Lepsza grafika w P2

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 wrz 2012, 02:50

MaKiPL pisze:Wkrótce oficjalna zapowiedź.
prawdziwy 666 pisze:tak BTW myślę że przydało by się zrobić osobny temat o P2R ale nie mam pojęcia do jakiego działu by pasował
MaKiPL pisze:Tak czy siak myślę że temat o Postal 2 Resurrected powinien polecieć od kogoś z nas
MaKiPL pisze:Myślę żeby go trzepnąć tak jak wyżej napisał kolega. Jako osobny dział.
MaKiPL pisze:Zainteresowania nie ma bo nikt nie wie o co chodzi. Oficjalnej zapowiedzi nie było. Pytałem się TopLoadera, zajął się tak jak wspomniałem GreenLightem. Jeżeli cały event przejdzie to ruszy też oficjalny teaser.
prawdziwy 666 pisze:że nie jesteś odpowiednią osobą do tego niestety
:zdziw: Co to za pierdzielenie? Nie czajcie się, tylko róbcie. Już wcześniej sugerowałem przedstawienie tego na naszym forum. Obaj jesteście aktywni na autorskim forum i o P2R wiecie więcej niż ktokolwiek z nas. Sam MaKiPL już współpracuje przy zmianach P2. A tymczasem o tym, co się dzieje na RS nikt na PSI nie informuje. Ludzie nawet zapominają, co to takiego ten RS. A przypomnę, nasz zadaniem jest informowanie o wszystkim, co się dzieje na scenie Postala. Domena .INFO nas do tego zobowiązuje.

Bądźcie więc tak mili i zróbcie ten temat. 8-) Może i dużo "nie wiadomo", ale da się to przezwyciężyć. ;) Gdzie? Oczywiście, w dziale Postal 2 Mody. A robienie już teraz dla niego nowego subforum to... śmiech. Niech to przedsięwzięcie wyda najpierw owoce. ;) Więc albo wzbogaćcie temat Plebsa albo zróbcie nowy. Pasuje?
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2012, 03:12 przez Tiquill, łącznie zmieniany 4 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
MaKiPL
Modder
Modder
Posty: 812
Rejestracja: 27 sie 2009, 19:22
Lokalizacja: Polska

12 wrz 2012, 11:24

Zrobione. Jeszcze tylko muszę załączyć stacjonarny PC i przez współdzielenie odpalić 3DS'a to zaktualizuje o jedną fotografię prezentującą nową roślinność :) Ta zaprezentowana na RRS była ze starymi modelami, a dobrze by było mieć custom mesh pod własne bushe. Chcę przy P2R uzyskać ten sam efekt co w mojej grze, mianowicie:

Obrazek

Patrzcie na roślinność po lewej lub po prawej albo tam jest przebijająca się przez trawę taki chwaścik. Teraz nie mogę dać lepszego ujęcia bo jestem na laptopie...


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 wrz 2012, 13:04

MaKiPL pisze:Zrobione.
Świetny opis. Dowiedziałem się więcej niż dotychczas z samego tematu na RS. Ale pozwolę sobie na małą złośliwość. ;) Jeśli gra będzie tak chodziła, jak się (nie)wczytują BMPy w tym poście (jak też na samym RS) to ja to marnie widzę. :bolek: I gdyby to jeszcze BMP był dla nowych, aby wskazać jakość, to nie - są dla starych, zaś "after" są JPG-ami. To imho mały błąd strategiczny. Podmień te BMPy na JPG, z łaski swojej, będzie lepiej. ;)
MaKiPL pisze:Patrzcie na roślinność po lewej lub po prawej albo tam jest przebijająca się przez trawę taki chwaścik.
No i wreszcie coś na temat! Świetnie to wygląda. :ok: Jaki silnik i wersja twojego moda? I, kurczę, daj mi pretekst, MaKiPL, bym dał ci rangę Modder, znaczy zrób coś, w co można zagrać. Talent masz, zapał masz i dziwnie bez tego kolorku ci... ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
MaKiPL
Modder
Modder
Posty: 812
Rejestracja: 27 sie 2009, 19:22
Lokalizacja: Polska

12 wrz 2012, 13:46

BMP'ki są Topa. Podmienię, jak sobie życzysz :)
Tiquill pisze:Jaki silnik i wersja twojego moda?
Unreal Engine 3 (UDK). I... To NIE jest mod. Wkrótce wrzucę całą prezentację do "inne gry", niby mam sporo screenów do pokazania, ba, nawet filmów ale...


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 wrz 2012, 14:00

MaKiPL pisze:To NIE jest mod. Wkrótce wrzucę całą prezentację do "inne gry", niby mam sporo screenów do pokazania, ba, nawet filmów ale...
Sorki za pomyłkę. Czekam niecierpliwie na prezentację gry. Ale czemu "ale"? Pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
MaKiPL
Modder
Modder
Posty: 812
Rejestracja: 27 sie 2009, 19:22
Lokalizacja: Polska

12 wrz 2012, 14:02

Już podmieniłem na .JPG :)


ODPOWIEDZ