Mr Minio wziął się w końcu za AVPC!

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 gru 2012, 10:50

Grałem już wcześniej w AVPC, ale bardzo mało. Zdecydowałem, że skoro nadchodzą święta to jest to idealna okazja, aby lepiej poznać zimową modyfikację. Przy okazji nakręciłem filmik z moim komentarzem po angielsku. Przynajmniej podszkolę język, bo jeśli chodzi o pisownię to nie mam problemu, ale z mową jest tragedia.

[youtube][/youtube]


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

20 gru 2012, 11:40

Filmik wyszedł Ci nieźle jedyna kwestia jakiej można się czepiać to to, że nie zachowujesz ciągłości scen, robisz trochę dziwne przeskoki, i przez to właśnie czasami można się ogarnąć sensu owych działań.

A właśnie co się stało w 4:37? Ten Talib po prostu się wysadził?


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 gru 2012, 13:04

Robię cięcia, bo jest dużo momentów, gdzie po prostu idę i nic nie mówię, a poza tym nie chcę, aby filmik trwał pół godziny. W 4:37 Talib się wysadził a ja korzystając z okazji skradłem pizzę. :P


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

21 gru 2012, 19:30

Już kilka razy próbowałem przejść AVPC, lecz pamiętam że dość marnie mi to szło. :p Mod jest mega niestabilny, miałem praktycznie na każdej mapie errora, bądź śmierć i dopiero errora :lol2: Już nawet nie wspominając o niedociągnięciach typu niewidzialne ściany, NPC z STP no i laaagi ( swoją drogą co to za głupie powiedzenie przecież wspomniałem o tym... ) Natomiast ok jest poziom trudności chociaż to pewnie nie zamierzony cel.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

22 gru 2012, 00:45

Filmik genialny. Akcentu nie ma się co wstydzić. Mój brat studiuje na filologii angielskiej i wymowa anglików, to totalna porażka. Piszę to po to, że szkoda czasu na fonetykę (właściwie nie wiem jak to określić, ale najlepiej się nauczyć podstaw akcentu - o tak :) )
Całkiem sporo pokazałeś tego AVPC (lepiej by było pokazać z v.1120), ale fajnie by było, jakbyś rozwalił parę kosmitów/elfów (czy tam grinczóf), bad santa, twierdzę wieśniaków i big foot'a :D
Ale ogólnie filmik spoko i przyjemnie się ogląda :P


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 gru 2012, 10:45

Dzięki. ;) Pierw muszę ich znaleźć. Bad Santa znalazłem w tym domku na końcu filmiku, ale zniknął. Chyba w tej fabryce Talibów go gdzieś przez lunetę widziałem, ale za dużo było tam przeciwników, aby się przebić. Gdy kiedyś grałem, byłem w jaskini gremlinów, ale teraz nie mogę jej znaleźć. O twierdzy wieśniaków nic nie wiem. Co do Big Foota to w lesie wszędzie są ostrzeżenia o nim, ale jeszcze go nie widziałem. Wiem, że o wszystkim było na Forum, ale wolę sam to odkrywać, gdyż wtedy moja reakcja będzie realna. ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

22 gru 2012, 13:31

Właśnie tajemniczość Wielkiej Stopy jest zawalista. Nieźle Oagh wziął się za AVPC. A co do Bad Santa, to błąd jest w domku, chyba na przeciwko tego przedszkola księżąt. Bad Santa (gdy go zabijemy) respawn'uje się po wejściu na Triggera [przez nasze wejście] (Wolve lub Oagh nie zaznaczył bTriggerOnceOnly), i dlatego Pawn Spawner przywoływał go za każdym razem (normalnie, to powinien zrespawn'ować tylko na filmiku, a skoro było po filmiku, on sobie stał - w tym domu też zabrał prezenty). Tak jak filmik u ciebie w domu, w normalnym AVPC ten sam błąd występuję.
AVPC nosi w sobie wiele tajemnic. Dobre jest to, że Krotchiego (króla Kutapokalipsy :D) zobaczymy w lesie Big Foot'a razem z Grinch'em (czy tam gremlinami - ale to w AVPC ze Stevens Mod). Jeszcze dziwniejsze, że wogóle (nigdzie) nie ma animacji Big Foota, nawet mesha :D


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

22 gru 2012, 13:58

Slayer pisze:Już kilka razy próbowałem przejść AVPC, lecz pamiętam że dość marnie mi to szło.
AVPC póki co nie da się przejść. Znalazłem część miejsc dot. misji STP, wykonałem nawet praktycznie cały poniedziałek, przy realizacji czeku niestety wywala błąd (1000000 iteracji czy coś tak)
Mr Minio pisze:Dzięki. ;) Pierw muszę ich znaleźć. Bad Santa znalazłem w tym domku na końcu filmiku, ale zniknął. Chyba w tej fabryce Talibów go gdzieś przez lunetę widziałem, ale za dużo było tam przeciwników, aby się przebić. Gdy kiedyś grałem, byłem w jaskini gremlinów, ale teraz nie mogę jej znaleźć. O twierdzy wieśniaków nic nie wiem. Co do Big Foota to w lesie wszędzie są ostrzeżenia o nim, ale jeszcze go nie widziałem. Wiem, że o wszystkim było na Forum, ale wolę sam to odkrywać, gdyż wtedy moja reakcja będzie realna. ;)
Mógłbym podać, gdzie co się mniej więcej znajduje, ale nie będę zabijał przyjemności penetracji tych map. Dla ułatwienia zainstaluj sobie to

Co do filmiku, przyjemnie się oglądało. Musisz jednak popracować troszkę nad akcentem wymowy angielskiej. Można by też zastosować jakiś krótki efekt przejścia między scenami ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 gru 2012, 16:19

Postalowe polowanie na Wielką Stopę!

[youtube][/youtube]


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

22 gru 2012, 18:16

Genialnie, jakiś koleś zwykły, i tekstura Big Foot'a :D
Ale mogli zrobić coś dobrego :D
Dobry filmik, uśmiałem się (dobre masz teksty i robisz niezłe akcję :D)


ODPOWIEDZ