HOT NEWS!

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 maja 2012, 22:12

Sprzed paru dni, ale teraz się natknąłem. O ślubie na DobreProgramy?? O takim - tak. :bolek:

Pierwszy ślub w kościele Kopimistów.
Kopimizm jest bardzo młodą religią, ale cieszy się ogromną popularnością. Kościół, który uważa CTRL+C i CTRL+V za święte symbole, a kopiowanie informacji za akt najpiękniejszy na świecie, ma już wyznawców na prawie wszystkich kontynentach — od Stanów Zjednoczonych po Estonię. W styczniu tego roku Misjonarski Kościół Kopimizmu (Missionerande Kopimistsamfundet) zyskał status oficjalnej religii w Szwecji, a wczoraj odbył się pierwszy ślub jego wyznawców.

Ceremonia odbyła się podczas konferencji SHARE w Belgradzie, na kobiercu stanęli Rumunka i Włoch. Kopiowanie i udostępnianie nie ogranicza się do plików, kodu i informacji, ma zastosowanie również w miłości. Małżeństwo zawarte w kościele Kopimistów zobowiązuje małżonków do dzielenia się wszystkim ze sobą, dzielenia się miłością z innymi, pod warunkiem, że inni ich nie okradają, oraz do kopiowania i mieszania DNA, co pozwoli stworzyć nowego człowieka.
źródło

Zabawę też trzeba usankcjonować i zsakralizować (mój słowny potworek, ale niech będzie). I nawet nie wiem, czy się śmiać i drwić, czy brać to jako smutny dowód upadku naszej cywilizacji. Ciekawe czy sam akt kopulacji też upodobnili do metody copy-paste. Ja bym im tą metodą dodał oleju do głowy. A jak ten nowy człowiek będzie się nazywał? Drag czy drop? :566:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 cze 2012, 19:14

Obrazek

"Oburzenie na pseudogafę prezydenta Obamy o polskich obozach śmierci jest śmiechu warte, bo Polacy wymordowali miliony Żydów" - pisze na swoim blogu Debbie Schlussel. To amerykańska dziennikarka, która publikuje w takich gazetach jak "New York Post", "Wall Street Journal" i "Washington Times".

Schlussel zestawia wizerunki polskiego godła i swastyki. Pisze: "To nie byli tylko naziści. To były dziesiątki tysięcy chętnych Polaków i nie tylko. Obama nie popełnił tu gafy. Gorliwi kaci z Polski zajęli znaczące miejsce wśród katów Hitlera". Twierdzi też, że Polak wydał jej dziadka Niemcom za butelkę whisky.

Debbie Schlussel przypomina na swoim blogu wypowiedź Donalda Tuska, że "słowa Obamy zraniły wszystkich Polaków". Schlussel pisze w odpowiedzi na te słowa: "To żart? Ktoś musi przypomnieć panu Tuskowi, że jego ludzie byli tymi, którzy zadawali rany. Współpracując z nazistami dokonali masowych mordów co najmniej połowy z sześciu milionów Żydów, zabitych w Holokauście, w tym niektórych z mojej rodziny".

Jak podaje Radio Zet, "od pewnego czasu redaktorzy mediów, w których publikuje, ostrożnie podchodzą do jej tekstów". Debbie Schlussel nie udało się zrobić kariery politycznej, choć do Narodowej Organizacji Młodych Republikanów wstąpiła już jako nastolatka. Startowała do Izby Reprezentantów Michigan, ale się nie dostała. Twierdzi, że jej przeciwniczka sfałszowała wybory.

Wcześniej o Debbie Schlussel, pochodzącej z rodziny polskich Żydów, zrobiło się głośno, gdy publicznie określiła Pakistańczyków obelżywym epitetem "Pakis". Twierdziła też, że porwana w Iraku dziennikarka Jill Carrol nienawidzi Izraela i Ameryki a sympatyzuje z porywaczami. Ofiary masakry na wyspie Utoya nazwała z kolei "zwolennikami Hamasu którzy nienawidzą Żydów".

Źródło

Już jest akcja prowadzona. Można znaleźć demoty zachęcające do zgłaszania jej strony na Facebooku gdzie też na tablicy można znaleźć wiele komentarzy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

08 cze 2012, 00:59

Mój komentarz o działalności tej pani jest krótki: Droga do prawdy wiedzie przez gówno. Niejedno jeszcze. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

08 cze 2012, 13:17

Pamiętam jak gazety pisały o roszczeniach amerykańskich żydków, wtedy niezły kit wciskali całemu światu. Wychodzi na to że znowu zaczynają


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 lip 2012, 13:46

Na premierze filmu Dark Knight Rises doszło do strzelaniny:

[youtube][/youtube]

14 osób nie żyje.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

20 lip 2012, 22:23

Chcieli mrocznego rycerza, to go mają - na żywo. Szkoda tylko że giną niewinni ludzie.
Jestem ciekaw co ten oszołom chciał przez to uzyskać, bo sensu w takim zabijaniu nie widzę :|
Ostatnio zmieniony 20 lip 2012, 22:33 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 lip 2012, 22:28

Są głosy, że niby nie spodobały mu się słabe oceny filmu(albo sam film), ale w sumie to nie wiadomo.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lip 2012, 07:40

Nie grał w gry , więc zwalili winę na film .
Podobno we Francji przesunęli datę premiery , jakby to coś zmieniło . :D


8=======D
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

24 lip 2012, 02:31

Może jakiś psycho-fan, który myślał, że "jestĘ dżołkerĘ", zaś poziom jego schizofrenii utwierdził go w przekonaniu, że zabije prawdziwego Batman-a. Niestety, oszołomów na świecie jest wielu, zaś w USA można by im stworzyć nawet oddzielny stan, w którym zapewne zapanowałoby przeludnienie. I powiecie mi, że taki pier**lec nie zasługuje na kulkę w ryj, zamiast siedzenia w więzieniu (nawet 24/7 izolatka) za pieniądze podatników? Ewentualnie wywiezienie na środek jakiejś rozległej pustyni, niech sobie zdycha powoli, skoro tak dosadnie pokazał, że nie nadaje się do życia w żadnej społeczności, ni to ludzkiej ni zwierzęcej. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Yama
Miłośnik broni
Posty: 144
Rejestracja: 29 lip 2008, 16:11

24 lip 2012, 10:14

Tak czysto hipotetycznie, cynicznie, nie wychodząc poza granice zamysłu... właściwie nie biorę nawet tego na poważnie, ale lubię analizować najróżniejsze scenariusze. Co jeśli twórcy filmu maczali w tym palce? Mówimy tu o olbrzymim studiu, które wyrosło na gruncie kapitalizmu, w którym pojedyncze jednostki są tak samo istotne, jak jedna mrówka w mrowisku. Jaki mieliby w tym cel? A mówi się teraz o ich filmie (lub rzeczach z nim związanych)? Do przewidzenia w końcu było, że produkcja ta nie przebije "Dark Knighta" i nie zdobędzie aż tak dobrych recenzji, a w dodatku trafiła między "Avengersów", nowego Spider-mana (choć akurat ten nie był dużą konkurencją) i "Hobbita". Dużo szumu i dużo zainteresowania. Ludzie będą długo mówić.

Nie jestem fanem teorii spiskowych, więc na powyższe można patrzeć jak na przykład małej ilości bazgrołów. Tak tylko, ciekawią mnie opinie odnośnie tego.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 lip 2012, 19:57

Nie, taka nieludzka przebiegłość speców od marketingu to jeszcze nie teraz. W tym przypadku specem od marketingu był sam głupek, a raczej "specem". Pisałem w innym temacie (tym), co o tym sądzę, tu zaś krótko: Złapać, szybko osądzić, zabić.

Czyścić z chorej tkanki. To obowiązek zdrowego państwa. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

25 lip 2012, 02:44

Okazało się, że ponoć ma jednak schizofrenię i myślał, że gra w filmie... chyba powinienem zostać psychologiem sądowym. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 lip 2012, 00:20

Lothar pisze:Okazało się, że ponoć ma jednak schizofrenię
Łaskawość prawa. Niech robią tak dalej. Dobrze im tak. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 lip 2012, 06:36

Lothar pisze:Okazało się, że ponoć ma jednak schizofrenię i myślał, że gra w filmie...
Jest też jasnowidzem .bo wiedział wcześniej że tak będzie myślał.
I zebrał sobie arsenał tak na wszelki wypadek. :mgun2: ;)


8=======D
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

22 paź 2012, 16:37

https://technowinki.onet.pl/inne/wiadomo ... tykul.html

Niektórym ludziom pieniądze w 'tyłkach' poprzewracały. Myśleniem głową tego raczej nie można nazwać. Dobrze, że to nie w Polsce
Ostatnio zmieniony 22 paź 2012, 16:40 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ