe will compile more succesful. And what the parent of your weapon?
I cant tell you problem if i cant see your scripts.Show me your script codes.
I also ask for scripts but he did not give XDD
really - we didn't have time

compilation by cmd sometimes will not work, because because the shares are activated by umake (as we know) - script error or computer settings (such things can cause errors)
but we know as referred to - possible it is more succesful (compiling by cmd) but possible is not :D (of course, depending of the conditions)
i slightly fucked this up but don't want to improve :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 cze 2013, 00:21

UMake jest wygodniejszy niż UCC, ale bez zajrzenia w UCC.log nie poradzisz sobie z trudnym błędem. A czasem nawet prostym. Ryuq666, jakby co, daj loga i skrypty, nie będzie problemu.
Ryuq666 pisze:I take all scripts from AWP to STP. Maybe my Compiler dont see important packages? I using Umake, i have program in Postal2STP/Umake and Second in Postal2STP\ApocalypseWeekend\Umake but, first Umake working, second...not.
I dont know why, i just Cant compile this from Apocalypse Weekend folder.
Most probably you have copied entire folder with make.ini file. Check two sections ([Editor.EditorEngine] and [Core.System]). There is no folder AW? :) Go to UMake options and add this, just like you did for the STP.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ