Nightmare Mode, czyli prawdziwy koszmar

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 lip 2012, 13:25

Był już temat o Really Fucking Hard(o tutaj), ale ze względu na moje ostatnie odkrycie w tym temacie postanowiłem, że stworzę odrębny temat dla tego poziomu trudności.

Pytanie użytkownika Coolman035 zmusiło mnie do sprawdzenia tego trybu, gdyż wcześniej mylnie go omijałem sugerując się jego położeniem niejako niżej w hierarchii trudności(ale wyżej na liście, bo Łajzowaty najwyżej jak się w ten sposób na to popatrzy).
Ku mojemu zdziwieniu, Nightmare Mode okazał się być trudniejszym od RFH. Czym się ogólnie różni można przeczytać w temacie z pytaniem Coolmana. Tutaj chciałbym, abyśmy dzielili się naszymi spostrzeżeniami, wskazówkami i ciekawostkami dotyczącymi tego poziomu trudności.

Stawiam też wyzwanie wszystkim, którzy ukończyli grę na Really Fucking Hard i wypowiadali się w temacie o nim - spróbujcie ukończyć grę na NM. Stary Postal, stary tryb, ale zupełnie nowe doznania. Ktoś już wcześniej go sprawdzał? Ktoś grał? Może już ktoś ukończył na nim grę i może pochwalić się screenem? Jakieś wskazówki?

Miłej gry!
... i nie denerwujcie się zbytnio jak po raz trzeci ludek wysadzi was w powietrze za pomocą SMEGa. :P


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ