Wasze screeny z gier (Hall of Screens)

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

27 lip 2012, 17:03

Tematem tego tematu ( :D ) są wasze screeny z gier, czyli co wy widzicie na co dzień przed ekranami.

Na czym to polega?
Przysyłacie własne screeny z [własnych] gier, mogą być śmieszne, ale i dramatyczne, poruszające serca. Wszelkiego rodzaju koncepcje mile widziane.

Jak to zrobić?
No... najprostszym sposobem jak każdy głupi wie, jest naciśnięcie przycisku Print Screen, i dodanie go do posta w załączniku. Gdy gramy w akurat np. grę na Steam, wystarczy nacisnąć F12 (opcjonalnie), i wtedy menadżer zrzutów ekranu zapisze nad dany screen na dysk, na którym zainstalowany jest Steam. W niektórych grach np. Minecraft, zrzut ekranu można zrobić naciskając przycisk wybrany w opcjach jako przycisk do robienia zrzutów ekranu.

Przysyłajcie tylko screeny zrobione przez was (żadnych fake'ów). Gra może być dowolna niezależnie od gatunku itp, itd. Użytkownicy mają przestrzegać regulamin (wszystkie paragrafy) szczególnie z kulturą słownictwa itp.

Jakie kryteria (musi) spełniać screen?
- można dodać nie więcej, niż 2 screeny
- screen musi być zrobiony przez was
- screen musi coś pokazywać, być oryginalny i ciekawy (nie np. sama osprejowana ściana)
- tolerowana jest nieprzesadna nagość (chyba, że admini lub wszyscy inni pilnujący porządku na forum życzą sobie mniej, więcej lub wcale)
- screen musi zawierać informację: jaka to gra i co przedstawia ten screen (na samym dole [pod informacjami o screenie] użytkownicy mogliby napisać swój nick dla wygody autora [opcjonalnie]) np.:
Fallout 3
Żywy trup! Zatrzymany w czasie człowiek z rozwalonym ciałem... [TO JEST MÓJ OPIS, NIE MUSICIE STOSOWAĆ SIĘ DO NIEGO, nie trzeba opisywać jak był zrobiony (czyli przykład: Zatrzymany w czasie człowiek z rozwalonym ciałem...). Wystarczy napisać (znowu przykład: Żywy trup!)]

...czy coś w tym stylu. To od waz zależy jaki screen dodacie, i jak go opiszecie.
- starajcie się nie dodawać screenów z Postala, jak musicie, żeby był bardzo ciekawy i sensowny

Po upływie miesiąca czasu najlepsze wybrane przeze mnie screeny trafią do Hall of Screens Fame (sali sławy screenów), czyli inaczej mówiąc Hall of Fame. Screen oraz jego autor zasiądą w Hall of Screens Fame. Nominowanych może być 10 screenów (do top 10), a jeden najlepszy screen wygra w Hall of Screen jako the Most Fame Screen.

Powodzenia,
ZigHor.
Załączniki
Fallout 3<br />Żywy trup! (Zatrzymany w czasie człowiek z rozwalonym ciałem...)
Fallout 3
Żywy trup! (Zatrzymany w czasie człowiek z rozwalonym ciałem...)
Przykład.png (931.98 KiB) Przejrzano 3588 razy


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 sie 2012, 12:52

A dlaczego nie z Postala, co? I co dalej z tym skrinami, jakaś nagroda, czy tylko satysfakcja, że się do Sali Sławy wstąpiło? Pomysł Twój, czy kopia z jakiegoś serwisu...
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

06 sie 2012, 13:14

Mój własny pomysł, jak widać nikomu się nie spodobał.


Awatar użytkownika
postalowiec1
Miłośnik broni
Posty: 150
Rejestracja: 29 sie 2010, 14:28
Lokalizacja: Babice
Kontakt:

06 sie 2012, 16:26

Pierwszy skirn.Hip hip, kura!(trochę przycięty z uwagi na szerokość strony)
Załączniki
KSP<br />Gorący start
KSP
Gorący start
2012-07-23_00028.jpg (68.73 KiB) Przejrzano 3458 razy
Ostatnio zmieniony 06 sie 2012, 16:30 przez postalowiec1, łącznie zmieniany 2 razy.


Give me a damn!
Obrazek
Naucz się tak
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

07 sie 2012, 22:22

całkiem cekawy start rakiey :D , oby takich screenów więcej


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 sie 2012, 22:30

ZigHorDude pisze:jak widać nikomu się nie spodobał
Komuś się spodobał. Sama idea obmyślona dobrze, trzyma się kupy. Poza tym jednym, czy aby komuś zależy na Sali Sławy. Ale - jeśli będzie miał dobre tam towarzystwo - pewnie będzie zależało. ;) Sam nie posiadam na lapie innych skrinów niż z P2, więc niczego nie dam. xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

10 sie 2012, 22:17

admini jak najbardziej mogą dodawać screeny z postala :D
tak naprawdę, to można dodawać screeny z postala - ciekawe jakieś (w miarę możliwości)


ODPOWIEDZ