Problem KODY

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ziomek125elo
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2013, 13:41

16 kwie 2013, 13:47

Cześć piszę w takiej jednej sprawie do was bo przez te Sweet Ix nie działa mi ani jeden kod

https://www.postalsite.info/infusions/pr ... hp?did=249

zapomniałem zrobić kopii tego gametypes.u może mi ktoś podesłać? lub prawidłowe sweet ix do Postal 2 STP z góry dziękuje.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 kwie 2013, 01:34

Prawidłowe SweetFix? Obie wersje są prawidłowe, może się źle pobrało. W każdym razie to jest wersja najnowsza, załącznik w tym poście https://forum.postalsite.info/s ... .html#76777

A poniżej oryginalne GameTypes.u z StP w wersji z pisma Play.
Załączniki
GameTypes.zip
(41.47 KiB) Pobrany 145 razy


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ziomek125elo
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2013, 13:41

17 kwie 2013, 11:56

No nadal te SweetFix nie działa klikam w grze ~ wpisuje Sissy
mówi ciotą,że jestem a póżniej wpisuje IWant i nieznana komenda pisze,może to przez to, że to jest piracka wersja? jak włączam i mam menu pokazane jest jakieś KW%MOD wpisuje tu i tu ale w tym i w tym mi nie działa

I proszę jeszcze o podesłanie do Stp broni bo mi nie działają te np kosa młot

Edit/:

Nawet Gametypes.u jak wklejam do system nie działają kody typu IamSoLame itp

a tutaj ss może dlatego nie działają kody
w domku obok mam bronie

Ale chciałbym mieć takie jak kosa itp bo te dziadowskie :D
Załączniki
Dowod.jpg
Dowod.jpg (60.61 KiB) Przejrzano 3025 razy
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2013, 12:11 przez ziomek125elo, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 kwie 2013, 17:46

Problem goni problem i problemem pogania. Cała góra! Przede wszystkim: piratom nie pomagamy :czytaj: - regulamin poznaj. Ale są inne powody, dla których warto tym się zająć.

Masz jakąś bardzo starą grę. Zmodyfikowana mapa z brońmi z sędziwego moda TnInventory - stąd te bronie ze skrina. Skoro jest w grze menu z KW2, to gra jest zmodyfikowana przez KW2 i gra obsługuje kody KW2. Powinna widzieć też kody SweetFix, bo po to go zrobiłem, by w każdej wersji gry kody były dostępne. Skoro nie widzi, to jest coś innego, co blokuje. Jedyne, co mogę doradzić, to usuń plik Postal2.ini. Odpal grę. Gra powinna ruszyć na nowych ustawieniach, już bez modyfikacji przez KW2. Ale czy będzie widzieć kody SweetFix? Nie wiem, bo nie mam pojęcia jak bardzo jeszcze masz pozmienianą grę.

Kosa i młot jak i inne bronie? Znajdziesz to w downloadzie: tu.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ