[ED] Problem z grą

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 cze 2007, 17:07

Bravo! Nie ma to jak składny i poprawny instal. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
artur04
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2007, 11:25

30 lip 2007, 11:32

hej ja mam problem z dwoma broniami do Postala 2.Kastet i młot.Te bronie są z Apokalipse weekend.Kamek pisał że coś trzeba właczyć.Prosze mumuście mi.Odpiszcie na e-meil [email protected] :rifle: :mgun2: :czytaj: :cry:


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

30 lip 2007, 16:01

artur04 pisze:Odpiszcie na e-meil [email protected] :rifle: :mgun2: :czytaj: :cry:
Od tego jest forum żeby odpowiadać na forum niech każdy skorzysta.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2007, 12:54

artur04 pisze:hej ja mam problem z dwoma broniami do Postala 2.Kastet i młot.Te bronie są z Apokalipse weekend.Kamek pisał że coś trzeba właczyć.Prosze mumuście mi.
Blah blah blah... Aleś nakićkał. :P Nie ten temat, chaos normalnie... Ale spróbuję Cię odszyfrować. :diabel:

dwoma broniami do Postala 2.Kastet i młot
Zwykły Postal 2 ani StP nie mają młota ani kastetu.

Te bronie są z Apokalipse weekend.
Tylko młot jest w Apocalypse Weekend. Kastet to zabawka pochodząca z ED, którą Kamek dał w modzie AWP.

Kamek pisał że coś trzeba właczyć.
Kamek pisał tylko o AWP. A za nim też m.in. i ja pisałem: na Głównej w kodach. Młot razem z innymi broniami w AW jest po kodzie GunRack - a w AWP po kodzie Armory. Zaś kastety będziesz miał tylko w AWP po kodzie SuperPunchout.

Prosze mumuście mi.
No to mumugłem! :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ