Czy chcesz dołączyć do nowego klanu MP?

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Czy chcesz, aby powstał na PSI nowy klan zrzeszający graczy na naszym serwerze? Jak często szacujesz swoją obecność w rozgrywkach klanowych?

Tak, chcę nowy klan i będę grał możliwie jak najczęściej
5
45%
Tak, chcę nowy klan, ale nie obiecuję, że będę często
5
45%
Gram, nawet na serwerze PSI, ale nie interesuje mnie klan
1
9%
 
Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 paź 2012, 23:57

Witam wszystkich graczy multi!

Za dużo już teoretyzujemy o naszym klanie, by ciągle to było tylko kwestią przyszłości. Mamy serwer, własny, więc odpada przeszkoda, że "nie mamy serwera, to gdzie będziemy grać". Klan teraz nie będzie osierocony, nie trzeba skakać z ustawkami po cudzych serwerach - chyba że w celach dywersyjnych. <;) Jest kilku adminów serwera, nieograniczone praktycznie możliwości konfiguracji serwera pozwalają grać we wszystko, co się chce. Slotów na razie 8, ale opcja powiększenia zależna tylko od ruchu na serwerze. Także na zupełnym default, jeśli klanowicze ustalą, że "żadnych dodatków". Potrzeba tylko ludzi.

Jestem zdania, że nic tak nie zbierze do kupy i uczyni trwałą i silną grupę graczy naszego serwera, jak ustawki klanowe. Własny czas rozgrywek, własne subforum, własna grupa, własne preferencje. Dlatego zapraszam do ankiety, której pytanie wystarczająco mówi, o co kaman. Będą zadeklarowani chętni, będzie pora wybrać nazwę i szefa klanu. Niech się coś dzieje!

Klan, jeśli powstanie, będzie otwarty na ludzi także spoza PostalSite. Liczy się dobra gra, a nie przynależność do tego czy owego.

Zdecydujmy się i nie siedźmy w krzakach! ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 5 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

14 paź 2012, 01:59

Zaznaczyłem opcję "Tak, chcę nowy klan, ale nie obiecuję, że będę często" dlaczego? a dokładnie z tego powodu, że od dłuższego mam pod górkę jeśli chodzi o grę na multi. Nie chodzi tutaj o to, że najsłynniejszy dostawca internetu w Naszym kraju, robi mnie w wała, i moje pingi skaczą jak głupie, tylko po prostu ostatnio zaczyna coraz bardziej brakować mi czasu, na cokolwiek, a swoje plany z dużym opóźnieniem(średnio tydzień), oraz tych opóźnień powstaje mi coraz więcej, oczywiście będę się starał jak najczęściej tylko to możliwe pojawiać na serwerze, i grać, i największym możliwym stopniu angażować się w grę na multi, lecz niestety nie jestem wstanie zapewnić tego, że w 50% ustawek, treningów itp. będę mógł uczestniczyć.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

14 paź 2012, 09:59

Radzik136 pisze:Zaznaczyłem opcję "Tak, chcę nowy klan, ale nie obiecuję, że będę często" dlaczego?
Też ostatnio mam coraz mniej czasu, a poza tym nawet jakoś chęci na grę nie ma. Od czasu do czasu bym jednak wpadał. ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

14 paź 2012, 11:25

Jak można się domyślić dwójeczka, bo studia i te sprawy...
O ile na bieżąco będzie się pojawiało info na temat ustawek oraz odpowiednio wcześnie (min 5- 6 h ) to będę częściej


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

14 paź 2012, 13:33

no nareszcie się doczekam nazwy klanu, a co do treningów to naprawdę trudno powiedzieć, chyba że serwer na TDM i wtedy zawsze bym, widział bo tylko to okno odwiedzam (najczęściej)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 paź 2012, 14:07

abdul11 pisze:chyba że serwer na TDM i wtedy zawsze bym, widział bo tylko to okno odwiedzam (najczęściej)
jeśli ustawki klanowe to najlepiej właśnie TDM. Warunek: musi być jakieś 6 graczy minimum. Bo czy 4 żywych kontra 4 boty pasuje? Tak na początek.
Piroziom pisze:info na temat ustawek oraz odpowiednio wcześnie (min 5- 6 h ) to będę częściej
Racjonalne chyba jest z wyprzedzeniem minimum jednodniowym. Choć można dodać w Preferencjach MP pozycję typu: Najbliższa ustawka pasuje mi (data). Jak również temat o tym, oddzielny dla klanowych ustawek, ale widoczny przez wszystkich.

Jest już 3 graczy, którzy deklarują częstą obecność. Niech przynajmniej 1 z pozostałych 4 (w tym ja) dołączy do każdej rozgrywki - i już jest jedna sensowna drużyna. :) Początek niezły.
abdul11 pisze:no nareszcie się doczekam nazwy klanu
Nazwy proponujemy i wybieramy tutaj: https://forum.postalsite.info/k ... .html#30643 Zapraszam. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Psajdak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 23 sie 2012, 23:26

25 paź 2012, 21:45

Ja się piszę! W tygodniu starałbym się pograć parę rundek, a w weekend częściej.


ODPOWIEDZ