Nie działający Mod AWP

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Grzybiarz
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2013, 22:19
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

23 mar 2013, 22:36

Witam.

Zakupiłem dziś na steamie Postal 2 Complite Pack, bo kiedyś płytka z Posta się zgubiła.

Pack zawiera:

-Postal2
-Postal2 StP Multi
-Postal2 Apo. Week.

Pobrałem Mod AWP i AWPMod, tu rodzi się moje pytanie, jak do jasnej ciasnej mam uruchomić to małe co nieco. Próbowałem instalować do folderu AW jak i do samego P2 i niestety w każdym mam przy próbie odpalenia kodu uruchomiającego kody do AWP/AW7 niestety pokazuje mi, że owa komenda nie istnieje.(normalne kody do P2/StP działają) Mi konkretnie chodzi o maczetę i kose + rozczłonkowywanie, żeby używać w P2/StP Single(kampania).

Jeszcze jedno, Sweet działa, lecz jak dodać do tego zwykłą kose lub maczetę? Nie chodzi mi o takiej odpalanej "projectile", tylko wyrzucaną tak jak shotguna lub garego.

Może to wina Steama lub lokalizacji?
D:\Program Files\Steam\steamapps\common\POSTAL2Complete\ Tu mogę wybrać system(P2), Multi(StP) lub Apo Week.

Proszę o pomoc, poczytałem dużo na ten temat, lecz muszę się przyznać jestem idiotą oraz nieudacznikiem i zrobić tego nie mogę. Musze dostać czarno na białym co i jak po kolei zrobić.

A i grę próbowałem odpalać z AWP Luncha i zwykłego(steam) i działa jak wyżej opisałem.

W razie pytań proszę pisać tu. Jeżeli pomyliłem działy proszę o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce lub odnośnik do rozwiązania problemu.


EDIT: Literówka :)
Ostatnio zmieniony 23 mar 2013, 22:38 przez Grzybiarz, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 mar 2013, 23:08

Grzybiarz pisze:EDIT: Literówka :)
No właśnie to chciałem napisać ;)

Co do sweeta. Jak już załadowałeś sobie mapę:
1. Wyjdź do menu
2. Klik w AWPMod
3. W zakładce General w grupie Armory dwuklik na:
>> awinventory.scytheweapon
>> awinventory.macheteweapon
I już masz te cudeńka pod sweetem


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Grzybiarz
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2013, 22:19
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

23 mar 2013, 23:24

Chciałbym, żeby to zadziałało lecz jak odpalam nową mapę>menu> nie mam czegoś takiego jak AWPMod do kliknięcia. Albo źle mam zainstalowane albo nie wiem.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

23 mar 2013, 23:30

Grzybiarz pisze:Albo źle mam zainstalowane albo nie wiem
...albo masz starą wersję

Najnowsza to 1.3 beta2. Do ściągnięcia wraz z patchem z poniższego linku
https://www.mediafire.com/awpmod


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Grzybiarz
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2013, 22:19
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

23 mar 2013, 23:35

Pobiorę to wszystko co załączyłeś wgram i sprawdzę. Jak coś, napiszę czy problem się rozwiązał czy nie.

Edit: Próbowałem, lecz nadal to samo. Teraz pisze to z komurki, wiec jutro opiszę dokładnie, krok pokroku jak przebiega u mnie proces wgrywania moda, bo zapewnie źle to robię jak na idiotę przystało(tak mam niską samoocenę). Na razie dobrej nocy życzę.


EDIT2: Jest rano, jestem wyspany mogę pisać.. :D

D:\Program Files\Steam\steamapps\common\POSTAL2Complete

To jest lokalizacja mojego P2 na steamie. Opcje które próbowałem, a mogłem coś zepsuć; rozpiska.

1.Instalacja do Postal2Complete - AWP i AWPMod i Sweet, ścieżka u lunchera Play AWP(z pulpitu) dołączyłem Postal2.exe z systemu(Postal2Com). Postal się uruchamia.

Rezultat: Sweet działa(lecz nie mogę dodać do niego nic w pliku sweet, nie wyświetla mi podczas gry dodanych addów, poza podstawowymi) AWP, tak jakby go nie było, nie widzi "cheatów" oraz komend z waszej strony do owego moda. Próbowałem zaimplementować wersje z działu download i tą od ciebie. Brak rezultatów.


2.Instalacja do Postal2Complete/AW - AWP i AWPMod, ścieżka do lunchera Play AWP dołączyłem Postal2AW.exe, odpala splash(ostrzeżenie producenta) i po chwili error, że czegoś brakuje z plików.

Rezultat: Gra nie odpala, uruchamianie gry z steama(odpal AW lub P2) przynosi rezultaty, że nic z owych modów nie działa. Kody zwykłe działają po wpisaniu Sissy.


3.Instalacja do Postal2Complete/AW - AWP i AWPMod, ścieżka do lunchera Play AWP do Postal2.exe.

Rezulatat: Gra odpala jak w punkcje pierwszym, mody ani słychu ani widu.

Instaluje takie rzeczy jak przedstawię w linkach/zdięciach:
Najnowsza to 1.3 beta2. Do ściągnięcia wraz z patchem z poniższego linku
https://www.mediafire.com/awpmod

Tylko to zainstalowałem, jedynie czego chce, żebym mógł używać kosy i maczety w kampani Pon-Piąt.

Liczę na pomoc.

Nie wiem czy się przyda moja specyfikacja komputera, ale dam na zapas.

Vista SP2, 2GB Ram, Radeon HD2400, Procek Dual 1,60GHz.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2013, 09:38 przez Grzybiarz, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

24 mar 2013, 11:28

Jeśli masz zainstalowane P2STP + AW:
1. Instalujesz AWP do AW (Musisz zmiksować pliki obu dodatków. Jeżeli zainstalowałeś do oddzielnego katalogu, nie będzie działać)
2. Instalujesz AWPMod w tej samej lokalizacji na tych samych zasadach
3. W zależności od wersji,

>> Uruchamiasz plik AWP.exe, jeśli twoje AWP posiada swój własny plik wykonywalny

>> Jeśli nie ma, sprawdź skrót Play AWP. W rubryce Element docelowy musi znajdować się następujący wpis:

Kod: Zaznacz cały

D&#58;\<lokalizacja twojego AW>\system\<nazwa pliku .exe z AW> -ini=Postal2AW7.ini
Z niego uruchamiasz grę

Powinno ruszyć
Ostatnio zmieniony 24 mar 2013, 11:32 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Grzybiarz
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 23 mar 2013, 22:19
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

24 mar 2013, 12:03

Serdecznie ci dziękuje, działa i już w połowie Pon jestem. :)

Można zamknąć.

[ Komentarz dodany przez: Silver Dragon: 2013-03-24, 12:35 ]
No i z bani. Zamykam ;)


Zablokowany