Ścina filmów YouTube

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

14 maja 2013, 23:03

po prostu zainstalujcie to i po problemie

https://userscripts.org/scripts/show/25105


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

15 maja 2013, 13:17

Tiquill pisze:Zamknij Firefoxa i w menu Start wpisz
firefox.exe -p
Uruchomisz tworzenie nowego profilu. Piszę, jeśli nie wiesz. ;) Dobrze że wracasz do tego. Winę widzę w:
Radzik136 napisał/a:
google nie lubi osób używających adblock plus-a, bądź flash blocka
Jeśli bez blokujących reklamy dodatków będziesz miał szybciej, potwierdzisz moje spostrzeżenia.

Google bardzo nie lubi na Andku AdBlocka i albo już go zablokowało, albo zablokuje. Nawet z konsekwencjami prawnymi dla twórców. Nie zdziwi więc, że walka z blokującym reklamy narzędziami to też niemożność oglądania filmów na YT gdy te działają. W moim przypadku ta walka im się nie opłaca. Po prostu, omijam YT jak mogę. Jakby im reklam w wyszukiwarce było za mało. 8-)
_________________
Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Hehehe Wiesz co, nagle zaczeło śmigać, ale to pierwsze wrażenie, muszę trochę posiedzieć i wylistować filmiki, które nie chcą działać, po czym oczyścić cache przeglądarki, przełączyć się na nowo utworzony profil, i zobaczyć co się będzie działo, bo teraz to aż miło się ogląda. Doinstalowałem sobie chroma na którym to nie mam żadnych umilających przeglądanie neta dodatków, także będę mógł również w taki sposób wpływ adblock plus-a na działanie youtube'a.

Jak tak patrzę na rozwój wydarzeń, to tylko czekać, aż będzie wymóg obejrzenia reklamy, i to nie tylko w taki sposób, że miej kartę z filmikiem wyświatlającym reklamę włączoną, ale również siedź i patrz się w ekran.
prawdziwy 666 pisze:po prostu zainstalujcie to i po problemie

https://userscripts.org/scripts/show/25105
Mam tego typu cudo w Firefox-ie od dawna zainstalowane, lecz przepraszam ale nie uważam tego za rozwiązanie problemu.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2013, 13:31 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Niepoważny admin
ODPOWIEDZ