Mapa Zła <-> Mapa Dobra

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 wrz 2012, 01:29

Po dzisiejszej rundce na serwerze postanowiłem spytać Was o to, jakie mapy Wam pasują, a jakie wręcz przeciwnie, są niewygodne lub nie lubicie ich. Czyli aby mapę usunąć z listy map na naszym serwerze lub przenieść ją do innego trybu, bo na przykład jest za duża dla DM.

Podaję schemat jak to robić, żeby było czytelne.

- DM Monsoon - bo za duża dla DM i denerwuje mnie, gdy spawnuje mnie w lochach albo tym dużym budynku z kolumnami. Z obu trudno wyjść i tracę na to czas
+ DM CityOfThieves - śliczna mapa nocą, w sam raz dla graczy od 6 wzwyż
+ DM Hacienda - też noc, idealna już dla 2 graczy, bo tylko na patio haciendy się dzieje, są zakamarki, dach itp
- TDM Shot_and_dead - za mała na tryb TDM ;)

Ustali się dzięki temu najlepsze mapy w danym trybie.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012, 20:06 przez Tiquill, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

01 paź 2012, 13:17

- [DM] Black Hawk - Mapa wykonana bardzo porządnie traktująca o opuszczonym miasteczku, lecz niestety nie zoptymalizowana w żaden sposób, przez co powodująca
wysokie obciążenie dla podzespołów komputera.


+ [DM] KYUGIJOH+a - na tej mapie nie da się nudzić, można sobie urządzić mecz "piłki nożnej", na boisku o kształcie rombu, bądź też pójść na "strzelnicę". Ogólnie rzecz biorąc fajna uniwersalna mapa dla wielu zastosowań.

+ [DM] TheDeadPark2 - Nazwał bym ją rajem dla Osób, które uwielbiają shotguna oraz inne bronie podobnego typu, pomimo nie zbyt urodziwego wyglądu, cechuje się wysoką grywalnością, oraz przede wszystkim wariacką rozgrywką :)

- [Postal Arena] PacManArena - Myślę, że tej mapy nie trzeba opisywać :), minus w jej wypadku to pojęcie względne, gdyż jeśli na arenie dojdzie do pojedynku bot kontra bot, to niestety będzie trwał on do końca rundy.


Chwilowo tyle, później edytuje posta
Ostatnio zmieniony 03 paź 2012, 20:45 przez Radzik, łącznie zmieniany 6 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 paź 2012, 20:15

Radzik136 pisze:- [DM] Black Hawk
Przykro mi to czytać, bo to wspaniała mapa. Mam i ja uwagi do jej optymalizacji (można utknąć) ale nie odczułem spadku wydajności. Może choć w TDM ją zostawię, bo tam rzadziej gramy. ;)
Radzik136 pisze:+ [DM] KYUGIJOH+a - na tej mapie nie da się nudzić, można sobie urządzić mecz "piłki nożnej"
DM, TDM, Grab, Snatch, piłka nożna, strzelnica... a dodatkowo bystanderzy z singla. To wybitna mieszanka i spotykam ją na wielu serwerach.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

18 paź 2012, 20:01

witam
jest taka mapka Brothel, kojarzycie??? w takim budynku z lat 40 też proponuję dodać do TDM


ODPOWIEDZ