My Little Pony:Friendship is Magic

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

14 cze 2012, 22:16

[Turret voice]:Hello?
Tak, już od dawna marzyłem o założeniu tego tematu, teraz nareszcie to zrobiłem! Yay!

A więc, co sądzicie o serialu? Jaki jest wasz ulubiony kucyk? W jaki sposób zaczęliście swoją przygodę z MLP:FiM?
Swoją przygodę zacząłem około pół roku temu. Wszędzie gdzie bym nie wszedł, były jakieś wzmianki o kucach. Ciekawość wzięła górę, więc postanowiłem zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi. Pierwszy odcinek, Twilight śpiesząc się do biblioteki, spotyka "znajomych?". Myślę sobie "co ja do cholery oglądam?" W sumie jak już zacząłem, to wytrwam do końca. Opening- nie mogłem wytrzymać ze śmiechu, gdy pomyślałem sobie, że inni to oglądają. Obejrzałem cały odcinek. W myślach mówię "w sumie nawet fajne" Włączam następny odcinek, następny, następny... Tak właśnie zostałem brony :D
Moimi ulubionymi kucykami (a raczej pegazami) są Fluttershy i Rainbow Dash. Fluttershy pokochałem po zobaczeniu drugiego odcinka (Elements of Harmony), gdy swoim czułym sercem utuliła Mantykorę. Słysząc ten jej wspaniały słodki głos, po prostu nie można przejść obojętnie. Rainbow Dash lubię za jej determinację, dążenie do celu.
Ogólnie serial bardzo fajny, więc jeśli ktoś lubi kreskówki, to zapraszam do oglądania. A może komuś się spodoba, i także zostanie brony :P
Pierwszy odcinek:
[youtube][/youtube]
A więc, zapraszam do konwersacji :)


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

14 cze 2012, 22:51

Wszędzie gdzie wejdę widzę te kucyki. Nie potrafię zrozumieć ich fenomenu, ale też nie jestem na tyle odważny, aby sprawdzić o co w tym tak naprawdę chodzi. Może, podkreślam, może by mi się to spodobało, ale jakoś ciężko jest mi się siebie wyobrazić oglądającego bajkę o perypetiach kilku różnokolorowych kucyków.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

15 cze 2012, 22:28

Sprawdziłem (nie wiem który odcinek, ogólnie o tym, że Luna chciała się zaprzyjaźnić podczas jakiegoś swojego święta, jak już przestała być Nightmare Moon, czy coś w ten deseń) - ogólnie lore chyba po części ze starych MLP, tyle że seria FIM jest nieco bardziej z jajem i kierowana do starszego odbiorcy (14+ tak na oko), zatem przepełnionych sarkazmami dialogów i zabawnych sytuacji nie brakuje. Zestaw bohaterów raczej standardowy w dzisiejszych kreskówkach - jest ten inteligentny, jest debil, jest ciamajda, jest panikarz, jest i main hero który niczym się nie wyróżnia, przez co doskonale spaja cały team.
Czy obejrzę więcej - nie wiem, ale w końcu mam dziecko, więc mogę (już nie mogę się doczekać n-tych urodzin,kiedy wreszcie dostanie elektryczną kolejkę) 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
postal III
Miłośnik broni
Posty: 139
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:15
Lokalizacja: Olsztyn

17 cze 2012, 14:06

Ach ten temat mnie bawi.Ja to oglądam bo jak jestem wkurwio$#@!ny bo można się pośmiać i pobawić.To jest lepsze niż te pojeban@#@#@# bajki z Nowego CN. :571:


Jem dżem
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

17 cze 2012, 14:21

Ja oglądam MLP już od jakiegoś czasu. Bardzo przypomina mi te kreskówki ze starego CN. Najbardziej lubię Rarity, choć AJ i RD też są niczego sobie ^^


Awatar użytkownika
postal III
Miłośnik broni
Posty: 139
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:15
Lokalizacja: Olsztyn

17 cze 2012, 19:26

Ale Pony ma też ciemnom stronę i np :

SweetAppleMassacredoc :D

Cupcakes itp itd. :zdziw:


Jem dżem
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

17 cze 2012, 21:59

postal III pisze:Ale Pony ma też ciemnom stronę i np :

SweetAppleMassacredoc :D

Cupcakes itp itd. :zdziw:
Tak, ale to są fanfici, twórcy serialu tego nie stworzyli, tylko fani MLP


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

18 cze 2012, 00:18

Co nie zmienia faktu, że są pojebane jak "Lato z Radiem" ;)


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

18 cze 2012, 18:40

Do tematu grindmarków można także przyłączyć Rainbow Factory
Jeżeli jesteśmy już przy temacie FF, jak oceniacie Kome czy My little Dashie ?


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
postal III
Miłośnik broni
Posty: 139
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:15
Lokalizacja: Olsztyn

18 cze 2012, 21:03

melchior12 pisze:Do tematu grindmarków można także przyłączyć Rainbow Factory
Jeżeli jesteśmy już przy temacie FF, jak oceniacie Kome czy My little Dashie ?



Oba opowiadania są zajebiste.Jestem Brony od 3 lat a te dwa doprowadziły mnie do żywych łez.Ryczałem jak pojebany a to mi się często nie zdarza :D


Jem dżem
Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

26 cze 2012, 21:42

melchior12 pisze:Do tematu grindmarków można także przyłączyć Rainbow Factory
Jeżeli jesteśmy już przy temacie FF, jak oceniacie Kome czy My little Dashie ?
Komy osobiście nie czytałem, ale My Little Dashie czytałem, i powiem ci, że koniec jest troszkę smutny, ale ciekawy, bo w świecie kucyków minęło zaledwie 15 dni (wut?)
Czytał ktoś silent ponyville? Nie wiem czy się za to brać, napiszcie mi.
EDIT:
postal III pisze:
melchior12 pisze:Do tematu grindmarków można także przyłączyć Rainbow Factory
Jeżeli jesteśmy już przy temacie FF, jak oceniacie Kome czy My little Dashie ?



Oba opowiadania są zajebiste.Jestem Brony od 3 lat a te dwa doprowadziły mnie do żywych łez.Ryczałem jak pojebany a to mi się często nie zdarza :D
Oh, really ? Myślałem, że MLP robią od 2010roku, nie 2009..
Ostatnio zmieniony 26 cze 2012, 21:44 przez Darnok15, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
postal III
Miłośnik broni
Posty: 139
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:15
Lokalizacja: Olsztyn

02 lip 2012, 12:18

Darnok15 pisze:
melchior12 pisze:Do tematu grindmarków można także przyłączyć Rainbow Factory
Jeżeli jesteśmy już przy temacie FF, jak oceniacie Kome czy My little Dashie ?
Komy osobiście nie czytałem, ale My Little Dashie czytałem, i powiem ci, że koniec jest troszkę smutny, ale ciekawy, bo w świecie kucyków minęło zaledwie 15 dni (wut?)
Czytał ktoś silent ponyville? Nie wiem czy się za to brać, napiszcie mi.
EDIT:
postal III pisze:
melchior12 pisze:Do tematu grindmarków można także przyłączyć Rainbow Factory
Jeżeli jesteśmy już przy temacie FF, jak oceniacie Kome czy My little Dashie ?



Oba opowiadania są zajebiste.Jestem Brony od 3 lat a te dwa doprowadziły mnie do żywych łez.Ryczałem jak pojebany a to mi się często nie zdarza :D
Oh, really ? Myślałem, że MLP robią od 2010roku, nie 2009..


MLP G1


Jem dżem
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

02 lip 2012, 18:40

postal III pisze:MLP G1
To to się dało oglądać? Jak wróci mi limit w internecie, to zobacze pare odcinków, może przekonam się do tego. (odc. 6 jakoś mnie nie pociągnął)
Darnok15 pisze:Czytał ktoś silent ponyville? Nie wiem czy się za to brać, napiszcie mi.
Mam zamiar przeczytać (od Stycznia mam taki zamiar :D). Teraz i tak wszystko mi się wolno ładuje, więc jak uda mi się to wczytać, to będę miał jakieś zajęcie
Ostatnio zmieniony 02 lip 2012, 18:41 przez Heroinka, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
postal III
Miłośnik broni
Posty: 139
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:15
Lokalizacja: Olsztyn

04 lip 2012, 16:23

Wiesz dało się i nadal się da.Jest to przyjemne jak czytanie SweetAppleMassacredoc (lol dla mnie jest to przyjemne wiem jestem psycholem) tak czy inaczej MLP G1 jest ciekawe.


Jem dżem
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

04 lip 2012, 18:36

Teraz właśnie przeczytałem te SweetAppleMassacre. Niezłe dla psycholi (chyba jestem jednym z nich, bo mi się to spodobało) Co do G1, jaki odcinek tobie się najbardziej podobał? Jak skończę z drugą serią FiM (nareszcie będę miał co robić w nocy), to obejrzę.

PS. Chciałbym sobie zmienić tego avka (już mam z resztą wybranego) ale jakoś mam sentyment do House'a :)

EDIT: Do Darnok15 przed chwilą skończyłem czytać to tłumaczenie Silent Ponyville. Powiem Ci tak-jeżeli lubisz klimaty SH, to przeczytaj jak najbardziej. Jak nie lubisz-przeczytaj dla samego zakończenia (tak dokładniej 6 i 7) Co tu dużo mówić, fanfic po prostu świetny! Zaraz zabieram się do czytania drugiej części, jak skończę, to ocenie
Ostatnio zmieniony 04 lip 2012, 22:25 przez Heroinka, łącznie zmieniany 3 razy.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
ODPOWIEDZ