postal 2 awp mp

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
BLOOD M@DNESS
Miłośnik broni
Posty: 175
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:34

26 sty 2011, 12:29

ostatnio znalazłem na głównej moda postal2mp z trybem co-op i moje pytanie czy dało by się zrobić coś takiego w awp ? jeśli zły dział proszę przeniesienie


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sty 2011, 12:54

Dział w sam raz. Ciekawy pomysł. Tamten mod jest tylko do pierwotnego P2 (uprzedzam od razu każdego, na STP nie pójdzie, nie instalujcie!), w czasach, gdy P2 nie miał multi, był namiastką tego trybu. Była już rozmowa o przerobieniu trybu multi na podobieństwo singla (Postal Realne Życie), teraz zaś temat odwrotny. Jak z AWP zrobić multiplayer... Chm, no, najlepiej w trybie MP używać broni i map z AWP i już gotowe.

Przeglądałem jednak kiedyś skrypty Postal2MP i znacznie różni się z późniejszymi STP i AW oraz AWP. Sam mod jest o tyle ciekawy, że ma właśnie ów tryb co-op. Ten tryb zaś jakoś kojarzy mi się z tym realnym życiem. Jakbyś chciał to widzieć, BLOOD M@DNESS, tylko dla utworzenia trybu co-op w bieżącej wersji Postala 2 (czyli AWP), czy też może coś więcej, coś jak te realne życie. Rozwiń swoją myśl.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
BLOOD M@DNESS
Miłośnik broni
Posty: 175
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:34

26 sty 2011, 13:07

A i jeszcze jedno czy wiadomo kto jest autorem moda?
EDIT
i gdzie mogę go znaleźć
Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 13:11 przez BLOOD M@DNESS, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 sty 2011, 12:12

Autorem jest FrozenCow - dodałem jego autorstwo w notce o programie w naszym downloadzie. A gdzie znaleźć? Napisz do autora, może dowiesz się gdzie znajdziesz. Autora. A gdzie adres? W pliku dołączonym do moda.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ludogator
Wnerwiony urzędas
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2011, 21:54

04 sie 2012, 13:18

szukałem co opa i znalazłem ten temat, więc sobie go odkopię.

Czy coś w coopie do AWP się zmieniło? tak się zastanawiałem nad możliwościami takiego rozwiązania takimi jak np (tu bardzo niepoprawnie politycznie) columbine high school, czy inne "zabawy" jak np jeden zagania "ludzi" w jakąś część mapy, a drugi czeka i strzela, albo w tym czasie minuje teren itp itd.

więc - pojawiło się coś takiego, czy nadal jest to tylko aspekt najbardziej pierwotnego postala?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 sie 2012, 14:25

W AWP nic się nie zmieniło. Ale bohaterów AW i AWP, czyli zombiaków możesz rozwalać w sieci w trybie Zombification, taki mały co-op. No i jest jeszcze coś takiego: co-op w singlu na mapie multi przy użyciu takich bajerów. A do zwykłego zaganiania ludków starczy dwóch graczy multi, zwykła mapa mp i mutator Massacre w kMods-Pus. Więcej niczego Ci nie znajdę. No, chyba że chcesz w piłkę pograć. Ale to też w sieci, nie w singlu. :P
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
BLOOD M@DNESS
Miłośnik broni
Posty: 175
Rejestracja: 11 cze 2010, 16:34

09 mar 2013, 14:30

Sry za odkop, ale niedawno zauważyłem że po zainstalowaniu AWP bez AWPMod'a Jest Opcja Multiplayer
I patrzyłem czy mapy z Singla działają i wszystko dobrze działa poza tym że nie można nic robić z ciałami ludzi ani nie można podnieść rzucanej kosy czy młotka ale to mniej ważne otóż nie mogę na razie sprawdzić czy da się na tym zagrać z jakąś inną osobą i byłbym sczęśliwy gdyby ktoś sprawdził czy zadziała


ODPOWIEDZ