Steam

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Boisz się systemu Steam i dystrybucji przez niego Postala III?

Tak
14
47%
Nie
7
23%
Buhaha! Wisi mi to 8-)
9
30%
 
Liczba głosów: 30
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2007, 19:06

Steam - złowroga nazwa. 8-) Ileż to było kontrowersji z nim przy HL2. Bo z rejestracją nie sprostał nawałowi graczy, bo tyle danych ściąga, bo to, bo tamto...

Bać się go teraz, czy nie? Akella może nam popsuć zabawę Trójką "sztoporując" ją zanadto. Nie wiadomo też na pewno, co będzie wiodącym widokiem, ukochane FPP czy TPP. Czy Steam ma być trzecim powodem naszego niepokoju o los gry i nas, jej graczy?

Jak będzie dystrybuowany PIII, wystarczy zakup pudełka, czy rejestracja na Steamie? A co ze spolszczeniem? Polską wersję będziemy mogli "zassteamować" i czy w ogóle będzie polska wersja? Piratom da po łbie? Co dla jednych oczywiste i spoko, innych może o zawrót głowy przyprawić. Więc jak to widzicie? ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 lip 2007, 19:11

Heh, dobrze, że poruszyłeś ten "mały, steamowy problem", Tiquill. Z tego co o nim wiem (o steamie, nie o naszym Adminie ;) ) to mamy powodu do bycia niezadowolonymi. W każdej recenzji gry (np. w CDA, czy w Cicku!) Steam jest minusem produkcji. Recenzenci obniżają min. o -1 ocenę za niego.


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

29 lip 2007, 20:13

Bo recenzenci nie mają się czego czepiać czasami. Rzeczywiście, bo grę rozprowadzają przez STEAM, to obniżmy jej ocenę i zgnojmy w oczach graczy :P Jak dla mnie to absurdalnie głupie podejście. Steam nie jest taki tragiczny jak o nim mówią. Najwięcej narzekań zaś mają piraci, że nie mogą tak łatwo dealować funkcjonującymi kopiami 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

29 lip 2007, 21:53

mi to tam wisi
moze i recenzje nie mowia o Steamie dobre ale co tam...
pozyjemy zobaczymy ;)


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

29 lip 2007, 21:55

Mi też to wisi. Co zrobią to zrobią, może wyjdzie im jeszcze lepiej


Awatar użytkownika
fefes
Wnerwiony urzędas
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2007, 19:04
Lokalizacja: Ciechocinek

30 lip 2007, 10:58

Ja nie lubie steam'a.Tak jak miałem problemy w HL2 (oryginałka) ciągle mi ten steam wywalał na internecie 512 (z neostardy) nie jestem do niego przekonany ewentualnie multi może być przez steam.A widok powinien być FPP albo do wyboru (bo gra straci klimat).
Ostatnio zmieniony 30 lip 2007, 11:11 przez fefes, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Guardb
Początkujący morderca
Posty: 79
Rejestracja: 24 lut 2007, 13:10
Lokalizacja: Bytom

02 sie 2007, 15:59

Ja tam do Stema nic nie mam pracuje mi się na nim dobrze więc się go nie boje;]


Obrazek
Awatar użytkownika
Smiechu
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:16
Lokalizacja: Z dupy strony
Kontakt:

11 sie 2007, 01:18

Jakby postal był na steamie to by było cudnie. Co "chwile" nowe łatki.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

11 sie 2007, 20:45

...i co chwilę czekanie na wgranie się pobieranego elementu :/. Graliście kiedyś w ET? Tam też, na niektórych mapach, trzeba czekać na wgrywanie się poszczególnych przedmiotów.


Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Początkujący morderca
Posty: 54
Rejestracja: 29 lis 2006, 20:18
Lokalizacja: Bytom

06 wrz 2007, 20:47

Steam to tragiczny syf!

kupiłem Half-Life 2 i pograłem miesiąc
i wstaje rano i kompa włączyłem klikam na Steam loguje się i wyskakuje

konto zablokowane z powodu podejrzenia oszustwa i przez neta już nie pogram sobie nigdy
i jak na jakimś forum zapytałem się co zrobić to nazwali mnie cziterem i bana dostałem

więc jeśli P3 wyjdzie na Steam to na pewno nie kupie bo znów mnie Valve okradnie
i nazwie bezczelnie cziterem
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2007, 20:48 przez Kamil, łącznie zmieniany 2 razy.


Czekam na grę Postal 3 :D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 wrz 2007, 21:25

Pierwszy kontakt ze Steam'em miałem przy okazji dema HL2. Ściągnąłem sobie, licząc, że żadnego rejestrowania nie będzie itd. A co? Instalka zajęła chyba ponad 1 GB i nie była to gra, ale sam Steam, który dopiero przez rejestrację przez neta i ściąg iluś tam danych umożliwił zmianę zawartości instalki dema w grywalnego HL2. Nie skorzystałem. Dałem sobie spokój, zwyczajnie cały badziew wywalając do kosza - bez deinstalacji.

Od tej pory Steam'a omijam szerokim łukiem. Owszem, lubię się rejestrować tu i tam, ale wtedy, gdy nie jestem do tego zmuszany. Nienawidzę zaś zmuszania do rejestracji (jak i do czegokolwiek, wolność wyboru cenię sobie bardzo wysoko!), rejestracji, która pozwoli dopiero łaskawie skorzystać z softu. Jedynym wyjątkiem od tej mojej awersji, o ile pamiętam, jest tylko sam Windows XP. Nawet najlepsza gra czy program trafiają bez cienia żalu na moją czarną listę (gdzie jest MS Office czy Photoshop za haniebną cenę, ACDSee za chorą licencję wersji testowej, cała seria Colinów za wrogość przedostatniego dla emulatorów). Wypad, dziady! Wiem, że jestem dość trudnym i niekonwencjonalnie podchodzącym do tego użytkownikiem, ale: Zasady trzeba mieć nieugięte. ;) Bo jestem przeciwny wszelkim idiotyzmom. I wrogości wobec uczciwego użytkownika. A taką wrogością jest owa rejestracja i zasada działania Steama.

Nic nie ma prawa, prócz antywira, samodzielnie się u mnie aktualizować. O wszystkim decyduję sam. I sam potrafię znaleźć dodatki do gier czy programów. Żaden Steam mnie w tym nie musi wyręczać... I tak dalej, wszystko co on oferuje, to ja mam głęboko w 4 literach. No, po prostu, nienawidzę Steama. I boję się. Nie tyle Steama, ale:

Boję się, że przyjemność z gry w Postala III już na starcie będę miał zrąbaną przez Steama. Będę co prawda musiał "polubić" Steama (co się nie robi dla Postala!) ale już teraz serdecznie pie*** takie lubienie. :/
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2007, 02:46 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

08 gru 2007, 18:19

Ja się Steama nie boje... Nawet całkiem przyjemny program i bardzo dobrze zabezpiecza grę.


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

08 gru 2007, 20:54

ale równie dobrze przymula gre :(
Ja miałem same problemy przez niego ALe teraz gram non-steam xD


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

08 gru 2007, 20:57

Do Steam'a nic nie mam, ale fakt, że czasami mnie wkurza - często nie mogę się połączyć z serverem, a co za tym idzie włączyć gry :-( No ale dostałem za free HL2: Death Match i Lost Coast, więc nie narzekam 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

08 gru 2007, 21:30

Lothar pisze:No ale dostałem za free HL2: Death Match i Lost Coast, więc nie narzekam
Jak to? Za free? Jak to można dostać??


Zablokowany