Pierwszy trailer!

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

30 lip 2007, 21:13

Widzisz? Od razu lepiej :). Pozytywne myślenie, eddie ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

30 lip 2007, 21:38

Hehe. Czy mieszkaniec miasteczka z Postala III może myśleć pozytywnie? Chyba tylko na początku ;)


Awatar użytkownika
fefes
Wnerwiony urzędas
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2007, 19:04
Lokalizacja: Ciechocinek

30 lip 2007, 23:02

Trailer może być fajnie wyglądały diury w samochodzie po strzałach.Po tym co zobaczyłem nie martwię się że gra będzie taka sztoporowska.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

30 lip 2007, 23:10

Racja, miasto wygląda amerykańsko, nie ma za bardzo wyczuć rosyjskich klimatów. Ciekawi mnie tylko sprawa celowania z widoku TPP, nie ma widać celownika, a celowanie jest ręczne. Mam nadzieję, że nie zostaniemy pozbawieni widoku FPP, ale ta nadzieja z każdą nową informacją o P3 maleje...


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

31 lip 2007, 13:50

Z samochodem bardzo mi się podobało. Dziurawe opony, uszkodzona karoseria, popękane szyby. TPP to taka sama głupota jak FPP w RPGach


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2007, 14:06

Fizyka, realizm - to pewno ulepszą - pierwszy trailer to pierwszy trailer. ;) Sztoporowsko też nie jest. Ale jakoś niespecjalnie chce mi się podchodzić do tego pozytywnie, jednak. :/

Dlaczego? Kamera. :534: Ustawia się po swojemu. Kamera powinna być "przyspawana" do myszki - widok zza pleców plus latanie kamery całkiem uśmiercą moje wczucie się w grę. Ja takich gier po prostu nie trawię. Nie będę grał Kolesiem, ale jakąś popieprzoną kukiełką, pacynką! :| I na kiego mi realizm fizyki? Ta ruchoma kamera wygląda mi na zamysł, który będzie rozwijany - a nie wycofany. I to mnie niepokoi. :mgun3:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

31 lip 2007, 14:10

Ta kamera wkurwia mnie tak samo jak w dwóch ostatnich częściach harryego pottera (Moja niedorozwinięta siostra kazała mi w to grać żebym udowodnił że jestem lepszy. Inaczej życie by mi zatruła). Kamera po prostu jest, sterowność jest fatalna. wchodzisz za scianę i nie możesz już wyjść bo się nie widzisz. Ruchoma kamera totalnie psuje celownik. Strzelasz i nawet nie wiesz w co. Jak w widoku TPP z dwójki. W ogóle ta kamera mi się nia podoba


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

31 lip 2007, 14:18

Moim zdaniem widok TPP w ogóle nie nadaje się do gier akcji. W serii GTA jest widok TPP i co? Często dostawałem szewskiej pasji, kiedy podczas strzelanin postać bohatera zasłaniała mi cel. I jeszcze ta obrotowość, nie podoba mi się to. Nawet w Gothicu kamera była "przyklejona" do myszki, nie latała gdzie chciała, a co dopiero w P3, wyobraźcie sobie: trwa strzelanina, a kamera spiernicza nam od celów i pokazuje nam Kolesia w całej okazałości. To tylko taki mój czarny scenariusz, ale nie wiadomo co programistom strzeli jeszcze do łba...


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

31 lip 2007, 14:20

Mam nadzieję że wyjdzie jakiś mod poprawiający widok. Chyba że na trailerze pokazali tak specjalnie, żeby było wiadomo jak wygląda Koleś. W końcu to pierwszy trailer który powinien mówić coś o Kolesiu


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2007, 14:22

Generalnie, to mam więcej zastrzeżeń do tej gry, niż ją akceptuję. Czuję, że sobie w nią nie pogram, tak jak bym chciał. :/ Instal dema i... wy%#$*@! :mgun3:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

31 lip 2007, 14:23

Ja też ściągnę sobie demo, czy kupię pełną wersję to się okaże. Poczekam na wyżej wymieniony mod


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2007, 14:28

eddie pisze:W końcu to pierwszy trailer który powinien mówić coś o Kolesiu
A o grze chyba też, nie? Co mi po tym, że widzę jak się Koleś porusza, kiedy sam mam związane ręce?

Mod? Że niby ma poprawić wszelkie niewygody? To po ch...oinkę wydawać porypaną grę?! By zaraz ją patchować? Normalnie, kiszka z kaszanką... :wpale:

P.S. Mój 777-y post. Najpiękniejsza liczba świata! :)
Ostatnio zmieniony 31 lip 2007, 14:30 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

31 lip 2007, 15:16

RWS nie zarobi na tej grze. Chyba że sam wyda tego moda-poprawkę


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2007, 15:29

Jest tylko jedna uspokajająca rzecz. Że RWS razem z Akellą stawiają na konsole i ten zakichany TPP jest na tym trailerze (jak i wszędzie indziej wcześniej) właśnie przedstawiony na potrzeby prezentacji tejże konsolowej wersji. Nie wiem, jak szczęśliwi będą konsolowcy, gdyby tak miały się rzeczywiście sprawy... Konsole być może wdarły się też do umysłów ludzi RWS jako medium rządzące grami wideo. :zdziw: Cóż, trudno, bywa tak. :/

Oby tylko te chore zajawki nie miały przełożenia na pecety. :| Czekam więc na trailera, który będzie pokazywał prawdziwego naszego Postala - pecetowego! Z widokiem FPP i całą piękną resztą. Czekam! :617: :mgun3: :uzi:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

31 lip 2007, 15:33

ja juz jestem w 100% spokojny prawie nic nie smierdzi ruskim postalem...
teraz to okladka mnie nie martwi
eh a kamera zza plecow kolesia??
wydaje mi sie ze to wersja na konsole (bo najczesciej pierwsze zdjacia, filmy gier pokazuja z konsol)


Zablokowany